Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד שרשור קריירה - התייעצות לגבי הכיוון/תפקיד הבא

Blaz00r
שימו לב! השרשור הזה בן 1621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תעלה לפה את קורות החיים שלך, עדיף באנגלית.

אנסה לקדם אותך אצלנו (צ'קפויינט), אני יודע שמחפשים product manager במספר מחלקות

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעלה לדרייב בכדי שאוכל למחוק אח"כ, יש גרסה של ניהול פרויקטים וגרסה של ניהול מוצר (הבדלים לא גדולים ביניהן). לעיצוב הזה אין לי גרסה עדכנית באנגלית.

בצ'קפויינט דווקא הייתי לפני שבועיים "בתהליך" למשרת Business Project Manager (זאת), התקשרה אליי מה-HR ואחרי ראיון קצר אמרה שמעבירה את הקו"ח הלאה, אחרי כמה ימים קיבלתי מייל על חוסר התאמה. אם אתה יכול לעזור אפילו בכיוון הזה אז אשמח :-D

כמובן שאם יש הערות/הארות על הקו"ח אשמח לשמוע.

ניהול פרויקטים

ניהול מוצר

המון תודה!!

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע השקעת בעיצוב, אבל אני, אישית, חושב שקורות חיים שלך נראים עמוסים מידי. דמיין מנהלת HR בחברה גדולה שמקבלת 400 - 500 קורות חיים ביום כל יום. אחרי קורות חיים ה-60 היא רוצה לשבור משהו. לאנשים אין סבלנות לקרוא לקורות חיים עמוסים.

בנוסף, הלוגואים של המוסדות בהם למדת ומקומות בהם עבדת נראים כמו משהו שהדביקו כדרך אגב.

התאריכים בהם עבדת קשים לקריאה.

אין סדר.

הרעיון בבסיסו טוב ומקורי. העיצוב מראה שאתה בחור יצירתי ומשקיע, אבל הפורמט דורש ליטוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אני חייב להגיד לך שהתגובה הראשונה שלי לקורות חיים שלך זה "וואו איזה עמוס!"

אני יכול להעביר את קורות החיים שלך אבל אולי כדאי לרדד ולרווח מעט כדי שיהיה נעים לקריאה.

עדכן אותי ואפעל בהתאם.

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יותר טוב.

ויש לך מאיפה לחתוך מלל. למשל:

הובלת הפרויקטים משלב איתור הצורך ועד להטמעה מוצלחת ) = שימוש קבוע(, לרבות

הדרכת ההנהלה ומשתמשי הקצה. לדוגמה: ייזום והטמעת מערכת לניהול משימות

)ClickUp )בקרב כ-200 עובדי חברה.

ייזום והובלת הפיתוח והשיפור של נכסים דיגיטליים )כגון פלטפורמת eBooking ואתר

האינטרנט של החברה שנותנים שירות יומי למאות לקוחות( אשר מיקמו את קאל בשורה

הראשונה של ענף שינוע המטען האווירי מבחינה דיגיטלית. תפקוד כמנהל המוצר של

נכסים אלו.

לדעתי את המלל המסומן באדום אפשר למחוק.

אל תשפוך את כל החיים שלך במסמך. מתיש את קורא. תגרה את ה-HR עם נקודות ראשוניות ואחר כך תספר את הסיפור שלך בראיון.

בקורות חיים אל תשמש בסוגריים או סימני קריאה או סימנים מתמטיים.

בפורמט קורות חיים "תקני" השכלה והסמכות מציגים בראש העמוד. ניסיון מקצועי בא אחריו.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה אני דווקא לא מסכים איתך. הגרסה הקודמת של הקו"ח (והפשוטה) היתה בדיוק כמו שתיארת בהודעה. אם אני אוריד את הדוגמאות, ההודעה של pooh-bear תקבל משנה תוקף - זה נראה כאילו אני זורק משפטים בומבסטיים לאוויר בלי שום גיבוי מאחוריהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אני לא חושב שמדובר במשפטים בומבסטיים ללא כיסוי. שנית, הם מחפשים מנהל מוצר לכן הם מצפים לקבל קורות חיים שנראים שעומד מאחוריהם אדם שאפתן והישגי.

כשאתה כותב בקורות חיים בסעיף 3 "להטמעה מוצלחת (= שימוש קבוע)" זה נראה לא מקצועי. שנית, אתה מתייחס לקורא כמו לאידיוט. אני בטוח שזו לא הכוונה שלך, אבל ככה זה עלול להתפרש.

לדוגמא את סעיף 3 ו-4 בעבודה האחרונה שלך הייתי מנסח באופן הבא:

מנהל המוצר ייזום והובלת הפיתוח והשיפור של נכסים דיגיטליים

הובלת הפרויקטים משלב איתור הצורך ועד להטמעה מוצלחת לרבות הדרכת ההנהלה ומשתמשי הקצה.

ברור, חד, נקי. מי שירצה לשמוע עוד יזמן אותך לראיון ושם כבר תשפוך את סיפור חייך.

אגב, תוודא שאין לך שום דבר לא ראוי בפייסבוק כמו תמונה בלי חולצה או תמונה שלך יושב מסטול עם חברים. תהיה בטוח שכל מנהלת HR עושה מחקר פייסבוק/LinkedIn עוד לפני שהיא מרימה אליך את הטלפון.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מסכים עם chemguy. עודף תיאור יכול לעייף ולגרום לקורא לאבד ריכוז, לעבור הלאה.

תהיה קורקטי. תן את הנפח הראוי לאותו ג'וב, אבל עם פחות פאסון, לא יודע אם זה באמת עובד על מישהו.

אגב העיצוב, לא יודע אם זה כי אני אולדסקול והאם בכלל מדפיסים קו"ח היום, אבל עודף צבע ואימג'ים גם יכול להיראות כמו פלאייר פרסומת יותר מאשר דף אינפורמטיבי.

סתם אוף של אוף - לטובת מימון ממשלתי לחברה כלשהי הייתי צריך לנסח קו"ח משום מה, פעם ראשונה אחרי 13 שנה. היה משעשע.

בכל מקרה, בהצלחה!

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דוגמא קלאסית של הבדלים בגישות.

ארהב לדוגמא - מלל בלי נקודה של מה היתה ההשפעה ולמה שה שינה לחברה - לא שווה כלום.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דוגמא קלאסית של הבדלים בגישות.

ארהב לדוגמא - מלל בלי נקודה של מה היתה ההשפעה ולמה שה שינה לחברה - לא שווה כלום.

בדיוק, וע"פ זה, בתכלס, כתבתי את הקו"ח. להציג "הצלחות" ולהשתמש במספרים מאשר לכתוב רק "מה עשית" (כלומר במקום לכתוב לדוגמה "ניהלתי פרויקטים", לכתוב "ניהלתי פרויקטים בהיקף של X שחסכו/הכניסו לחברה Y ש"ח).

אולי זה לא רלוונטי לשוק הישראלי? לא יודע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני כמנהל תחום בחברת סטרטאפ, ואחד שמגייס ומקבל קורות חיים ישירות (אין HR) עברתי על הקו"ח שפרסמת ומספר דברים:

1. אובר עיצוב, נראה יותר כמו פלאייר ולא קו"ח - אני בגישה שצריכים להיות 2-3 צבעים מובילים בקו"ח, רקע לבן. מבחינתי אם אני מקבל קורות חיים אובר מעוצבים, כלומר יש (לדעתי) למועמד איזה שהוא חסר שהוא מנסה להסתיר באמצעות העיצוב.

2. קשה להתמצאות - הקו"ח צריכים להיות כמו TIMELINE, כלומר בגלילה מלמעלה למטה אני צריך להבין מול מי אני עומד. אצלך הפרטים מפוזרים על פני הדף בסדר לא נוח. אם אני צריך למצוא פרט כלשהוא על המועמד, אני צריך אינטואיטיבית לדעת איפה לחפש, אצלך זה לא כך.

3. תמונה - לדעתי מיותר, לא מבין למה זה מועיל. יכול יותר להוריד מלהוסיף. אם ארצה לראות מי הבן אדם אשקיע בלמצוא אותו בלינקדאין.

4. הקו"ח צריכים להיות כמו סיפור, בריפרוף מהיר אני צריך להבין מה יש למועמד להציע. צריך שיקפצו לי לעין מילות מפתח, מושגים רלוונטים לעשיה, ולא אייקונים.

5. כמו שאמר הכימאי, אפשר לצמצם את התיאור למשהו תמציתי ולעניין.

בהצלחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור - לחזור לפורמט הקודם וה"רגיל" :-P

תודה על הפידבק!

עריכה:

הגרסה האחרונה (או יותר נכון, הראשונה).

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

עצוב שתוך יומיים הורידו אותך מהפורמט הייחודי שאימצת, אבל כמו שאמרתי - אתה לא במדינה הנכונה. בישראל חבל על המאמצים הגרפיים, ומה שהתחלת וסיימת איתו ככה"נ יעבוד הכי טוב. האמת, הרזומה הזה עם מכתב כיסוי (או איך שקוראים לזה בעברית) שכולל את התמונה שלך עשוי לעבוד הכי טוב, במיוחד אם לא תספר למגייסות שאתה מתחת למטר שבעים. :wink:

נקודה קטנה אבל חשובה - ניטור משלוחים, מלשון מוניטור. ניתור עם ת' זה קפיצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...