Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת אור אדום - מתלבט אם להישפט.. אשמח לעצתכם.. בתודה!!:)

שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אני חייב כעת לעבור טסט ותיאוריה מחדש (ובדיקות? מה הכוונה?)?

מתי יחייבו אותי לעשות את זה?

לקראת חידוש הרשיון?

מתי מסתיים הנהג חדש?

מתי קיבלת את הדו"ח העכשווי?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקראת חידוש הרשיון?

מתי מסתיים הנהג חדש?

מתי קיבלת את הדו"ח העכשווי?

הדוח קיבלתי לפני שלושה חודשים.

עוד שנה מסתיים נהג חדש.

שורה תחתונה: אין סיכוי להורדת הנקודות במשפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הנקודות לא מעניקים המשטרה או ביהמ"ש אלא רשות הרישוי וזאת ע"פ ההרשעה/דו"ח.

אם תטען בביהמ"ש כי נכנסת אל הצומת מאחר ונסעת עם בלם עזר משוך, התובע עוד יכול לפנות אל השופט ולבקש להוסיף סעיף אשמה חדש על נהיגה רשלנית/חוסר זהירות.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תטען בביהמ"ש כי נכנסת אל הצומת מאחר ונסעת עם בלם עזר משוך, התובע עוד יכול לפנות אל השופט ולבקש להוסיף סעיף אשמה חדש על נהיגה רשלנית/חוסר זהירות.

תכל'ס לשלם וזהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיקול שלי היה: אולי ימירו את סעיף האשמה - לנהיגה בחוסר זהירות, במקום חציה באור אדום, ואז ממילא לא תהיינה נקודות![/b]

זה בעצם גורם ההתלבטות שלי אם להישפט: אולי אצליח לשכנע את השופט שמדובר היה לכל היותר נהיגה בחוסר זהירות - ואז הניקוד וגובה הקנס הם פחותים!

האם סיכוי קלוש שזה יקרה?

עריכה אחרונה על ידי YUY121
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיקול שלי היה: אולי ימירו את סעיף האשמה - לנהיגה בחוסר זהירות, במקום חציה באור אדום, ואז ממילא לא תהיינה נקודות![/b]

זה בעצם גורם ההתלבטות שלי אם להישפט: אולי אצליח לשכנע את השופט שמדובר היה לכל היותר נהיגה בחוסר זהירות - ואז הניקוד וגובה הקנס הם פחותים!

האם סיכוי קלוש שזה יקרה?

אם אתה מגיע בעצמך, מייצג את עצמך, בלי עו"ד, ועם העבר שלך, והותק התעבורתי הכמעט ולא קיים שלך - יש סיכוי שזה יקרה, פשוט סיכוי זהה לכך שתזכה בלוטו בלי שמילאת טופס.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מריח כאן טרול\מעשה לצים שלמישהו מהמנהלים?

.

בניגוד למה שחושבים כאן, אני כן זהיר *מאודדד*...

אתה מזכיר לי את הגשש, הנהג הזהיר 1967, שנכנס בזהירות ב-120 לויטרינה (לצערי לא מצליח למצוא את הציטוט המדוייק).

פות"ש, אם אתה אמיתי, תכין את הרב-קו. צברת בשנה יותר עבירות חמורות מכפי שצובר נהג מונית פרוע ועייף בעשור. שופט שיראה את העבר שלך ירחיק אותך מההגה, סביר שלתקופה ממושכת. ואם אתה חושב שנהיגה בפסילה דומה בחומרתה לעבירה של נהיגה ברכב ללא מבחן רישוי אתה טועה מאד. זה כבר עלול להגיע למלון על חשבון מדינת ישראל, ואחד לא נוח במיוחד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע ללכת להשפט.

מציע גם להסביר לשופט שאתה נוהג לסנוע באור אדום כדרך קבע (הרי אם תפסו אותך פעמיים בתקופה כ"כ קצרה זה אומר שעברת את העבירה לפחות 10 פעמים, ואני נותן לך הנחה).

מציע גם להסביר לו שאתה לא יודע לתפעל את הרכב (נוסע עם בלם יד משוך) ומגדיל לעשות ולא נותן לבעל מקצוע לבדוק אותו (לא עושה טסט).

אני בטוח שהשופט לא יטיל עליך קנס של 1500 ש"ח. נסה ותחזור לעדכן.

בוא, לא מתפקידנו לשפוט בפורום הזה. אם אתה לא רוצה לענות לו באופן רציני על השאלה תימנע מהטקסטים הציניים והלא מצחיקים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...