Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשמל וצמיגי חיפה - יצאת צדיק

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היחידים שיטפלו לעומק בעניין- רשות המיסים.

הפושעים האלה ישלמו בריבית דריבית על מה שעשו.

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כאשר על כמה תמונות עירום מקימים צוות חקירה מיוחד ויוצאים למבצע מעצרים עם עשרות שוטרים כאילו מדובר במשפחת פשע, איך אתם רוצים שיטפלו בזה?

ברור, כי נערות ונשים, שעוברות אונס פומבי, זה פחות חשוב מאנשים שרימו אותם בכסף.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש מקום להשוות. פגיעה ברכוש ברמה כזו היא גם פגיעה בנפש וכשמדובר באנשים מבוגרים במיוחד. אי אפשר להשוות בין שני המקרים מה חמןר יותר או מה פחות כי זה עניין אינדבדואלי ולא חושב שיש מקום לזילות באף אחת מהעבירות האלו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים איתך.

אם יש דבר משותף לרוב האוכלוסיה בארץ, זה זיכרון קצר מאוד בנוגע לדברים שקורים.

במדינה הזו חיים בלחץ כל כך מטורף, חדשות ואירועים בטחוניים כל כך רבים שהדברים האלה נשכחים מהר.

נכון שהאינטרנט לא שוכח לעולם, אבל לא כולם יחפשו בגוגל.

בנוסף, אחרי שהם ישנו את השם, גוגל כבר לא רלוונטי.

כמה זוכרים את שם החנות או המיקום של המקום שהם הלכו לתקן תקר, ולכאורה, הם קרעו את הצמיג ושברו את הגלגל.

אני זוכר את הפרק היות וזה היה בעירי הקודמת.

לאחר התוכנית הם שינו בקצת את שם המקום והוא כל הזמן מלא.

זה היה נכון אם היה מדובר על תיק ארוך שצריך לחקור ולוקח זמן.

בגלל שהמשטרה עסוקה באיסוף לייקים תיק כזה הוא מתנה בשבילם, במאמץ מאוד קטן הם יכולים להוציא הודעת דוברות משתפכת כמה הם משקיעים באכיפה של כלל העבירות כולל עבירות שפוגעות בחיי היום-יום או איזה חרטא אחר.

הפעם לא יהיה בהודעת הדוברות אמצעים טכנולוגיים - כי אלו היו של התוכנית ולא של המשטרה :-D

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי בטעות הגבתי שם בשרשור החוות דעת, לא ידעתי שנפתח כאן, סליחה. בדיוק סיימתי לראות את הפרק וזה פשוט מזעזע. אני חושב שהבעיה המרכזית היא שבארץ יש אפשרות לנוכלים כאלה לרבוץ ללא חשש וללא הרתעה. הרי ברור שמדובר בשלושה בריונים שבן אדם סביר לא יוכל להיכנס איתם לעימות, אז כל מה שנותר זה לסמוך על רשויות החוק. אבל רשויות החוק בארץ פשוט רופסות ובזויות ומאפשרות את ההתנהלות הפושעת הזו מאותם סוגי אנשים.

זה לא רק משרד התחבורה שלא מצליח לפקח על מקום שפתוח במשך שנים ללא רישיון. זה בית משפט שהוא ביזיון שלא שם אותם בבית סוהר, זה משטרה שלא מביאה לשם יס"ם ומפנה את כל העסק, זה רשויות העירייה שמאפשרות למקום להתנהל שם. אלו אנשים שצריכים לשבת בבית סוהר שנים ארוכות, להיות רחוק מהחברה בה הם חיים. יש שם כל כך הרבה עבירות מצולמות וקוראים פה שכל חיפאי מכיר את המקום. אנשים כאלה, בריונים ורמאים, צריכים לפחד להסתובב ברחובות ולא שהאזרח הפשוט יפחד מהם. אפס פיקוח ואפס אכיפה. זה יותר חשוב מלתפוס כמה צעירים שמעשנים קנביס. פשוט עצוב לחיות כאן.

הבעיה היא שכמוהם יש רבים, בכל התחומים. אם זה בשיפוצים, טכנאים כאלו ואחרים, מוסכים, היום כבר הגענו למצב שאנשים מתחזים לרופאים ומטפלים ללא רישיונות הכל פרוץ בשם הרמאות והכסף. וכן הלקוחות הם תמימים, במיוחד מבוגרים, ומותר להם להיות כאלה. זה חובה של בעל המקצוע, כמו מוסך מטלון שיצא צדיק, להיות ישר והוגן.

מקווה שהרשויות יפעלו סוף סוף ויעיפו את הבהמות הללו לשנים רבות בכלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש מקום להשוות.

קראת את ההודעה שהתייחסתי אליה?

אם היית צריך לבחור, מה היית מעדיף, שאתה (או אשתך\חברתך\בתך) תופיע בעירום בטלפונים של אלפי אנשים, או להיעקץ בכמה אלפי שקלים?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו עובר באזור ויכול לראות אם הם עדיין עובדים?

המקום סגור. היום לפחות.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת את ההודעה שהתייחסתי אליה?

אם היית צריך לבחור, מה היית מעדיף, שאתה (או אשתך\חברתך\בתך) תופיע בעירום בטלפונים של אלפי אנשים, או להיעקץ בכמה אלפי שקלים?

אני אפגע משני המקרים, וגם תלוי בספציפיות של המקרה. אפשר להתמודד נפשית עם פגיעה בחשיפה של הגוף שלך בתמונה ולעבור את זה מחוסן. אבל לפעמים מעקיצה כלכלית אי אפשר להשתקם. לכן אי אפשר להשוות, ובדיוק בגלל זה הגבתי לך... לדעתי אין מקום לבחור מה יותר גרוע, אם אתה יכול לבחור, ובכן זכותך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו עובר באזור ויכול לראות אם הם עדיין עובדים?
היום היה סגור ובנוסף הורידו את השלט
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר קישור לכתבה? [הכוונה לא לעימות אלא לכתבה עצמה למצלמה הנסתרת]

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מטריד משהו אחר..

את הרכב הפרטי שלי לא הייתי מוכן לתת למפיק התוכנית שיהיה שפן ניסויים.

אני מאמין שגם מפיק התוכנית או כל אחד מהצוות לא היה מוכן לשגר את הרכב הפרטי שלו לנוכלים כאלה.

אז לנו נראה לנו תקין שחברה שסוחרת במכוניות , שולחת ככה חופשי מכוניות תקינות לבצע עליהם ניסויים,

ושנייה אחר כך מוכרת אותם כיד פרטי ללא בעיות ...

מעניין האם בטופס הגילוי נאות של הרכב הזה יופיע שהוא הושכר למספר ימים לתוכנית טלוויזיה לצורך ביצוע ניסויים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בוגר החוג למגדר? גם אתה עושה שימוש מוגזם במילה אונס? או שאתה סתם שמרן עייף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בוגר החוג למגדר? גם אתה עושה שימוש מוגזם במילה אונס? או שאתה סתם שמרן עייף.

תחליט. החוג למגדר ושמרנות לא הולכים ביחד.

אני בעיקר עייף מאנשים כמוך, שחושב שפגיעה בנשים ונערות זה שטויות, אבל אם נוכל יקח לך אלף שקל על מצבר תגיד "איפה המשטרה?"...

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מטריד משהו אחר..

את הרכב הפרטי שלי לא הייתי מוכן לתת למפיק התוכנית שיהיה שפן ניסויים.

אני מאמין שגם מפיק התוכנית או כל אחד מהצוות לא היה מוכן לשגר את הרכב הפרטי שלו לנוכלים כאלה.

אז לנו נראה לנו תקין שחברה שסוחרת במכוניות , שולחת ככה חופשי מכוניות תקינות לבצע עליהם ניסויים,

ושנייה אחר כך מוכרת אותם כיד פרטי ללא בעיות ...

מעניין האם בטופס הגילוי נאות של הרכב הזה יופיע שהוא הושכר למספר ימים לתוכנית טלוויזיה לצורך ביצוע ניסויים?

ראיתי עכשיו את התוכנית ... אשכרה פירקו לה את המדחס והרכיבו מחדש...

אני לא הייתי רוצה לקנות רכב מטרייד מוביל ולגלות שיש בעיות במזגן שנובעות מזה שסתם פירקו והכניסו לחות פנימה.

ועוד שזה לא מתועד בשום מקום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...