Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטופיה מודיעין לא אמינים

שרי רודניק
שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אכתוב את סדר הדברים במקרה של המסנן אוויר

מדובר על מערכת שמכניסה אוויר למערכת קירור של הבטריה.

ב 5.4.19 נכנסתי לאוטופיה לעשות הארכת אחריות על הבטריה שזה טיפול הכולל ניקוי או החלפת מסנן אוויר כפי שמופיע בחשבונית.

כחודש לאחר מכן נדלקת אזהרה במחשב דרך

Maintenance required for hybrid battery cooling parts“

משמעותה לפי ספר רכב טיוטה ציטוט

יתכן והמסנן סתום או שפתחי האוויר חסומים

הגעתי שוב לאוטופיה הם בדקו ואמרו (צעקו) שיש קוד תקלה אחר (p3000 ) ושהם מחקו את הקוד תקלה ועכשיו אין כלום.

הבעיה שהאזהרה חזרה

חיפשתי באינטרנט את הפתרון לזה כי המערכת ההיברידית התחממה ולא פעלה כראוי

מצאתי את מיקום המסנן (מתחת למושב האחורי) והוא היה סתום כמעט לגמרי

ניגשתי שוב לאוטופיה זה היה יומים לאחר המקרה והראיתי להם את התמונות של המסנן הסתום

אז הם הוציאו עובד מהמוסך לחניה והחליפו לי את המסנן למסנן חדש ולא תיעדו כלום בהיסטוריה של הטיפול ברכב..

כמובן שאף אחד לא טרח להסביר או להתנצל

זה רק העובדות היבשות.

תמונות אפשר לראות בביקורות גוגל על אוטופיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היפנים בניגוד לאחרים לוקחים מאוד ברצינות תלונות לקוח / משתמש. אני לא הייתי מזלזל באופציה הזאת.

לצער כולנו יש בעלי עסק טובים יותר או טובים פחות וכנראה שנפלת על אחד שטוב "פחות"

אני עוד זוכר מקרה של חבר פורום שמוסך מאוד מומלץ הפורום "החליף לו מחשב" בעלות של אלפי שקלים שלא היו לא דובים ולא יער (העניין הושקט מחוץ לכותלי הפורום) כך שגם מוסכים "מומלצים" הם לא תמיד הפתרון.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, הבנתי מה סדר הדברים ומה התלונה שלך בתמצית.

מה מופיע בחשבונית שבה נכנסת לבצע הארכת אחריות ומה מופיע בחשבונית שבה בפועל ביצעו את ההחלפה של המסננים?

עם מי שוחחת במוסך על המקרה הזה? מנהל עבודה, מנהל המוסך או יועץ שירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את התמונות, תקלה שלהם שכנראה שכחו להחליף את המסנן.

לא שזה בסדר, אבל לא לקחת אחריות זו הבעיה ולפחות להתנצל.

מבחינה פרקטית הסוללה שלך עדיין באחריות אז אם היה קיצור חיים מסוים שלה עקב התחממות, אז לפחות יחליפו לך.

טוב שכתבת פה ובגוגל אבל אני לא רואה איך תקבל איזה פיצוי או התנצלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כשכתבת מסודר הבנתי. לדעתי אתה לוקח את העניין קשה מדי.

כשמוסך בוחר בדרך הקלה והחאפרית והופך את העניין לקשה מדי, ברור שמי שיסבול זה הלקוח. אם כתוצאה מהליקוי הבטיחותי שנגרם היתה מתרחשת תאונה בצומת, יכול להיות שלא היה נותר מישהו שיקח את זה "קשה מידי"

מציע לפותח השרשור ליישם את הצעת המשתמש stum מעליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על שריפה אדון ניצן?

האוורור נועד לקרור למעשה..

ברגע שיש תקלה מטפלים כמו שצריך ולא מאפסים וזהו..

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה שום עניין בטיחותי.

אם יש טמפרטורת גבוהה, מעבר לקיצור אורך החיים של הסוללה, אם יהיה מצב של טמפרטורת יתר, אז יופסק השימוש בסוללה ומנוע החשמלי לא יעבוד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם הייתם עושים ?

התרשמות מאוטופיה מודיעין

א. יש ברשותי טיוטה אוריס סטיישן הייבריד 120000 א'ק' בתוך תקופת הרחבת אחריות שחידשתי בחודש האחרון

לאחרונה פעם בכמה זמן יש תקלה במערכת ההיברידית האוטו לא סוחב בכלל ולא מגיב ללחיצות בדוושה (זה ממש מסוכן זה קורה גם באמצע נסיעה)הלכתי לבדוק במוסך (לא מורשה) הראו לי במחשב שיש תקלה מספר

POA80

צריך להחליף סוללה.

ניגשתי לאוטופיה מודיעין אחרי 4 שעות הוא אומר שהם לא רואים קוד תקלה גם לא בהיסטוריה ושהם עשו סיבוב על הרכב ולא הרגישו. (איך אפשר להרגיש אם זה קורה פעם ביום או יומיים??) ניגשתי ישר למוסך שאני מטפל בו חיבר את המחשב וישר הראה את הקוד תקלה שוב.

אמינות?? ממש לא!

ב. באתי להארכת אחריות על בטריה היברידי. בפירוט חשבון נכתב שנעשה גם ניקוי / החלפת מסננים. אחרי שבוע נדלקת הערה במחשב דרך שהמסננים סתומים. הגעתי שוב לאוטופיה הוא הכניס את האוטו לבדיקה והמכונאי צועק עלי שיש לי קוד תקלה אחר ושאני הורס את האוטו וכו' באותו יום חיפשתי איפה נמצא המסנן וראיתי שהוא סתום לגמרי.! ! לא נכנס טיפת אוויר למערכת!! לא ניקו ולא החליפו חלק ממש קריטי ובסיסי! ! ישר הלכתי אליהם שוב אחרי שהראתי להם תמונות הם הוציאו עובד החוצה שהחליף את המסננת בחוץ בשביל שלא יהיה תיעוד לחוסר אחריות וזריקת אשמה על הלקוח! !!

העליתי תמונות במפות גוגל ביקורות. על אוטופיה לא יודע איך אפשר לעלות תמונות לפה.

שפטו בעצמכם אם יש תקלה או לא.

אם המחשב של אוטופיה לא מזהה את זה יש עוד סיבה למה לא לדרוך שם

תגובת היבואן על התלונה שהם לא יכולים להתייחס לבדיקה שעשיתי במוסך לא מורשה. ולגבי המסנן אין להן כח לחקור את העניין הם סומכים על אוטופיה..

בקיצור. אין אופציה אף פעם לדעת מה עשו או טיפלו ברכב שנכנס לטיוטה.

רק מה שכתוב בחשבונית וכבר יש ניסיון מר ..

מה אתם ממליצים לעשות בעניין?

בפסקה השנייה, הוא כתב שהרכב בפתאומיות לא מגיב בלחיצה על דוושת הגז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בטיחותי התופעה הזאת שהרכב לא מגיב ללחיצה על דוושה.

דוגמא זה קרה לאשתי כשהיא היתה בעליה קצת חדה בדרך עירונית והיה רכב מאחוריה זה היה כפסע מתאונה.

"הם" לא מצאו כלום זה הבעיה.

אני ביקשתי מהם שלפחות יסכימו להראות לי במחשב שלהם שאין קוד תקלה (במיוחד אחרי שראיתי שמחשב אחר מזהה תקלה משמעותית)

בשביל שאוכל להיות רגוע אולי זה משהו חד פעמי.

הם לא הסכימו.

ומאז זה קרה שוב .

זה יכול לקרות בכל סיטואציה בה הרכב נוסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעוניין בפיצוי או התנצלות.

מצפה ללקיחת אחריות ושקיפות מול הלקוח.

טעות זה דבר אנושי ..

זה מרגיש שהם מסתבכים בשקר של עצמם ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על שריפה אדון ניצן?

האוורור נועד לקרור למעשה..

ברגע שיש תקלה מטפלים כמו שצריך ולא מאפסים וזהו..

סלח לי על התשובה אדון יקר אבל כמו שכתב לך דניאל - קשקוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...