Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אפילו לא, המחנה הדמוקרטי לא ייכנס לממשלה שהליכוד נמצא בה (כבר 39), והעבודה-גשר או שתיכנס בלי כחול לבן, או שכחול לבן ייכנסו בלעדיהם, לא רואה מצב (או צורך) בשתי המפלגות האלה בו זמנית בקואליציה, סתם חלוקת תיקים ותפקידים על פני יותר מפלגות ללא צורך.

גם ככה קואליציית ליכוד + כחול לבן זה כבר 65, תוסיף עוד מפלגה או שתיים או שלוש מהגוש של הימין זה כבר לקראת 80, כשיש לך 80 ח"כים בקואליציה למה אתה צריך עוד 6?

תורת המשחקים, מה יקרה להבטחות שלהם כשהם יישבו באופוזיציה? משם הם יוכלו לממש אפילו אחת מהן?

מהקואליציה, עם תפקידי שרים, יו"ר ועדות בכנסת, והסכם קואליציוני עם קווי יסוד, אפשר לממש יותר מחצי מההבטחות (זה עניין לדיון אחר אם יקיימו הבטחות אבל זה לא רלוונטי אלינו כרגע).

עדיף לקיים חצי מההבטחות או 0 מהן?

לא קיבלתי את "הדרכים להקים ממשלת אחדות" במייל, אפשר להשאיל את העותק שלך?

איפה לעזאזל זה כתוב?

מה מנע מגנץ ולפיד לעשות הסכם כזה עם העבודה-גשר והמחנה הדמוקרטי?

אבל היה ברור להם שהם נמצאים בנחיתות משמעותית ככה או ככה. אז הרקדן מתלונן שהרצפה עקומה.

הפוסל במומו פוסל... מי הגיע למו"מ כשהוא קובע לצד השני את מי הוא מייצג, על מה ידברו, מי יעמוד בראש הצד השני, מי יהיה הראש ממשלה, מי יהיה ראשון וכו'?

מה הבעיה בזה שביבי ממקסם את המינוף שלו במו"מ? קיבל הסכמה על בליינד לייצג עוד 23 חברי כנסת, הוא אמור לוותר על זה כי? בגלל העיניים הבהירות של גנץ? בגלל השרמנטיות של לפיד?

לצורך העניין אני רוצה לראות שבא הבוס שלך ואומר לך, אני מוכן לתת לך העלאה של 1000$ בחודש, ואתה אומר לו "עזוב, לא צריך".

כי זה לא אחדות, מה אחדות בזה?

ובטח שמותר לי לתקוף אותם על שקר גס כזה אם הם טוענים לאחדות, אבל האחדות זה בינם ובין עצמם לפי התנאים שלהם.

ובאמת נראה לך שזה יעבוד? אתה באמת רואה תרחיש שבו מגיעים ליריב לוין, ואומרים לו שעושים הסכם עם הליכוד בתנאי שהליכוד לא מקבל ראשות ממשלה, והליכוד מחליף את ביבי, והוא מקבל את זה?

מכיוון שהתשובה היא כמובן לא, אין תרחיש כזה, זה לא קיים, אלא אולי רק בסרטים, הוא חי בסרט.

באותה מידה אפשר להעלות קטורת ולקוות שאיראן תהפוך את הכורים הגרעיניים שלה לתנורי קלייה.

זה אותה רמה של חיים בסרט, או אם ממש מפריע לך צמד המילים האלה, אפשר לקרוא לזה ניתוק מהמציאות.

שוב תורת המשחקים:

עדיף לנו קואליציה של 80 ח"כים בה אין לסיעות הקטנות וטו או בחירות נוספות?

זה גם עדיף על לתת לליברמן אותה כמות של תפקידים על שליש מהמנדטים.

מה גם שאפילו במצב כזה מדובר על נצחון מובהק לנתניהו, 8 חודשים צועקים שהם לא יישבו עם נתניהו והנה במאני טיים הם התקפלו.

וגם בתור דרך לחשוף את הכוונות האמיתיות של כחול לבן זה עבד.

זו יכולה להיות סיבה מאוד משמעותית (וגם סולם) לכך שליברמן פתאום לא יתעקש על ממשלת אחדות.

וגם סיבה טובה לנשיא בכלל לא לתת לגנץ את המנדט בכישלון של ביבי.

לגמרי, שמעתי שהנייה מסתובב ברחובות עזה וממלמל "48 שעות"...

ניסנקורן פרש עוד לפני סבב א'

בממשלת האחדות לפני מלחמת ששת הימים גח"ל (בגין) ורפ"י (בן גוריון) הצטרפו לממשלה קיימת.

זה לא באמת שונה מאשר הצטרפות של מפלגה לגוש חתום.

רק שזו היתה ממשלה אד הוק כדי להתמודד עם איום קיומי. אין קשר בין הנסיבות אז להיום.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4621

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

מה זה משנה? זו ממשלת אחדות או לא?

קובעים את החוקים לפי הנסיבות הנוחות לכם באותו רגע?

ואם אני אקבע נניח שממשלת אחדות זה לפחות שתי המפלגות הגדולות עם ראשיהן?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אניח את זה פה.

מעניין מה קרה לזה, אי שם בשנת 2003...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשימה המשותפת מוכיחה שוב שהיא מייצגת מחבלים פלסטינים. מחיפוש זריז בגוגל לא מצאתי התייחסות שלהם לפיגוע עצמו.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אניח את זה פה.

מעניין מה קרה לזה, אי שם בשנת 2003...

מה שקרה זה שמישהו יכול לקבל יותר אחוזים בבחירה הישירה, אבל פחות מנדטים, ואז הוא ברווז צולע מתחילת הקדנציה (אל תיפגע)

הרשימה המשותפת מוכיחה שוב שהיא מייצגת מחבלים פלסטינים. מחיפוש זריז בגוגל לא מצאתי התייחסות שלהם לפיגוע עצמו.

הציפייה שהם ייצגו משהו אחר היא מגוחכת.

לפחות יש איזה שינוי ראשוני, הם מדברים בגלוי על הצורך להלחם בנשק הלא חוקי במגזר ועל האלימות במגזר.

שני דברים שעד לפני שנים בודדות היה טאבו מוחלט.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לא מזמן שידור חוזר של דיון בכנסת (במקרה עברתי דרך ערוץ הכנסת...) על פשיעה במגזר ומה המשטרה עושה עם זה, מלפני בערך 3 שנים.

המשטרה דיברה לעניין, ראשי רשויות דיברו לעניין (גם אם קצת כעוסים), כל מיני אחרים גם...חוץ מחברי הכנסת הערבים שרק ניסו להיטפל למשטרה ולצעוק לשם רעש.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה זה שונה מהפוליטיקאים היהודים?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם צועקים בערבית :-P

באותו דיון תפס לי את העין הניגוד הגדול בין התנהגות הח"כים הערבים לבין התנהגות ראשי המגזר מכל מיני מקומות בארץ.

במקום להיות חלק מהפתרון הם התעקשו להיות בעיה.

זה מעצבן אותי ברמה האישית כי אני חושב שזה ציבור שמגיע לו ייצוג נורמלי ולא מה שלכל דבר ועניין מתפקד כגיס חמישי במדינת ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיד מוותר על הרוטציה למען הקמת ממשלת אחדות.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5601992,00.html

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לו. אני חוזר על מה שאמרתי גם קודם: עם כל הבעיות שיכולות להיות בשילוב של כחול לבן והליכוד, אם הם מצליחים לייצר ממשלת אחדות חילונית - זה יהיה אחלה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעריב לנוער שלום,

היום שמעתי את ביבי מתראיין לכלי תקשורת. האם אני בהריון עם עוד 120 ח"כים חדשים?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיד מוותר על הרוטציה למען הקמת ממשלת אחדות.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5601992,00.html

זה לא היה מובן מאליו שאם תהיה רוטציה היא תהיה רק בין גנץ לנתניהו? או שהתוכנית שלו באמת הייתה לרוטציה משולשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא בנה בכלל על רוטציה בין גנץ ובינו כשהליכוד משחק Second Chair.

למה אתה חושב הם התעקשו שביבי לא ייצג את ה-55?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שאנחנו מגיעים ל-21 הימים הסופיים בהם כל ח"כ יכול להביא 61 חתימות ולקבל את המנדט להקים ממשלה.

האם יש משהו שמונע ממשלת אחדות ברשות גדעון סער ובני גנץ ?

האם יש לביבי יש יכולת למנוע מהלך כזה ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שבדיוק בשביל הם רוצים לכנס את מרכז הליכוד. 1. בשביל להכריז על ביבי כמנהיג עליון 2. בשביל להעביר החלטה שאף חבר ליכוד לא יוכל להקים ממשלת אחדות עם כחול לבן. זכור לי שקראתי על זה לא מזמן. לא יודע מה יהיה בדיוק נוסח ההחלטה ואיך בדיוק היא תסנדל את חברי הליכוד, אבל כך הבנתי.

הוא בנה בכלל על רוטציה בין גנץ ובינו כשהליכוד משחק Second Chair.

למה אתה חושב הם התעקשו שביבי לא ייצג את ה-55?

לא בגלל שהמצע שלהם סותר בחלקו את עמדות של המפלגות שהן לא הליכוד?

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...