Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ידני אמין - סביבות 15K

Tal7
שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לנושא הקודם שלי, עדיין לא נפלה החלטה - כדי שזה יקרה אני בודק את האפשרויות.

מחפש המלצות על רכב ידני, עד 15,000 ש"ח +- (אם למישהו יש כיוון גם בפחות מזה, אשמח לשמוע)

- עדיפות ל-5 דלתות, לא בהכרח דילברייקר

- נסיעות מתוכננות; עירוני יום יומי, מחוץ לעיר (קו באר שבע-תל אביב) פעמיים בשבוע, נסיעות ארוכות לאילת/צפון אחת לשלושה חודשים.

- צריכת דלק סביב 1:14 תהיה מצויינת

- אמינות יחסית

עד עכשיו שמעתי בעיקר המלצות על שברולט ספארק 2011/12, מעדיף לחפש אחרות. פחות מתחבר לאיך שהיא נראית.

תודה רבה ואחלה שבוע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ספארק/פנדה אופציות טובות כאשר הספארק חזקה יותר אבל באותם שנים סובלת מדוושת מצמד שיכולה להישבר.

לפנדה תא מטען גדול יותר.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו איבו בגזרת התקציב שלך אולי טיפה יותר. מנוע 1.4 אטמוספרי אמין, יש לי רכב כזה כבר 3 שנים.

אפשר לרדת בשנתון אחד-שניים לגרנדה פונטו עם מנוע 1.4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו דור 3, אולי פיאסטה ידנית אם היא נכנסת לתקציב. 206+ גם אפשרית, למרות שהיא מיושנת יותר ושתי האפשרויות האחרות עדיפות.

לא הייתי קונה רכב מיני לנסיעות בין עירוניות ארוכות, בטח לא ספארק.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפג'ו אין הילוך שישי ובבין עירוני היא דיי רועשת.

מצד שני,אין לך ברירה אלא לסוע על 90-100 כי מעל 120 הסל''ד מטפס גבוה מידי והאילוץ תורם לחסכון בדלק.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב מכוניות הסופר מיני והמיני הידניות שנמכרו בארץ אין הילוך שישי.

למעשה אני לא מכיר הרבה דגמים שהגיעו עם גיר ידני 6 הילוכים, רק פיאט 500 1.4 ו-0.9T (בחלק מהמקרים) שהגיעו עם גיר כזה. אולי גם אדם S, אבל היא הרבה מעבר לתקציב שלו.

קליאו 3 או פיאט פנדה יכולות להתאים לדעתי במסגרת התקציב. הספארק גם לא רעה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספארק/פנדה אופציות טובות כאשר הספארק חזקה יותר אבל באותם שנים סובלת מדוושת מצמד שיכולה להישבר.

לפנדה תא מטען גדול יותר.

תודה. כרגע אני עוד מרשה לעצמי קצת להיות מפונק ולסנן לפי נראות... ושתיהן לא לטעמי

פונטו איבו בגזרת התקציב שלך אולי טיפה יותר. מנוע 1.4 אטמוספרי אמין, יש לי רכב כזה כבר 3 שנים.

אפשר לרדת בשנתון אחד-שניים לגרנדה פונטו עם מנוע 1.4.

אבדוק את זה, תודה! מה לגבי טיפולים/אחזקה? אגב, האיבו היא מתיחת פנים של הגרנדה או שיש מעבר?

קליאו דור 3, אולי פיאסטה ידנית אם היא נכנסת לתקציב. 206+ גם אפשרית, למרות שהיא מיושנת יותר ושתי האפשרויות האחרות עדיפות.

לא הייתי קונה רכב מיני לנסיעות בין עירוניות ארוכות, בטח לא ספארק.

אבדוק את כולן, תודה על העזרה בשני הנושאים :)

לפג'ו אין הילוך שישי ובבין עירוני היא דיי רועשת.

מצד שני,אין לך ברירה אלא לסוע על 90-100 כי מעל 120 הסל''ד מטפס גבוה מידי והאילוץ תורם לחסכון בדלק.

כן. האמת כמו שכתב dorsht, בדקתי את האופציות בתקציב ומצאתי רק פיאט 500 חדשה יותר ומעבר לתקציב שמגיעה עם 6 הילוכים.

מוכן מנטלית לעניין ה90-100, נראה לי :)

לרוב מכוניות הסופר מיני והמיני הידניות שנמכרו בארץ אין הילוך שישי.

למעשה אני לא מכיר הרבה דגמים שהגיעו עם גיר ידני 6 הילוכים, רק פיאט 500 1.4 ו-0.9T (בחלק מהמקרים) שהגיעו עם גיר כזה. אולי גם אדם S, אבל היא הרבה מעבר לתקציב שלו.

קליאו 3 או פיאט פנדה יכולות להתאים לדעתי במסגרת התקציב. הספארק גם לא רעה.

תודה, אבדוק לגבי הקליאו 3. הפנדה לא לטעמי וכרגע אני עוד מרשה לעצמי לסנן לפי נראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזמן לקרוא סיכום שלי לגבי הקליאו:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3221/סקירת-גולשים/מסכמים---שנתיים-עם-רנו-קליאו-2012

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזמן לקרוא סיכום שלי לגבי הקליאו:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3221/סקירת-גולשים/מסכמים---שנתיים-עם-רנו-קליאו-2012

Sent from my iPhone using Tapatalk

סחטיין על הסיכום.

כל העניין שם של המנוע החלש בא לי בתזמון קצת לא טוב, אחרי סיבוב כיף עם הרכב בעיר...

עריכה אחרונה על ידי Tal7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש יותר כוח ורכב יחסית חדש לתרציב ספארק אופציה טובה.

המנוע לא גמיש כלומר הרכב אוהב סלד גבוהה על מנת להרגיש את היתרון של המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קצת מסובב על הראש, קנה מגנטיס דיזל ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קצת מסובב על הראש, קנה מגנטיס דיזל ידנית.

תודה, נשמע לי הרפתקני מדי לסיטואציה... חוץ מזה שהיא ענקית, אני מתנייד הרבה במרכז ולכן העדיפות היא לרכב קטן יחסית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ רכב סביר מבחינת אמינות. כשרק הגיע לארץ היו בעיות בכיבוי שלא לצורך של המדחס שנפתרו ממזמן. כמו שצויין מעלי, היצרן הגדיר החלפה של רצועת תזמון אחרי עשר שנים, רובן לא שורדות את התקופה, נקרעות והורסות מנועים. אם מקפידים להחליף אחרי חמש שנים כנראה שלא תהיה בעיה.

ה-206+ הרגישה מיושנת כבר כשיצאה - היא איזשהו ניסיון למודרניזציה של ה-206, אבל היא עדיין צפופה יותר ודי בוודאות פחות בטיחותית מהמתחרות . אם אתה יכול למצוא קליאו או פיאסטה עם נתונים סבירים - עדיף.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...