Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה למנוע במעבר צמיגות- סובארו פורסטר 2009

poratnir
שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממליץ לך לעבור ל 5w40, ולא צריך לשטוף בכלום, מקסימום בהחלפה הבאה לקצר את מרחק ההחלפה של השמן.

כמובן פילטר שמן בכל פעם.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע לפי דרישות היצרן יכול לעבוד גם ב0W20 .. משום מה המוסכים בארץ החליטו על 10W40 ני מניח מפאת עלות זולה יותר.. ולאו דווקא מה שטוב למנוע,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0w20 לא מתאים למדינה שלנו בגלל זה הם מחליפים.

גם בחו"ל עובדים עם 5w40, גם בדגמי בטורבו וגם בדגמי ה 2 ליטר הרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע לפי דרישות היצרן יכול לעבוד גם ב0W20 .. משום מה המוסכים בארץ החליטו על 10W40 ני מניח מפאת עלות זולה יותר.. ולאו דווקא מה שטוב למנוע,

אל תזלזל בהחלטות של היבואן בארץ, בהרבה מאוד מקרים "אין חכם כבעל ניסיון" תקף גם כאן.

מדובר ברכב בן 10, אם כל חייו עבד עם 10W40 ואין שום בעיה, למה לרדת ל 5W30 או 0W20 או אפילו 5W40 ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא זילזול, תאמין לי אני עם פורסטר 3 שנים, חקרתי לעומק בעיקר באמריקה וגם באירופה וגם פה אצל היבואן הרוב המוחץ ממליץ על 5w40, ותאמין לי הם טיפ טיפה יותר.....תשלים אתה את המילה מאיתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא למה לרדת מזה אנחנו מדינה חמה, תרד בצמיגות ל 30 או ל 20 השמן נהיה ממש נוזלי וכשהוא מתחמם הוא הופך למים.

אתה צריך שמן שישמור על התכונות שלו בחום גבוהה בסובארו המנועים עובדים חם יותר (אין לי מושג למה) ככה שעדיף שמן שיהיה פחות נוזלי במצב חם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות בלאי למנוע..

כל המנועים החדשים עובדים ב5x30 או אפילו 0w20 אז מה זה אומר שפתאום אין בעיה לרדת בצמיגות?..

בכל ספר יצרן יש רמת צמיגייות מומלצת.. ויש טווח שמנים שמתאים למנוע , לא נתקלתי במישהו שדפק מנוע בגלל שמן דליל מידי ההיפך זה מתכון לחיסכון בדלק ופחות בלאי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה אחי שאלת ,רשמתי לך את דעתי מניסיון אישי וקריאה בחו"ל שם כל פוסט שני שפותחים הולך רינג ומיסב בגלל זה, אתה רוצה לשים 30 או 20 צא לדרך אף אחד לא מתווכח איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא למה לרדת מזה אנחנו מדינה חמה, תרד בצמיגות ל 30 או ל 20 השמן נהיה ממש נוזלי וכשהוא מתחמם הוא הופך למים.

אתה צריך שמן שישמור על התכונות שלו בחום גבוהה בסובארו המנועים עובדים חם יותר (אין לי מושג למה) ככה שעדיף שמן שיהיה פחות נוזלי במצב חם.

מאיפה הבאת את בליל השטויות האלו? שמן הופך למים? בסובארו המנועים עובדים חם יותר?? קצת אחריות על מה שאתה כותב, באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה לשמן הופך למים שהוא נהיה הרבה הרבה יותר נוזלי ולחץ השמן יורד כתוצאה מכך.

וזה שהמנועים של סובארו עובדים חם יותר זאת עובדה ,ואל תגיד לי עכשיו " אבל הטמפ' נשארת בשעון סביב ה 95".

לך למוסך מרכזי ותבדוק מה נותנים לשנים של הסובארו של פותח הת'רד מנוע 2 ליטר 5w40, לדגמי הטורבו או מוטול 15w50 או 5w40 אג'יפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...