Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים ממהרים למכור 308 gti?

mcshmupi
שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במצב קומפורט ה FK8 (הגרסא החדשה עם ה 3 אגזוזים באמצע) יותר נוחה מהסוויק הרגילה, ובדקתי את זה אתמול בכבישי הרצליה פיתוח המשובשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ה TYPR R רכב מעולה,הוא יותר הארד קור מה308 בנסיעה יומיומית,ה308 מספקת המון כיף על המגבלות.

שלום

אי אפשר להשוות את ה 308 ל fk8 . זה לא תחרות בשום פרמטר ( אולי למי שמחפש מחיר ) ה fk8 הרבה יותר נוחה ושימושית ביום יום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בקלות להשוות. שתיהן הוט האצ', והאחת יקרה יותר בבערך 40%. ה R טובה יותר, אין ספק - אבל היא לא 40% טובה יותר.

ולא מדובר בכמה שקלים כמו ששמענו בדיוק "אה אם מישהו מוציא 190K לא תהיה לו בעיה להוציא עוד 10-20K" - מדובר בקרוב ל 100,000₪.

ובלי קשר לזה - אישית גם אם ה R היתה עולה 80K פחות לא הייתי לקוח אותה כי המראה שלה פשוט בלתי נסבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי כמה חודשים הספויילר הענק נעלם, מה שהופך את האוטו ליותר נגיש ויזואלית.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טייפ R היא פיקשוש מטורף לדעתי.

כל מבחן מחו"ל מתאר אותה כליגה בפני עצמה.

זה כל כך משכנע שהמחיר לא נראה כזה בעייתי למי שבאמת מחפש משהו מיוחד. (אולי מוגזם ב 10%-15%)

ואז מגיע עניין העיצוב שהוא כשלון טוטאלי ששום דבר לא יכול להסתיר אותו. אני מרגיש שהייתי ממש נבוך להופיע בה.

זה עד כדי כך נורא שגם אם המחיר היה נמוך מאוד יחסית ליכולת (200-220) - לא הייתי יכול לשקול.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בסבב אודישנים שעשיתי, היא כלל לא נלקחה בחשבון רק בגלל ההופעה הבעייתית שלה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, יש שיאמרו שסמל של במוו הוא בעייתי לא פחות.

לדעתי ההונדה נראית מעולה. מושחזת מאוד. מודה, קצת פומפוזית - אבל לשם היא מכוונת. בעיני זו נקודת איזון ל- 308 האנמית :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
מצד שני, יש שיאמרו שסמל של במוו הוא בעייתי לא פחות.

לדעתי ההונדה נראית מעולה. מושחזת מאוד. מודה, קצת פומפוזית - אבל לשם היא מכוונת. בעיני זו נקודת איזון ל- 308 האנמית :-)

מעולם לא הטרידו אותי סטיגמות. מי שלוקה בהן, זה בעיקר מעיד על עצמו.

כן הטריד אותי לקנות אוטו שאני חושב עליו שהוא מגוחך ומוגזם.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שהמראה שלה איום ונורא.

בעיני גם הגרסה הרגילה איומה. ה r עוד יותר.

חשבתי לא פעם שאם הם החליטו ללכת עד הסוף עם העיצוב המוחצן היו יכולים להחליט להוציא שתי גרסאות.

אחת מוחצנת ואחת מוצנעת.

ברור לי שיש לזה עלויות אבל לדעתי היה מגדיל משמעותית את המכירות.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית אותה בשחור? זה צבע טוב שמטשטש קצת את כל פתחי האוויר הענקיים ואת הקווים המוגזמים. הופך את המראה ליותר נסבל.
מה הכוונה?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא שטייפ R בצבע שחור היא אומנם עדיין קצת מצועצעת וערסית אבל בסכ״ה היא הרבה יותר נסבלת ולדעתי בצבע הזה המראה שלה הוא פחות דיל ברייקר.

C87247F0-6493-46FA-9B32-0D3686D64B29.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר משווים בין ההונדה לפיג'ו.

אז נכון שפער המחירים ברכישת הרכב כחדש הוא בלתי מבוטל, אבל צריך להתייחס גם לשחיקת המחיר, הפיג'ו חטפה מהלומות וכיד2 היא עסקה נהדרת.

חוץ מזה שהאחזקה השוטפת כגון חלפים באופן מפתיע זולה יותר מאשר בפיג'ו.

לגבי העיצוב - ללא ספק שנוי במחלוקת, האחת מקורננת ומוחצנת והשנייה אלגנטית ונחבאת אל הכלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...