Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשקלון ויש בה המון. מבקש חוות דעת על העיר הזאת.

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צודק. אם כך, למה לעבור לאשקלון?

קנו ביבנה לפני שנה וחצי

מוכרים ביבנה עכשיו

קנו באשקלון. כניסה עוד שנה.

רוצים שנעבור איתם גם.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רע

רע מאוד!

מירושלים לאשקלו בשעה 11 בבוקר לקח לי שעה וחצי!

איזהכביש מקולל!

כל דקה רמזור, עד שיש לי קרוז קונטרול וחשבתי לנצל אותו.

גם רוב הכביש {נסעתי על כביש 1 ואז 3 לכיוון אשדוד- פתאום ראיתי לכיוון חברון?!} משום מה מותר לנסוע 70 והמשטרות חוגגות שם אש!

הגענו לעיר. וואחד נסיעה יש מתוך הכניסה לעיר לתוך השכונה החדשה שם.

וגם הכל פקוק! מלא משאיות השם ירחם.

וחם! אוי כמה חם!

ואני אחרי 3 שבועות של טיפולים בים המלח - להיות בשמש של ים המלח מ6:30 בבוקר עד 12:00 ואז מ15:00 עד 17:30. אני חסין לחום. אבל בשילוב הלחות. למות!

בניגוד ליבנה לא יתרתי פארקים גדולים בקירבת הבית\שכונה החדשה.

מלא גורדי שחקים נבנו שם בקירבה למרינה.

המון בתים חדשים להשכרה ו או מכירה.

לא מצאתי מחיה זולה שם מבחינת סופרים \ מכולות \ קיוסקים {בדקתי מוצרים רגילים- לחם,קולה, ארטיקים לילדים -שתו אותי! 5 ארטיקים 60 שקל}

חנייה ברוב העיר חינם, ליד תחנה מרכזית שקל עשרים לשעה {לא הייתי מוציא פקח לעבודה בכלל שיאכוף את זה}

ביומיים שאני שם והייתי הרבה ברחוב, לא ראיתי נוכחות משטרתית או פקחים. ואיש יעשה כראות עיניו- חניה \ סגירת נתיב, -היום בבוקר סגרו נתיב שלם, אין שוטר אין כלום ואז כולם נסעו מהנתיב הנגדי בניגוד, היו 2 נתיבים, עד הכיכר הקרובה, הרגשתי באנגליה.

גם לצאת משם לכביש מהיר לוקח המון המון זמן!

למה? למה אין גישה?

אוכולוסיה- רוב השכונה שוממת כרגע אין על מה לדבר, אבל, תחבורה ציבורית יש. קו 7 וקו 13 מגיעים בתדירות גבוהה.

כקילומטר משם בהליכה, מגיעים לאשקלון הישנה. אוכלוסייה שנראית ממש קשת יום. הסתובבתי שם. נראה כמו בר יוחאי בירושלים. שכונת עוני.

לסיכום,

ניפגש שם בחגים ותודה.

IMG_1846.jpg

IMG_1888.jpg

IMG_1874.jpg

IMG_1876.jpg

עריכה אחרונה על ידי eladns

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מוציא ירושלמי ללחות של החוף, יוצאות תגובות משעשעות. תשמע, קרעת אותי מצחוק. :-)

הלחות הזאת באוגוסט מאפיינת את כל קו החוף, אין הבדל מיוחד בין אשקלון/ת"א/נתניה/חיפה מהבחינה הזאת. בשביל האיזון - החורף חמים, ואין שום דבר שמזכיר אפילו בצחוק את הקור הירושלמי היבשושי.

אם אתה נוהג לקפוץ בקביעות לים המלח, ירושלים היא קרש קפיצה נוח, האופציות מכיוון דרום הרבה יותר ארוכות ולא סימפטיות לנהיגה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כניסה ויציאה, קודם כל לאגמים לא נכנסים מהכניסה הצפונית אלא הראשית או הדרומית.

אם אתה רוצה פארקים אז יש לך כמובן את פארק אשקלון שהוא ענק, את זה שבאגמים ליד הבריכה, בנווה אילן ובבר כוכבא (לא סופר גינות שכונתיות גדולות כמו בולטממור באפרידר או את זו בבלפור בברנע).

אגמים גובלת בשכונה הכי קשה של אשקלון. לא מקום להסתובב בו לבד בלילה.

מבחינת קניות יש את יינות ביתן שזולה יחסית אבל לטעמי גועל נפש, אתה יכול לקנות פירות וירקות בדוק וכמובן שיש את רמי לוי.

החניה גם בכחול לבן חינם לשעה הראשונה אבל צריך להפעיל פנגו.

לגבי לחות, ברוך הבא למישור החוף. יחסית לקו החוף אנחנו עוד במצב טוב.

המחלף החדש שנבנה עכשיו ישפר חזק את מצב הפקקים בכניסה וביציאה כי הוא יצור כניסה חדשה ישר לברנע. הבעיה היא העומס בכביש 4 עד אשדוד.

מירושלים נוסעים דרך לטרון לכביש 3, מסמיה, קסטינה ומשם עד לכפר סילבר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל

אגמים גובלת בשכונה הכי קשה של אשקלון. לא מקום להסתובב בו לבד בלילה.

גדלתי בקטמון.

ואני שוטר לשעבר.

הסתובבתי בעשר בלילה שם. יושבים על הספסלים האתיופים שם, לא ראיתי אלכוהול שישמש זרז לעשות בעיות. דיי למלמים שם {לא מפריע- לא מועיל}

יושבים על ספסל.

מה שמוזר זה שגם ראיתי את המבוגרים ממש מהעדה יושבים שם. לכו לישון

עשר בלילה.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים נורמטיביים שיושבים על ספסל הם לא הבעייה. החלק הקשה הם דווקא הדור השני והשלישי לילידי המקום.

הרבה סמים, אלימות, אלכוהול או בקיצור, ערסים מהסוג הגרוע.

רק דוגמא קטנה על סוג האנשים. חברה של אשתי היתה בפארק באגמים לפני שבועיים. ילדה דחפה את הבת שלה אז היא העירה לה לא לעשות את זה. הילדה הלכה לאימא שלה ואמרה שהיא נתנה לה סטירה (המשטרה בדקה את מצלמות האבטחה והילדה שיקרה). האימא הגיעה עם עוד 3 חברות שלה, שברו עליה בקבוקי וודקה ופוצצו אותה במכות. על אלה אני מדבר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זיהתי כאלו.

מעניין. גם פחות שמעתי צעקות של חיים שלי, מה מתה עלייך? מי חיים של אימא? מי מי?

המצביע על פרחה בג'יפון מסוג קאיה ספורטג'.

אבל מה שאתה רושם נובע ממה שרשמתי,שלא זיהיתי שום פעילות משטרתית

זה ממש מוזר.

אם המצב הביטחוני אישי נפגע, קדימה, להכניס פקחים של הערייה שיסתובבו {נכון אין להם סמכויות מעצר, אבל הנוכחות שלהם תפריע לאנשים לפגוע בביטחון של האנשים מסביבם} ושוטרים, לבקש משר הביטחון לתת דגש יותר {ואולי גם "לנפח" אירועים. בסופו של יום הסטטיסטיקה מנצחת, צריך שיהיו יותר אירועים לתחנה בכדי שתקבל יותר משאבים גם אם זה סתם אירועיי אדם חשוד, זה עוד מספר אירוע, זה עוד אירוע לטפל בו וצריך עוד שוטרים}

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרה פועלת שם. אתה פשוט לא רואה אותם.

פקחים של העיריה זה בדיחה. מה שבאמת שיפר חזק את המצב זה רישות העיר במצלמות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שאתם מדברים על עיר אחרת זמן שאני מכיר. ואני מכיר את אשקלון (כולל גבעת ציון) לא מעט שנים.

סה"כ לא להיט, עיר קצת משעממת, אבל האוכלוסיה לא ממש עבריינית באופן חריג מהממוצע הארצי.

האגמים שכונה חדשה ודווקא יש בה פארק לא רע בכלל.

היא בערך 6 דק נסיעה בתוך העיר מכניסה הדרומית או המרכזית. וודאי שלא נכון להכנס מהצפונית.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבעת ציון שכונה בסדר גמור. לא שיכון האקדמאים אבל בטח לא שכונה עבריינית.

אני מדבר על איזור אפריים צור שגובל לכל ארכו באגמים ששם המצב שונה.

אישית אוהב את אשקלוןממש לא רוצה לחזור למרכז.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפריים צור באמת בעל היסטוריה לא סימפטית. אבל הדור ההוא התחלף. רוב הדור הצעיר נורמטיבי, משכיל, מפרנס ומבלה בנעימים.

פה ושם יש ספיחים של ערסידיה אבל לא משהו חריג מחלקים מסויימים בקטמונים בירושלים וכד.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערסידה זה בסדר גמור כי ערס זה עניין מנטלי ולא קשור לעבריינות. הבעיה הגדולה שם זה כמות הסמים ומה שהם מביאים איתם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...