Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז ראב4 מול ספורטאז׳, והספורטאז׳ מנצח, זה אמיתי?

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 1655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה חוזקו של Brand name , לטויטה יש מונטין יוצא מן הכלל בתחום האמינות (הרוויחה ביושר לדעתי ) וזה פרמטר מאוד חשוב לקהל הישראלי , כך שהתמחור מבוסס לא רק על התמורה של הרכב אלא גם על המותג , דבר שהוא די סטנדרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נו, לא יכולתי להתאפק, אז בדקתי. חיפוש ביד 2 לראב 4 ארוך שנת 2016 יד ראשונה פרטית עד 90 אלף ק"מ מול אותו הדבר בספורטאז' GT.

אוי הברוך! הם עולים אותו דבר בין 110 ל 120 אש"ח. אני אישית לא מחסידי הארנב 4 בגלל התמורה היחסית נמוכה לכסף. מי ששילם מעל 200 אלף על ארנב 4 ב 2016, נהג ברכב דיי מכוער לטעמי, עם ביצועים פושרים מינוס ביום הכי טוב שלו, אבזור עלוב עד משפיל, ללא מיזוג אחורה, ללא שום אבזור בטיחות אקטיבית, שלא לומר מולטימדיה או כל דבר אחר שבהם הספורטאז' פשוט מביך את הארנב. מי שנהג בספורטאז' נהנה מרכב מצוין ועכשיו לאחר ששילם פחות מהטויוטה, מוכר אותו בערך באותו סכום וזה מוצדק לחלוטין. בדגמי 2019 ההבדל פחות תהומי כי הטויוטה כבר לא רחוק אחורה אלא בפיגור קל (אבל עדיין משתרכת בעצלתיים משהו מאחור) ביחס של שקל לרכב.

אני בעלים של ראב4 2017 לימיטד, כנס לגוגל ותיראה את רשימת האיבזור שיש בדגם הזה. מבטיח לך שתהיה מופתע. פרט למיזוג אחורי, יש ברכב הזה בערך הכל.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוויתי 2016 מול 2016. ככל הנראה גם היברידי לא נמכרו הרבה. אפשר לשאול כמה בבקשה הרכב שלך עלה על הכביש? כולל כל מה שהוספת? תודה

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן גם קרדיט ליצרנים אחרים, אתה מהלל רק את טויוטה כאילו הם היצרן הכי טוב עלי אדמות.

נסעתי בצבא על יונדאי וקיה עם 300-400 אלף ק"מ, ברוב הרכבים שום דבר לא קרקש והכול ישב היטב כמו שצריך.

ואני לא צריך לספר שהם עוברים חיים קשים ולרוב לא ננהגים הכי בזהירות.

והגזמת לגמרי עם המחירים של הסיטרואן, ירידת ערך של 90% ב-3 שנים.

חוץ מזה, מה הקטע לחשוב כל כך הרבה על מכירת הרכב? זה נחמד שהרכב שומר "יותר טוב" על הערך שלו, אבל אני קונה רכב גם כדי להחזיק אותו כמה שנים ולהנות ממנו, לא רק בשביל למכור בסוף.

וגם ברנו בת 4.5 שנים שהייתה אצלנו הכול ישב כמו שצריך ואני לא היחיד שהיה במצב הזה.

עובדה שנהגי מוניות ומורי נהיגה קונים הרבה רנו והרבה מאוד מרוצים, כולל כאלו שנוסעים המון.

אתה בכלל נהגת או החזקת רכב צרפתי (או בכלל רכב אירופאי) מודרני מהשנים האחרונות?

לא תמיד יש טעם להכנס לדיון עניני. אם לא הייתי זוכר את החבר "נאמן סובארו בתוספת e " ואת קבעונו, הייתי משוכנע שבעצם יש לנו כאן פרובוקציה של חובב צרפתיות מושבע שמנסה להרים להנחתה ומחפש מי שיפול בפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוויתי 2016 מול 2016. ככל הנראה גם היברידי לא נמכרו הרבה. אפשר לשאול כמה בבקשה הרכב שלך עלה על הכביש? כולל כל מה שהוספת? תודה
2016 רכב מעולה דווקא ההיברידי נמכר בכמויות כמעט כל ראב 4 שני על הכביש היברידי. ובדגם החדש הרוב המוחלט היברידי

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור 220 אלף ש"ח על הכביש, כולל איתוראן כפול וזהו בערך. לא הוספתי שום דבר.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והאם הוא שווה 50 אלף שקל יותר מהספורטז המדובר?(להזכיר, ב50 אלף אתה לא רחוק מלקנות מכונית מיני חדשה) - לדעתי האישית התשובה המובהקת היא ממש לא.

נהגתי על הראב4 ההיברידי הקודם ואני בשבוע האחרון מסתובב אלפי קילומטר ברחבי איסלנד על ספורטז דיזל awd, הספורטז לדעתי כמה רמות מעל הראב4.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור 220 אלף ש"ח על הכביש, כולל איתוראן כפול וזהו בערך. לא הוספתי שום דבר.

כמובן שזו ההחלטה שלך והמכונית טובה, רק שבסופו של יום לאחר 3 שנים גם אם ישלמו עליה 10 מעל המחירון ככל הנראה היא עדיין איבדה ערך גדול יותר מהקיה. לא נכנס לדיון של אם זה שווה את זה או לא, כי פרארי תאבד פי 4 יותר ערך באותו הזמן. בסופו של יום ללא יתרון מוחץ בשום קטגוריה למעט יתרון קל בצריכת הדלק, בחישוב היבש לאחר 3 שנים הספורטאז' עלה פחות. במכוניות שהיו ראש בראש כשהטויוטה יקרה יותר ב 10k , כמובן שהקיה לוקחת בהליכה.

במחיר 220k בשנת 2017 ניתן היה לרכוש את הסורנטו המאובזר (רק להמחיש את הvfm בקיה)

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...