Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי הרבה התלבטויות בין היתר פה, הלכתי להזמין רכב [רנו גרנד קופה דיזל]

Vadim Baranov
שימו לב! השרשור הזה בן 1693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פות"ש תתחדש. עשית בחירה מצויינת. אני נוהג על גרנד קופה דיזל שנרכשה כחדשה כבר שנה וחצי ומאד מרוצה.

צריכת דלק ממוצעת של 1:20 בנסיעה משולבת כביש מהיר וקצת עירוני.

מעבר לעניין מערכות הבטיחות היא נותנת את התמורה הכי גבוהה מאד ביחס לכל משפחתית אחרת בטווח המחירים שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פות"ש תתחדש. עשית בחירה מצויינת. אני נוהג על גרנד קופה דיזל שנרכשה כחדשה כבר שנה וחצי ומאד מרוצה.

צריכת דלק ממוצעת של 1:20 בנסיעה משולבת כביש מהיר וקצת עירוני.

מעבר לעניין מערכות הבטיחות היא נותנת את התמורה הכי גבוהה מאד ביחס לכל משפחתית אחרת בטווח המחירים שלה.

דגם הדיזל המעודכן מגיע עם כל מערכות הבטיחות ומעבר.., פשוט רכב מאובזר מכף רגל ועד ראש כבר בגירסאת הבסיס.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
תתחדש!

היה לי מגאן סטיישן עם המנוע הזה, האמת סוחב יפה אבל לי היה חסר מעט כוח/פלפל במנוע.

אצלי מעט איזנתי את זה בעזרת תוכנה של סופרצ'יפס עם התקנה עצמית בעזרת התקן בלופין שאני ממליץ עליהם בחום, הורגש הבדל מהותי בנסיעה של הרכב.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

היי

כמה משמעותי היה הבדל הכח?

שינה משהו בהאצה?

במה זה הורגש?

Sent from my iPhone using Tapatalk

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

כמה משמעותי היה הבדל הכח?

שינה משהו בהאצה?

במה זה הורגש?

מעולם לא מדדתי האצה לא לפני ולא אחרי.

ההבדל בהחלט היה מורגש בהאצות ובסחיבה הכללית.

על אותו הרכב ניסיתי את הרייסצ'יפ שהם חברה מכובדת או לפחות ככה נראת אבל לא היה שום הבדל. הבלופין אכן שינה את הסחיבה של הרכב בצורה מורגשת, הרכב הפך להיות נמרץ יותר.

ממליץ במיוחד כי המחיר דיי טוב ואתה יכול לשים אותה או להוריד אותה מתי שבא לך בבית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על רכב.

ובאמת מנוע דיזל K9K ,אחלה מנוע ,מה שכן חבל שמנועי דיזל נמצאים בירידה של יצור כי "ירוקים" גומרים אותם.

דבר חשוב ובשבילך - כדי לשמור למנוע על מנוע דיזל תעשה החלפת שמן ופילטרים כל 10 אלף ולא כמו שרשום בספר רכב.

תעדכן איך הרכב ומה צריכה בעיר.

דעה בדרכים טובות שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא מדדתי האצה לא לפני ולא אחרי.

ההבדל בהחלט היה מורגש בהאצות ובסחיבה הכללית.

על אותו הרכב ניסיתי את הרייסצ'יפ שהם חברה מכובדת או לפחות ככה נראת אבל לא היה שום הבדל. הבלופין אכן שינה את הסחיבה של הרכב בצורה מורגשת, הרכב הפך להיות נמרץ יותר.

ממליץ במיוחד כי המחיר דיי טוב ואתה יכול לשים אותה או להוריד אותה מתי שבא לך בבית.

השאלה אם התוכנה מתאימה לגרנד קופה החדשה, כי נתוני המנוע עודכנו, ולא ראיתי את המנוע באתר של בלופין

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על רכב.

ובאמת מנוע דיזל K9K ,אחלה מנוע ,מה שכן חבל שמנועי דיזל נמצאים בירידה של יצור כי "ירוקים" גומרים אותם.

דבר חשוב ובשבילך - כדי לשמור למנוע על מנוע דיזל תעשה החלפת שמן ופילטרים כל 10 אלף ולא כמו שרשום בספר רכב.

תעדכן איך הרכב ומה צריכה בעיר.

דעה בדרכים טובות שיהיה בהצלחה.

בספר הרכב רשום כל 20 אק.

אני מבין שמומלץ תמיד לעשות טיפה לפני, האם באמת צריך לעשות כל 10 אלף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם מה שאלצ'קו כתב, וגם אני נוהג כך בפלואנס (שמן ופילטר שמן בלבד כל 10K. כל השאר כרגיל). זאת למען יאריכון ימיו של המנוע על פני האדמה. לכל הפחות תחליף כל 15K.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בספר הרכב רשום כל 20 אק.

אני מבין שמומלץ תמיד לעשות טיפה לפני, האם באמת צריך לעשות כל 10 אלף?

לא סתם רשמתי לך כל 10 אלף.אתה לא חייב ולא צריך,זאת רק המלצה שלי .רכב שלך עם מערכת טורבו ,קיים EGR ,פילטר DPF מנוע דיזל K9K אוהב שמן איכותי שבתקן RN720 ותפקידו לשמן, לקרר, לנקות וגם איטום מנוע .כמובן אם אתה מעוניין לשמור על רכב יותר משלוש שנים אז תעשה טיפולים לפני,דרך אגב מותר לך להביא חלקי חילוף כמו שמן וחלקים מקוריים למוסכים של קרסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה מצויינת , תתחדשו.

אומנם לא ברנו אבל במרצדס A-class שילוב של 1.5 דיזל וגיר 7 הילוכים עובד מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...