Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגים/ת שבאמצע השמשה הקדמית מופיע הטלפון ומסתיר את שדה הראייה, ממש במרכזו .

bigmik
שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אני הוא אחד מהנהגים ה"לא מתחשבים" או מהפצצות זמן על הכביש (לפי העולה מדבריך), מאלה שצריכים לבצע נגדו אכיפה.

אז יש לי מתקן באמצע השמשה שמחזיק פלאפון עם מסך של 5 ומשהו אינץ' ובוא ואגלה לך סוד - זה לא מסתיר שום דבר.

לא מאמין? סבבה אז בוא נעשה ניסוי:

קח את היד שלך ותמתח אותה ותשים את כף ידך מקבילה לפרצוף. תעצום עין אחת, יופי. עכשיו תפתח עיניים ותעצום את השניה כאשר היד באותה פויזציה ו... שמת לב לזה? כלומר, שמת לב לקסם המהולל הזה שגורם לכך שאתה לא מאבד כלל את שדה הראיה (או לחילופין חלק מזערי ממנו)?

ברוך השם אלוהים נתן לנו שתי עיניים, וכל עוד אתה רואה בשתיהן אז מרכז השמשה זה אחד המקומות היותר בטוחים לשים את הטלפון מכיוון שלא צריך להוריד את העיניים. במקרה בשבוע האחרון היה לי רכב שכור והפלאפון היה תלוי על פתחי המיזוג כך שכל הצצה לווייז כללה הורדת מבט קטנה, אם בחוסר בטיחות עסקנו, באופן אישי זה הרגיש לי ממש לא בטוח.

בתמונה המוצורפת - מתקן הסלולר שלי (ורכב ללא הגה, אבל זה בקטנה).

WhatsApp Image 2019-08-14 at 8.06.30 PM.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשוטף יש לי טלפון עם זרוע מהשמשה + מגלה רדאר + מצלמה.

לא מסוכן ולא נעליים, ולא מסתיר דבר.

כן, יותר כיף שהיתה לי שמשה נקיה בלי כלום, אבל הניווט בסלולרי שיושב מולי הרבה יותר נוח ובטוח מאשר בווייז המובנה שעל מנת להסתכל בו צריך ממש להוריד את המבטח מהכביש למרכז הקונסולה.

המרחק מדרמטיזציה של "

מסוכנת ומסכנת אותנו כנוסעים בכביש, למה לא אוכפים את התופעה? אך אפשרי לנסוע בצורה הזו בכלל?" למציאות הוא גדול מאוד.

ראיתי את זה באוטו שלך וגם נסעתי במונית שהיו לנהג אפילו יותר התקנים על השמשה. מצלמה, גלאי רדאר, מונה של מונית, GPS ואולי עוד איזה משהו.

לא מבין איך אפשר לנהוג כך.

אני אגב לא יודע אם זה מסוכן או לא מסוכן, פשוט לי זה מציק מאוד ולא הצלחתי להתרגל.

כנראה עניין אישי. לא מסוגל לנהוג עם שום דבר תלוי על השמשה ואפילו תו חניה ומדבקת "הטיפול הבא ב XX ק"מ" מפריעים לי אם הם מודבקים בפינה השמאלית העליונה של השמשה.

הטלפון הסלולרי אצלי מותקן לא על השמשמה אלא מימן למראה השמאלית. לא צריך להוריד את העיניים והוא לא מסתיר את השמשה. וחוץ מזה אין שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ להסיר כול חפץ או אביזר מהשמשה הקדמית אשר חוסם את שדה הראיה. לא בטיחותי גם במקרה של תאונה שחפצים יעופו לפנים של הנוסעים.

במילים אחרות כמה שפחות בטוח יותר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי מכשיר במרכז השמשה מאוד מפריע.

למי שטוען שהוא לא מסתיר אני מציע לנסוע לאט ולחפש עמוד של מעקה בטיחות ולראות איך הוא נעלם בנקודה מסויימת מאחורי הטלפון. נכון שההסתרה היא לחלקיק שניה אבל כשמדובר בילד שפורץ לכביז מאחורי מכונית השבריר הזה קריטי.

למזלי אני שמאלי אז הטלפון צמוד לקורה מצד שמאל ומסתיר כמעט רק את הקורה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלי אני שמאלי אז הטלפון צמוד לקורה מצד שמאל ומסתיר כמעט רק את הקורה.

אני ימני, הטלפון באותו מקום. היה לי יותר קל להתרגל לתפעל את הטלפון ביד שמאל מאשר להתרגל למשהו מותקן באמצע השמשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט נוסע עם הטלפון ביד, למה צריך מחזיק? סתם מסתיר את שדה הראייה. יותר בטיחותי יד אחת על ההגה ויד אחת על הטלפון.

הווייז מדבר לי באוזן גם asmr וגם הכוונה. Win win.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואי יש לי שכן כזה, מזעזע... על הדשבורד ועל כל המגש שמעל הבגאז' - הכל בובות!! לא ברור לי איך הוא מצליח לראות משהו, מעבר לכך שהאופן בו הזקן הזה נוהג מסוכנת מעבר לבובות.
השכן שלך אוהד את הפועל באר שבע במקרה?

7b75e42b5bd05324e5407552a476c48e.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכן שלך אוהד את הפועל באר שבע במקרה?

7b75e42b5bd05324e5407552a476c48e.jpg

לא יש לו בלנו ובאור יום אצלם מה הולך על המגש מאחורה20190817_224351.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הטכנולוגיה של היום, לא יודע למה לא עושים בדשבורד, איזה עמדה להניח את הפלאפון, משהו אוניברסלי עם טעינה דיבורית וכו'.

כל מתקן שאני קונה נדפק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...