Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפתרון החוקי הכי טוב כנגד ממלז הוא וויז. אם מישהו מגיע למפגש בשישי ומעוניין לבחון את הלאי מול אקדח ממלז שיצור איתי קשר בהודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברה, זה לא מעניין, אתם מבזבזים את הזמן. כיילתם הגדרות בוולנטיין, ויש פחות התראות שווא, זה פשוט לא מעניין.

אקדח לייזר זה כמו אקדח רגיל.

ברגע שמישהו מכוון אליך ויורה, אתה נפגע.

אם אתה רוצה לא להיפגע, שים אפוד מגן (משבש רדאר).

חבל שלא חוקי ללבוש אפוד מגן... הזוי :?

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון החוקי הכי טוב כנגד ממלז הוא וויז. אם מישהו מגיע למפגש בשישי ומעוניין לבחון את הלאי מול אקדח ממלז שיצור איתי קשר בהודעה פרטית.

ALP שינו את השם שלהם לוויז? :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד שהלכתי לאיבוד כי לא הייתה שם מסקנה שאפשר ללמוד ממנה

Iroad

v1

uniden

אני לא הבנתי מה הכי מומלץ בשוק שמתאים למדינה שלנו ?

אשמח אם תוכלו לחלוק מהנסיון שלכם .

זה שייתן את ההגנה הטובה ביותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפיסות של R1 מהבוקר (ת"א - אילת - ת"א):

4 דבורות, 1 לייזר.

הדבורות על סופרב לבנה 'אזרחית' עם שני גגונים עליהם העוקץ.

הלייזר ע"י אופנוען.

סעו בזהירות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל השרשור הזה אני מתקשה להשתכנע להחליף את ה V1 ביונידן R1 , מי יכול לכוון אותי למבחן בו V1 קיבל נוק אאוט ?

אני משתמש ב V1 כבר שנים ארוכות והוא לא אכזב מעולם מול דבורה או מצלמות עמוד. ברגע שמכבים את הלייזר כמות התראות השווא היא אפסית.

הצ'יטה C50 משלים את התמונה בהיבט של מצלמות "א-3" ועל וייז אני לא סומך או לא מפעיל.

מול לייזר , כפי שאחד החברים רשם מעלה - זה כמו אקדח רגיל, אם ירו בך ירו בך. זה לא משנה אם תקבל התראה שירו עליך או אם תרגיש כדור ננעץ בחזה כמה שניות מאוחר יותר....

כשהיה לי "גלאי חניה קדמי" באחד הרכבים הקודמים, ללא ספק הוא סיפק את הסחורה בענק וזו הדרך היחידה להתמודד עם לייזר.

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

V1 קיבל נוקאאוט בכל מבחן מול היונידן. יש קישורים בתחילת השרשור.

בוצעו המון מבחנים, היונידן כרגע מוביל. ללייזר מתאים וויז בשילוב עם ציטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מגזים,

נכון, היונידן מגלה את הדבורה ממרחק גדול יותר, אך מה זה עוזר (פרט להתראות שווא) ?

הרי מעשית לא מפעילים את הדבורה על רכב ממרחק של קילומטר...

לגבי הלייזר - אני בטוח שתהיה כאן הפתעה במידה ויבחן (ה-v1 הרבה יותר רגיש)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...