Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משטרת התנועה אוכפת בעזרת מצלמות ניידות?

שימו לב! השרשור הזה בן 1691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר מספר פעמים שהבנחתי בשוטר שמציב חצובה ואליה מה שנראה כמו מצלמת סטילס רגילה על גשר מוזס בת״א ומצלם את איילון לכיוון דרום.

אם מדובר באכיפה אולי הוא מצלם נהגים שנדחפים לנתיבי הפניה ביציאת השלום, אבל הוא עמד שם גם כשלא היה עומס ביציאה.

מאחר ולא נתקלתי באכיפה מסוג זה ואין לי מושג מה מעמדה החוקי, התהיה ממשיכה.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן, מתבצעת אכיפה באמצעות מצלמות ווידאו המותקנות בכל פעם בנקודה אחרת. מעמדה החוקי חזק מכל אמצעי אחר- יש סרטון ווידאו המתעד את ביצוע העבירה, יכול להיות חוקי יותר מזה?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם מצלמות דו צדדיות שחורות קטנות, מוצבות על עמודים כתומים קטנים על חומת ההפרדה בכבישים מהירים.

ראיתי כאלה בכביש 40 ובכביש 1.

מוצבים בכמויות באיזור שזה מוצב.. לא ברור אם זה לאכיפה של דיבור בטלפון או שיש גם אפשרות לאכוף מהירות עם דבר כזה קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשפת הדוברות המשטרתית הם נקראים "המצלמות הטקטיות", הן נועדו בעיקר לאכוף עבירות של שימוש בטלפון והידחפות לנתיבים, ייתכן שגם דו"ג בשוליים או עבירות אחרות שלא מצריכות חישוב מדעי (כמו מהירות)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם האכיפה נעשית בלייב (והמצלמה רק לתיעוד העבירה), או שמקליטים את הכל ואז מישהו עובר על כל החומר המצולם ומחפש עבירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לפני כמה ימים כתבה על כך באחת ממהדורות החדשות בטלוויזיה.

לפי הכתבה, זה היה כדי לאכוף שימוש בטלפון בזמן נהיגה. השוטר המצלם יוצר קשר מיידי עם שוטר שנמצא בכביש, שעוצר את הנהג/ת העבריינ/ית. התיעוד מוצג להם, במקביל לדוח שהם מקבלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד זה בלייב, לרוב כן ע"י ניידת שממוקמת בהמשך הדרך

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בכביש 1 וגם בכביש 40 לא ראיתי שוטרים אחרי המצלמות.

והם היו מפוזרות על גדר הבטון במרכז הכביש לאורך מספר קילומטרים ובנוסף לעובדה שהקופסה השחרוה הקטנה

הזאת הייתה דו צדדית.. כלומר צילמה את את הנתיב השמאלי בשתי הצדדים של הכביש (אלה שעולים ואלה שיורדים)

לי זה בהחלט נראה כמו צילום ווידאו רציף (בכמה נקודות) לצורך תיעוד ובדיקה מאוחרת יותר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלא ראית שוטרים זה א אומר שהם לא עבדו. אולי לא בשעה בה עברת אלא קודם או אחר כך. אין סיבה להסיר את המצלמות א םיש כוונה לעשות בהן שימוש כעבור מספר שעות ואפילו ימים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם האכיפה נעשית בלייב (והמצלמה רק לתיעוד העבירה), או שמקליטים את הכל ואז מישהו עובר על כל החומר המצולם ומחפש עבירות?
גם וגם

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...