Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות זול... מה יש לכם להציע לי?

אבנר טייל
שימו לב! השרשור הזה בן 1712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיה קארנס תוכל לרכוש 2008 ב-20K ו-2011 ב-35K.

רנו גרנד סניק 2011 ומעלה בנזין עם גיר ומנוע של ניסאן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יאומן איך אתה מתנהג כמזוכיסט ורוצה פיקאסו... מעל ארבע שנים אנחנו עם מאזדה 5 והאמינות מופתית. מאד שימושית ומומלצת. צריכת דלק אצלנו 9.5 ק"מ לליטר ולעיתים חסכונית מעט יותר.

תודה על התגובה,

רק שאלה; החוו"ד השלילית שלך על הפיקאסו, התכוונת לטיפולים השוטפים והמעיקים שקיימים בה, או שאתה מתכווין לגיר הרובוטי המציק, או שהתכוונת למשהו אחר?

לגבי המזדה 5, צריכה של 1:9.5 בנסיעה בינערונית, זה לא ביגדיל בכלל בכלל, כי הפיקאסו עושה 1:12, ולקארנס יש ג"כ צריכה דומה. ובהתחשב שנסיעות בינערוניות הן ארוכות, אז העלויות [יחסית] גבוהות מבחינת הדלק.. והיא גם סתם יקרה, אין בה משהו ששוה את המחיר שלה.

אגב, החזקת פעם פיקאסו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבנר יקר!

הדלק הוא ההוצאה הכי פחות קריטית ברכב בתקציב מצומצם. המאזדה 5 אולי שותה (קצת) יותר דלק מדגמים אחרים, אבל אין לה כמעט מתחרים באמינות ובשרידות שלה גם בגיל מתקדם ובקילומטראז' גבוה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מגובש .

אי אפשר לשים בראש סדר העדיפויות רכב אמין ובלי כאבי ראש ובהמשך לפסול את המזדה 5 כי שותה קצת יותר והמיזוג לא מפוצל

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9.5 ק"מ לליטר אצלי זה משולב, ויש לי רגל חזקה על הדוושה, בעיקר באזור הההררי בו אני גר. אגב, בנסיעות בין עירוניות שפויות ומונוטוניות אתה תראה גם 11 ק"מ לליטר. אבל, ופה האבל הגדול, את כל החיסכון בדלק שתרוויח מהפיקאסו, תשלם (אולי) בכאב ראש, קלקולים וחוסר שקט, וכמובן תשלם בחלפים לא זולים. כמו שאמר ZVIT, מאזדה 5 מאד אמינה. ואגב, מאד שימושית, עם דלתות הזזה שאין לאף אחת מהמתחרות, וזו תצורה מדהימה שמאפשרת כניסה ויציאה מאד נוחות, וגם מונעת מילדים חסרי התחשבות לדפוק לך את הדלתןת בחנייה בעיר או ברניון.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודה היא שפיקאסו המחיר שלה הוא 14K לשנתון בסביבות 2012 עם ק"מ נמוך, בעוד קארנס ומזדה 5, הרבה יותר ישנות, המחיר שלהם הוא 28-35K..

כך שכמה טיפולים ותיקונים שיהיו, המחירים לא מתקרבים אחד לשני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקאסו 2012 יש רק 1.6 טורבו, שכאמור הוא חתיכת דרעק של מנוע.

ה-2 ליטר הוחלף ע"י ה-1.6 טורבו איפשהו בתחילת העשור (לא זוכר מתי בדיוק), אז כדי למצוא אחת עם המנוע הקודם תצטרך ללכת די הרבה אחורה, וברוב המאוד גדול של המקרים תמצא אחת עם גיר רובוטי.

אפשר היום כבר למצוא דאצ'יה לודג'י במחירים שמתחילים באזור ה-40 (לפני מיקוח), לרכבים עם סביב ה-100,000 ק"מ, רק צריך לקחת בחשבון את הגיר הידני ואת הפשרה בבטיחות.

מצד שני אפשר לחפש גם סניק דור 3 בנזין, שפרט לצריכת דלק גבוהה יהיה כנראה אחלה פשרה בסכומים של 30+.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודה היא שפיקאסו המחיר שלה הוא 14K לשנתון בסביבות 2012 עם ק"מ נמוך, בעוד קארנס ומזדה 5, הרבה יותר ישנות, המחיר שלהם הוא 28-35K..

כך שכמה טיפולים ותיקונים שיהיו, המחירים לא מתקרבים אחד לשני.

אתה טועה. החלפת מנוע 1.6 טורבו תקול תביא אותך למחיר של מאזדה 5 או שליחת רכב לפירוק בגלל חוסר כדאיות לתקן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 5 או 307SW-7 (עדיף מנוע 2000) יכולות להתאים לך.

ה 307 קיימת עד מודל 2008, רכב מוכר עם חלפים דיי בשפע. קשה למצוא מכוניות שמורות (באופן כללי, רכבים בתקציב שאתה מחפש זה כמעט ובלתי אפשרי למצוא משהו באמת שמור - אז תשכח מהמילה "אמינות" ותשאיר כסף בצד לתיקונים כי יהיו - גם אם תקנה מאזדה 5).

307SW-7 עם מנוע 2.0 נמכרת במחירים שנעים בין 5 ל 13 אלף שח בממוצע, ואף פחות.

זה ישאיר לך מספיק כסף בצד לקטסטרופה אפשרית בגיר (5K לשיפוץ מלא) ותיקוני בלאי, יישור קו וכד'.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכישה ההגיונית ביותר תהיה smax מנוע 2300 עד 2011. זה טווח המחירים שלו ומדי פעם משתחר רכב שמור שנחטף תוך יומיים.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכישה ההגיונית ביותר תהיה smax מנוע 2300 עד 2011. זה טווח המחירים שלו ומדי פעם משתחר רכב שמור שנחטף תוך יומיים.

אחרי השרשור הזה, אני לא נוגע ב-S מקס

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?630146-%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%AA%D7%99-%D7%91-s-max-titanium-2012-(%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%AA%D7%92%D7%9C%D7%92%D7%9C)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן. הדגם הבעייתי עם מנוע טורבו וגיר רובוטי. הדגם הזה עם מנוע אטמוספרי וגיר אוטומטי פלנטרי של אייסין, יחסית לשנתון שלו, הוא זול, מאוד איכותי, ורכבים שמורים יפגינו אמינות מעולה וייתנו שרות מצוין. בלי להזכיר שלרכב יש שלדה מצויינת שכשהוא ריק (ע"מ לא לטלטל את הילדודס) עדיין יתנהג יותר טוב מרוב המשפחתיות שאתה מכיר.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סוגר חודש עם הc4 פיקאסו, וזה פשוט תענוג של אוטו

(הפוסטים הללו הועתקו משרשור אחר שעסק בין השאר ב-C4 פיקאסו)

היי צביקי,

אשמח לדעת מה היא חוות דעתך כעת אחרי 3 שנים.. האם אתה מרוצה ממנה?

אני פשוט מחפש רכב 7 מקומות, והיא קורצת לי, כי היא זולה.

דא עקא, שרבו המקללים...

תודה!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...