Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים לא עשירים במיוחד קונים רכב ספורטיבי כרכב עיקרי?

טירון רכבים
שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי קריאה של כמה תשובות אחרונות.... מי קונה רכב חדש? מה אין יד2? 30 אלף קמ 2 שנים על הכביש?.

אפרופו "למה אנשים לא עשירים...". אז אני מכיר עשירים שלא קונים חדש אף פעם. ומכיר גם לא עשירים שקונים

יד 2... אבל מי מוציא אותם מהסוכנות? עשירים? לא עשירים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

א

איזה רכב ספורט עממי אתה קונה היום ב 180K? אולי רק את ה 208GTI (וגם ישאר עודף יפה) אבל אני לא מכיר מספיק את הדגם כדי לדעת אם הוא עומד בקריטריונים של החבר׳ה פה שמהללים רכבים ספורטיביים, מתאר לעצמי שהוא לא באמת חזק, מרגש ובקליבר של רכבים כמו GOLF GTI וקופרה.

בחנתי את הגולף GTI (הרגילה, לא ה-Performance) ובבעלותי זה כ-10 חודשים ה-208 GTI. אני יכול לפסוק שה-208 הרבה יותר מהנה מהגולף ומספקת את התמורה לכסף הטובה ביותר להוט האץ'. היא לא מושלמת, אבל היא כן מאד מהנה לנהיגה ומנפקת ביצועים מצויינים, ועבורי פוגעת בול בפוני לדרישותיי עבור הוט האץ' אול-ראונדרית מהנה ושימושית.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק עבור לידי אברט שכל העברת הילוך הגיע עם פיצוץ, ככה מתחילים את הבוקר :)

לך למפגש אופנועים, דבר עם בעלי האופנועים הכי יקרים ותשאל איפה הם גרים.

אנשים מעדיפים להשקיע את כל הכסף שלהם ברכב שלהם ולגור בחורבה.

יש אנשים שנהנים מהחיים ויש אנשים שנוהגים בקיה פיקנטו כי זה יותר הגיוני לנהוג בפיקנטו

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרבה מאוד אנשים שחיים ועובדים בעיר אין הגיון כלכלי ברכישת רכב בכלל. יותר זול לסוע במוניות.

זה כל הסיפור. מלכתחילה רכישת רכב איננה צעד הגיוני

מבחינה כלכלית עבור תושבי ערים, ורוב התושבים בארץ מתגוררים בערים.

בקיצור, זאת ההגדרה הקלאסית של "מותרות" ואין הבדל מבחינה כלכלית נטו בין משומשת חבוטה בת 15 לאוטו ספורטיבי דנדש, בשני המקרים מדובר בהוצאה _לא הכרחית_ מבחינה כלכלית קרה.

מהרגע שהוצאנו את ההיגיון הקר והמחושב מהמשוואה, שכל אחד יעשה מה שבא לו בהתאם ליכולותיו ולצרכיו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
כשאני לוקח את הילדים לבית הספר ולגן הדבר האחרון שאני רוצה זה ליצור "אווירה"

הילדים שלי רק מחכים שאתן גז. נהנים מהצליל ומהדחיפה בדיוק כמוני.

מזדהה עם מה שכבר נאמר. אמנם אני גר באיזור מאוד מזמין וכייפי לנהיגה טכנית, אבל מן הסתם לא עושה את זה בדרך לעבודה.

גם בלי זה, כיף לי שהיא בחניה, כיף לי להניע אותה, כיף לי להיות הבעלים שלה,

כיף לי שיש לי את האופציה בכלל לחשוב על שבת מוקדם בבוקר.

אלו דברים שמעוררים חולה הגה גם בלי ממש לתפור עקומות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל איזכורי הסקס פה בדיון, אני מעלה תהייה ישנה שלי, אני עדיין מחפש איזה סטודנט לסוציולוגיה לבצע מחקר כזה.

אני חושב, כאמור לא נבדק מחקרית כי כמות מקרי הבגידה בין בני זוג כאשר יש מכונית ספורטיבית בבית נמוכה מכמות הבגידות כאשר אין.

ספורטיבית מספקת מנת ריגוש נגישה ו״חוקית״ (אני מדבר על יחסים בין בני זוג, לא חוקי התנועה) שיתכן ויכולה להחליף את הרצון לחפש איזה סטוץ.

לא נבדק אבל יש לי סברה שיש קשא בין שני המקרים

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו פשוט לא פועלים לפי הגיון רציונאלי ברוב המוחלט של הזמן. בכל תחום.

אתה לא באמת מנסה לנתח בחירות רגשיות דרך עין רציונאלית ?

אם היינו פועלים רציונאלית, לפי ההיגיון:

לא היינו הולכים למסעדות.

לא היה דבר כזה מותגים, כולם היו הולכים עם גופיה ומכנסי שקי-קקי שמתאימים לכל המידות.

כולם היו גרים בדירת חדר.

אף אחד לא היה מאמץ כלב.

לא היינו מביאים ילדים.

המין האנושי היה נכחד.

כבר נאמר לא פעם - ההבדל האמיתי בין גבר לילד, זה אך ורק מחיר הצעצועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

In flames - תזה מעניינת אבל בהצלחה עם איתור המידע בשביל להפריך/לאושש אותה.

אני די בטוח שתמצא מחקר שבדק באופן כללי תחביבים שמספקים ריגוש (ספורט אקסטרים כלשהו, למשל) והקשר שלהם לזוגיות.

הוזכרו פה ילדים - אין כמו בת 3 שמצייצת מהשורה השנייה "אבא, סע מהר!" יחד עם המקהלה בשורה השלישית. ה-240 כ"ס זה בשבילם, אלא מה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילדים שלי רק מחכים שאתן גז. נהנים מהצליל ומהדחיפה בדיוק כמוני.

מזדהה עם מה שכבר נאמר. אמנם אני גר באיזור מאוד מזמין וכייפי לנהיגה טכנית, אבל מן הסתם לא עושה את זה בדרך לעבודה.

גם בלי זה, כיף לי שהיא בחניה, כיף לי להניע אותה, כיף לי להיות הבעלים שלה,

כיף לי שיש לי את האופציה בכלל לחשוב על שבת מוקדם בבוקר.

אלו דברים שמעוררים חולה הגה גם בלי ממש לתפור עקומות.

גם הילדים שלי מאוד נהנים ומחכים לזה, גם אם ברכב שלי זה בעצימות נמוכה יותר. התכוונתי שאני לא רוצה שכשאני מגיע לחניה של הגן\בית הספר יהיו פיצוצים ורעשים שימשכו מבטים.

גם לי כיף ללטף אותה בשטיפה ידנית כל שישי, לראות אותה כל בוקר בחניה ולמצוא זמן להנות איתה. מבין לחלוטין ומזדהה עם מה שרשמת.

אולי יום אחד נשפר את הסאונד עם שליטה על העוצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

In flames - תזה מעניינת אבל בהצלחה עם איתור המידע בשביל להפריך/לאושש אותה.

אני די בטוח שתמצא מחקר שבדק באופן כללי תחביבים שמספקים ריגוש (ספורט אקסטרים כלשהו, למשל) והקשר שלהם לזוגיות.

הוזכרו פה ילדים - אין כמו בת 3 שמצייצת מהשורה השנייה "אבא, סע מהר!" יחד עם המקהלה בשורה השלישית. ה-240 כ"ס זה בשבילם, אלא מה.

אגב "אבא סע מהר" - אצלי אני מתקן אותם והביטוי השגור הוא "מהר ובטוח".

ממליץ לך להרגיל אותם מגיל קטן, בטח אם אתה מגדל אותם להיות חובבי הגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל איזכורי הסקס פה בדיון, אני מעלה תהייה ישנה שלי, אני עדיין מחפש איזה סטודנט לסוציולוגיה לבצע מחקר כזה.

אני חושב, כאמור לא נבדק מחקרית כי כמות מקרי הבגידה בין בני זוג כאשר יש מכונית ספורטיבית בבית נמוכה מכמות הבגידות כאשר אין.

ספורטיבית מספקת מנת ריגוש נגישה ו״חוקית״ (אני מדבר על יחסים בין בני זוג, לא חוקי התנועה) שיתכן ויכולה להחליף את הרצון לחפש איזה סטוץ.

אישה ספורטיבית, הולך?

גם אישה זה לא תמיד כלכלי :evil:

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מצליח לתפוס מה זה "לא עשיר במיוחד" או מה זה רכב "ספורטיבי" - הכל בעיני המתבונן וגם זה תלוי בעד כמה העיניים שלו ירוקות.

חשוב לפרגן - יום אחד אולי נזכה להיות בצד השני.

אה ואפרופו - אצלי זה "אבא סע חזק" - ואני לא טורח לתקן אותם, אני גורם להם לצחוק כמו משוגעים (וזה קורה בתוך הטווח החוקי).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה ואפרופו - אצלי זה "אבא סע חזק" - ואני לא טורח לתקן אותם, אני גורם להם לצחוק כמו משוגעים (וזה קורה בתוך הטווח החוקי).

לא רואה סתירה בין המסר שצריך לעבור לצחוק שלהם. תאמין לי שגם שלי מבסוטים אש.

הילד לא יודע אם אתה בטווח החוקי או לא. מבחינתו אתה נוסע חזק וזה מה שהוא יקח איתו לעתיד, ולכן חשוב להסביר להם שזה בטיחותי. זו לפחות דעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי כשיש לך רכב ספורטיבי אין לך כסף לתחזק סטוצים.

מאידך - בעלי מכוניות ספורט אולי יותר נוטים לחיפוש ריגושים, לכן הם אמורים לבגוד יותר אבל המכונית מספקת חלק ואז הם בוגדים בדיוק אותו דבר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאתה פשוט מגיע כל כך מהר ממקום למקום שהיא לא חושדת בכלל :-P

[video=youtube;M4PZWAn-VJo]

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...