Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קרה למותג וולוו?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיכאל - האם התיק שלך מבטיח תשואה יותר גבוהה מה-P פלוס (או מינוס) של ההלוואה?

שום דבר לא בטוח שמחר לא יפול איזה משהו על הראש שלי, אבל 1.7-2% אלה ביצועי הדיבידנד שבגדול מובטח פחות או יותר (אצלי ההשקעה מבוזרת על פני כ-60 חברות), ובנוסף התיק עצמו עשה כ-30% מאז שטראמפ נבחר

XC40 עם 200 כ.ס. אמורה להיות יותר חסכונית בדלק מאשר מזדה 3 עם 100 כ.ס., ביטוח זול יחסית באזור 4500 שקלים, ושלוש שנים אחריות

רכב זקנים או לא, ה-T4 שלי אמורה להאיץ ב-8 שניות, ו-T5 עושה את זה בכלל ב-6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עסקת מימון עדיפה היום, כי תיק שלי בבורסה עושה יותר מ-1.75% לשנה.

חוץ מזה, רכב ליסינג אכל לי 3500 שקל בנטו, לא כדאי לקנות רכב טוב במקום מזדה 3?

עדיף במקרה הפרטי שלך, אם יש לך את הסכום הדרוש במזומן.

במקרה של צעיר שאין לו את הסכום, עדיף לקנות אוטו פשוט וזול יותר.

לגבי כדאיות - תסכם את כל ההוצאות על הרכב בשלוש שנים מינוס מחיר מכירה משוער, תחלק ב36 ותכפיל את מה שיצא ביכולת ורצון להתעסק עם אחזקת רכב בישראל (במקרה הפרטי שלך), ואז תגיד אם כדאי או לא.

הולך ככה:

([(car expenses for 3 years)-(resale value)]/36 x (ability, will))

כאשר ability, will הם בין 0 ל-1

ואז תעשה אז זה חלקי אותו דבר כאשר הוקטור של רצון ויכולת הוא 1,1, ותראה עד כמה זה קרוב ל-1. כמה שיותר קרוב, ככה יותר כדאי.

אני אישית מעדיף לשלם 2700 בחודש על איוניק ליסינג הכל כלול, ולא לראות מוסך מבפנים, גם אם היא לא איכותית או מפנקת כמו וולוו (ספוילר - לא, ולא בכיוון).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, זה עניין של סדרי עדיפות.

אני נוהג 30-60 דקות ביום, ואתה יודע, לנהוג בישראל זה תענוג מפוקפק. מבחינתי גם סוזוקי סויפט יעשה את העבודה. ההפרש בעלויות לעומת רכב יוקרתי יופנה להרבה מטרות אחרות שמבחינתי יותר חשובות. אבל אם אתה יושב במכונית 3 שעות ביום זה סיפור אחר. או אם מבחינתך נהיגה זו הנאה גדולה. או אם מקדם הנראות חשוב לך. או אלף ואחת סיבות להשקיע דווקא ברכב יוקרתי. וכל זה, כמובן, במסגרת שאר היכולות והצרכים הכלכליים והאחרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, רצון ויכולת.

לאו דווקא רכב יוקרתי או רכב בכלל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולך ככה:

([(car expenses for 3 years)-(resale value)]/36 x (ability, will))

כאשר ability, will הם בין 0 ל-1

אתה צודק, כן, נסחפתי עם כדאיות.

לגבי resale value, אני לא יודע. אולי הייתי צריך לקנות X1 או X2 :)

הוספתי כ-70 אלף שקלים על כל מיני שטויות (מצלמה 360, מערכת הרמן קרדון, צבע, צמיגים וג'אנטים, סטיילינג קיט וגם העלאה לרמת גימור PLUS). וגם לא מתכוון למכור אחרי 3 שנים, אולי 6.

מה שנקרא "משבר גיל ה-40" כנראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון היחסי שלהם (בטיחות) עבר לידי רנו, ולא נשאר לוולו מה להציע אל מול המתחרות מאירופה.

גם השיווק שלהם גרוע, אני זוכר שלפני כמה שנים ניסו להחיות את המותג עם פרסומת של היפסטר נוהג בוולו, כנראה כדי למשוך צעירים, לא עבד ממש (אולי כי היפסטרים מעדיפים קורקינט של שיאומי....)

אתה רציני? שלושת הרכבים הכי בטוחים בהיסטוריה של מבחני הריסוק הם של וולוו.

לגביי להחיות את המותג- תסתכל בנתוני המסירות משנת 2014 ותראה שטעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ - כן. בארה"ב ואירופה - לא.

בכל מקרה אתה צודק, זאת אחת הסיבות רציתי וולוו כדי לא למשוך מבטים, בכל זאת איש היי-טק אצלי מגיעים עם מזדה 3 לעבודה

אבל אל תגיד שזה לא יפה, מרחב הפנימי מזכיר את Tesla. למעשה רכב שלי גם יכול לנהוג לבד ולבצע פניות

אני מניח שזה תלוי איפה באירופה. אני יכול להגיד לך שבאנגליה המותג עדיין לא לגמרי השתחרר מהתדמית הזו.

לגבי ההשוואה לטסלה, איך הגעת לזה? לא דומה אפילו. סביבת הנהג בטסלה מינימלית ביותר, וכוללת מסך גדול ותו לא. לא דומה לוולוו בשום צורה.

בלי קשר, הרכב שלך באמת רכב מצוין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש ההיפך! מותג וולוו עשה בשנים האחרונות קאמבק מרשים. בעולם, וגם בארצנו. כל הכבוד לבעלי הבית הסינים שרק מזרימים כסף ולא מתערבים בתוכן!

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את ליין הדגמים הנוכחי של המותג, אני אוהב את שפת העיצוב, את מערכת ההפעלה, איכות החומרים, המנוע וכמובן את מערכות הבטיחות.

כרגע אני עם X5 חדש, הקודם נפל לעומת הXC90, ציפיתי לקפיצת מדרגה ואכן היא הגיעה אך הXC90 עדיין מתעלה על הX5, בעיקר בקלות התפעול ומערכות הבטיחות המתקדמות, משהו שממש מציק לי בב.מ.וו זאת הגסות של מערכת תיקון הסטיה מנתיב, בוולבו זה נעשה באלגנטיות, בX5 זה מרגיש כאילו מישהו בועט לך בגלגל.

אצלנו בארצות הברית הS90 היא מתוצרת סין מכיוון שאנחנו מקבלים רק את הגרסא הארוכה של הרכב, ביליתי עם וולבו סיניות תקופה ארוכה מאוד והאיכות ללא פשרות, משהו שקשה לי להגיד על היצרניות הגרמניות.

אני חושב שאחליף את הX5 ב T6 S60 החדשה לתקופה, סקרן לראות איך היא מרגישה על הכביש כאשר מדובר על אותה יחידת הנעה כמו בS90 בחבילה קומפקטית.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

אני גם חושב שהמחליפה אצלי תהיה S60 T5 RDesign, או אפילו (אנסה להתאמץ) לכיוון הT6 polestar, מדובר ברכב מעניין מאוד, מספק ביצועים מטורפים, איכות , בטיחות, טכנולוגיה, גיר פלנטרי מתקדם, מנוע מוגדש, וכל זה עם נוחות ללא תחרות, לבקש יותר יהיה פשוט פשע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קרוב חיפש ג'יפון שיחליף גולף GTI, שיהיה יותר נוח עם הבוסטר.

התחנה הראשונה הייתה פורשה, מכיוון שיש לו כבר בוקסטר S הוא חשב על המקאן, התאכזב.

בדק את האודי Q5, התאכזב, GLE וX3 כנ"ל.

אני באותה התקופה הייתי עם הXC90 T6 inscription, הוא בדק את הXC60 והזמין אחת, בינתיים אחרי שנה הוא עדיין מרוצה מאוד וככל הנראה יחליף לXC90.

מה שאני חושב שהוא בגדר חובה בוולבו זה לשלם את האקסטרה לINSCRIPTION, ואם נשאר עודף אז להזמין גם את המערכת של B&W, אחת המערכות הטובות ביותר בשוק וההבדל ממש מורגש.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

אני גם חושב שהמחליפה אצלי תהיה S60 T5 RDesign, או אפילו (אנסה להתאמץ) לכיוון הT6 polestar, מדובר ברכב מעניין מאוד, מספק ביצועים מטורפים, איכות , בטיחות, טכנולוגיה, גיר פלנטרי מתקדם, מנוע מוגדש, וכל זה עם נוחות ללא תחרות, לבקש יותר יהיה פשוט פשע.

לא יודע אם הפולסטר אופציה כדאית , מדובר על סדרי גודל שונים לחלוטין של עלויות, גם רכישה ובמיוחד אחזקה. חלפי חילוף יקרים מאוד וייחודיים.

לעומת זאת ה S60 T5 RD היא קניה יוצאת מהכלל ותמורה גבוהה מאוד לכסף .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קרוב חיפש ג'יפון שיחליף גולף GTI, שיהיה יותר נוח עם הבוסטר.

התחנה הראשונה הייתה פורשה, מכיוון שיש לו כבר בוקסטר S הוא חשב על המקאן, התאכזב.

בדק את האודי Q5, התאכזב, GLE וX3 כנ"ל.

אני באותה התקופה הייתי עם הXC90 T6 inscription, הוא בדק את הXC60 והזמין אחת, בינתיים אחרי שנה הוא עדיין מרוצה מאוד וככל הנראה יחליף לXC90.

מה שאני חושב שהוא בגדר חובה בוולבו זה לשלם את האקסטרה לINSCRIPTION, ואם נשאר עודף אז להזמין גם את המערכת של B&W, אחת המערכות הטובות ביותר בשוק וההבדל ממש מורגש.

בארץ, לפחות נכון לעכשיו הכל כלול במחיר. T8 (עד שיושלם הביזיון של רשויות המס) זה הדגם הכי רלוונטי ב-XC60 והוא מגיע כמעט עם כל אבזור שמשלמים עליו כסף במקומות אחרים כולל כמובן המערכת המדהימה של B&W.

אבזור מול אבזור, מחיר רכישה אמיתי מול מחיר רכישה אמיתי, XC60 T8 זה הרכב עם פער המחיר הקטן ביותר שראיתי פה אי פעם מול ארה״ב (באחוזים כמובן). אבל אל דאגה, עוד כמה חודשים והפער יחזור להיות קרוב ל-100% כרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...