Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

הזריקה של הפחים מהמשאית, גרמה למכסה של הימני להזרק על הרכב. הוא לא נראה פוגע אבל הוא שפשף והוריד צבע ירוק על הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקט קטן מהזמן האחרון (מתנצל מראש אם אין פה מספיק אקשן למישהו)

מתאבדים חוצים כביש בינעירוני

אחד מנסה להדחף, השני לא נותן להשתלב

פניה שמאלה מנתיב ישר, תוך כדי שאני מתאר את המקרה לאישתי עוד רכב שנדחף ראשון לתוך הצומת. כל זה תוך כדי שיש משטרה מאחורי

לגרר היה אדום. כששאלתי אותו למה הוא נוסע אדום אמר לי "ככה בא לי"

אופניים חשמליים GONE WILD

הולך רגל שקצת נבהל

למה לתת זכות קדימה אחרי פניה אם אפשר לשים עליך זין ואז עוד לצפור לך

אחד לא מסתכל במראות, השני טס, כמעט ונפגע

ברמזור הראשון המשאית עוד עברה בצהוב. ברמזור השני כבר היה אדום לפחות שניה לפני

למה לעשות עיקוף אם אפשר פשוט להיכנס באין כניסה ולנסוע נגד כיוון התנועה

[video=youtube_share;VHh9bGsQZPI]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופניים - זה מה שקורה כששמים מצערת בידית

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חוסר אחריות לחצות כביש מהיר עם ילדה ועוד באמצע עיקול. אבוי. מקווה שזה חד פעמי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חוסר אחריות לחצות כביש מהיר עם ילדה ועוד באמצע עיקול. אבוי. מקווה שזה חד פעמי.

האדמתי את העיקר וטשטשתי את הטפל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא במיוחד. הכלי הזה מספיק גדול והנהג הזה חסר אחריות. וכמובן שהכל פוטנציאלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר לדבר על רוצח פוטנציאלי.. קבלו את זה:

הסרטון נקטע מחר אוציא את ההמשך אם לא אשכח, עוד 3 עקיפות באופן זהה. אם לא הייתי ערני ובורח לשול או שאני הייתי חוטף או הרכב ממול, כנל לגבי כל ה3 רכבים לפני שנעקפו באותו אופן כשיש רכבים ממול.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אידיוט שחתך אותך? כן. לא נסחפת קצת עם רוצח?

בוודאי. זה מה שפספס זה שהעיר לי על סרטון כזה בדיוק שהעלתי לפני כחודש עם טיולית. לדהור במהירות כזאת מוגזמת לתוך כיכר עם כמה וכמה טונות של מתכת - בהחלט יכול להרוג. עכשיו בתקופתנו 5-10% מהנהגים בכלל לא מסתכלים לכביש. הם מסתכלים לטלפון. נהג כזה לא יבלום והאוטובוס יכנס בו וילדיו ימותו. אמנם מגיע לנהג שמסכן את ילדיו למות - אבל אין שום סיבה לאוטובוס לסכן כך את שאר יושבי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאונה מאתמול אחה"צ

[video=youtube_share;qRImu42gVxU]https://youtu.be/qRImu42gVxU

מסכן.

לקח לי כמה צפיות אבל אז הבנתי. הרכב הכחול הראשון שהיה בשמאלי האט בפתאומיות מסיבה כלשהי איך שהגיע לצומת. הרכב שמאחוריו שכנראה לא שמר מרחק (וגם לא הסתכל במראות) סטה ימינה לנתיב הימני שם היה הרכב שעשה את התאונה שכדי לא להתנגש בו סטה הצידה ונכנס בעמוד.

מקווה שנתת לו את הוידאו שיתבע את הרכב שסטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכן.

לקח לי כמה צפיות אבל אז הבנתי. הרכב הכחול הראשון שהיה בשמאלי האט בפתאומיות מסיבה כלשהי איך שהגיע לצומת. הרכב שמאחוריו שכנראה לא שמר מרחק (וגם לא הסתכל במראות) סטה ימינה לנתיב הימני שם היה הרכב שעשה את התאונה שכדי לא להתנגש בו סטה הצידה ונכנס בעמוד.

מקווה שנתת לו את הוידאו שיתבע את הרכב שסטה.

אומנם חתכתי את השמע בסרטון אבל ניתן לשמוע חריקה של איבוד שליטה עוד לפני שהגטס נסע במקביל לרכב, כלומר הוא רצה לעקוף אותו מימין.

הרכב שהיה במקביל אליו לא סטה אליו ואיבוד השליטה החל עוד לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם חתכתי את השמע בסרטון אבל ניתן לשמוע חריקה של איבוד שליטה עוד לפני שהגטס נסע במקביל לרכב, כלומר הוא רצה לעקוף אותו מימין.

הרכב שהיה במקביל אליו לא סטה אליו ואיבוד השליטה החל עוד לפני.

די בטוח שאתה טועה.

הגטס נסע בימני, הרכב הבז'/אפור סטה לנתיב שלו (אפשר לראות אותו מסיים את הצומת בנתיב הימני מקביל לרכב הכחול הראשון).

הסטיה החלה עוד לפני הכניסה לצומת לכן בגלל זה גם החריקה של הגטס, שאולי נסע במהירות מופרזת. לא נראה שהוא ביצע עקיפה, מעבר מימין כן.

אלא אם הגטס היה בשמאלי ויצא לימני לעקיפה. כך או כך הרכב הבז'/אפור סטה לנתיב שלו ולדעתי האשם העיקרי (אם לא הבלעדי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...