Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה לא כדאי לקנות GTI חדשה או קבלתי דוח על הרעש כשהרכב סטוק

caravelle
שימו לב! השרשור הזה בן 1755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לחמם את המנוע יותר מהר כדי להגיע לטמפרטורת עבודה

באסה. ואני רוצה לשבת בסלון או להרדים את הילדה בלי לשמוע אותך "מחמם את המנוע יותר מהר" מתחת לחלון שלי. התקנות למניעת רעש קיימות מסיבה טובה.

זו לא אחריות של היצרן, אלא של היבואן.

אם שוטר נותן דו"ח לרכב מקורי לחלוטין, והדבר יקבל גושפנקא של בית משפט, אז יש קייס מצויין נגד היבואן כי למכור רכב שחוקי לשימוש בארץ זה 100% באחריותו.

לא נכון. החוק מאוד ברור בנושא ואין קשר לאם הרכב מקורי או לא. ניתן לעבור על החוק עם פריוס וניתן לשמור עליו עם מוסטנג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני רוצה לחמם את המנוע יותר מהר כדי להגיע לטמפרטורת עבודה

אנשים עוד "מחממים" מנוע לפני נסיעה? אלו לא אותם אנשים שעדיין מתניעים עם לחיצת גז?

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. החוק מאוד ברור בנושא ואין קשר לאם הרכב מקורי או לא. ניתן לעבור על החוק עם פריוס וניתן לשמור עליו עם מוסטנג.

אם היית טורח לקרוא את מה שכתב פות"ש השירשור, היית רואה שמדובר בשימוש סביר וסטנדרטי עם הרכב.

מי ששאל אם העלתי תורים סתם,

אני אדם בוגר נסעתי עם שני תינוקות ברכב,

לא משתולל בכביש ובטח ובטח לא בכביש ערוני

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בחלק מהרכבים זה מושמע גם כלפי חוץ. אצל במוו למשל יש רמקולים חיצוניים שנועדו לדמה רעש של אגזוז.

לא יודע אבל ספציפית אם זה ברכב של פותש.

לא קיים דבר כזה. כן קיימת מערכת שמחזקת את רעש הפליטה לתוך הרכב ולא ממש ייחודית לבמוו.

זו לא אחריות של היצרן, אלא של היבואן.

אם שוטר נותן דו"ח לרכב מקורי לחלוטין, והדבר יקבל גושפנקא של בית משפט, אז יש קייס מצויין נגד היבואן כי למכור רכב שחוקי לשימוש בארץ זה 100% באחריותו.

ממש לא. יש לך פה שוטר עם יכולת הבדלה לקויה מאוד. הוא החליט שזה חזק מדי בזמן שיצרנים מייצרים לפי תקן.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא. יש לך פה שוטר עם יכולת הבדלה לקויה מאוד. הוא החליט שזה חזק מדי בזמן שיצרנים מייצרים לפי תקן.

נו, אז את מה שאני חושב על השוטר אשמור לעצמי, ואידך זיל גמור.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי כלכך מה קורה פה.

להבנתי היה פקח עירוני שטען כי על הרכב מותקן אגזוז משופר או שאין אגזוז בכלל.

כאשר פקח עירוני אינו מוסמך ע"י שום גורם ממשלתי לבחון את תקינות הרכב

ולכן רשם דוח לרכב בלי לכתוב את מספר הרכב או שום נתון נוסף.

אף שופט לא יתייחס ברצינות לדוח הזה.

או שהפקח רשם דוח על רעש כי הנהג לחץ על טורים בשביל לעשות רעש מהמנוע

בשעות מנוחה וזה אינו חוקי. וזה יותר הגיוני מה שקרה.

על זה הייתי מבקש להשפט ומקווה שזה יבוטל או שפשוט לשלם 250 שח על הדוח.

לא מבין איך הדיון גלש לאחריות היבואן או היצרן על תקינות הרכב.

וככה או ככה רק היבואן אחראי על יבוא רכבים שמאושרים על ידי משרד התחבורה ועומדים בתקנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שהיבואן יצא עם תוכנית "הרחבת אחריות לקנסות על רעש".

וברצינות, אם מה שאתה מתאר נכון והרכב סטוק, זו חוצפה ובעיקר בושה לגורמי האכיפה. כל מנהל של אדון שקד אמור לבטל את זה ב10 שניות.

אם לא, אני הייתי הולך להישפט, ומבקש הוצאות משפט שכוללות את הדלק של ההגעה ברכב בדגש על כך שהרכב עושה 1:7 כי רצית להגיע מהר לבית המפשט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע אם השוטר/פקח הנ"ל מוכן לעשות חלטורות בחיפה?

כל כמה דקות עובר ליד ביתי מנוול אחר בוואגית (90% מהמקרים) עם פיצוצים באגזוז, רעש מחריד בפול גז, יוצר מטרד קשה וגם מסכן את הסביבה בנסיעה מופרעת, כל הקללות לא עוזרות, הם עדיין בחיים (טוב, יכול להיות שפה ושם, מישהו מהם או איזו ממכוניותיהם עוברים לעולם/מגרש שכולו טוב, אבל נולדים חדשים כל הזמן).

לא יודע מהו התקן לאגזוז סטוק, אני יודע בוודאות שאלו שממררים לי ולשאר התושבים את החיים ביצעו שינויים באגזוזים וברכבים.

לצערי, איש איננו אוכף דבר.

ולגבי הפקח בסיפור שלנו, יכול להיות שפותח השרשור נפגע בגלל אכיפה חובבנית שכן ללא בדיקת רמת הרעש, קשה מאד להוכיח מטרד רעש. אם הוא בא לחלטר בחיפה, שיביא ציוד מתאים. שמעתי וואגיות סטוק ואבארט סטוק, לא על זה אני מדבר.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנס שכזה לא אמור להיות מגובה בבדיקה מקצועית של מכשיר למדידת הדציבלים?

כל שוטר יכול לתת סתם דוח על מה שנשמע לו רעש "חזק" מדי?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקוח נצרת עילית, כך זה פה.

חבר עם קופרה, גם מנצרת עילית, נסע כשהרכב סטוק. עצרה אותו ניידת פיקוח במעלה יצחק והתעקשו שעליו "ללכת לחברה ולהתקין משתיק".

לא עזר כמה שהוא טען שהרכב מקורי, השוטרת הסתומה יחד עם הפקח ותסביכי הגדילה שלו התעקשו. בסוף מה שעזר היה שיחה לחבר פקח מהעירייה.

לא לוותר, ממש לא לוותר, ולהעלות את הטענות שלך כלפי השופט יחד עם הערת צד על הניסיון השיטתי של הפיקוח בעירנו להתנכל לכל בעל רכב שאינו מסוג פיקנטו.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...