Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבשה שחורה שהתחלפה בנמר שחור - סיפור קנייה של בנצית

ramik33

פוסטים מומלצים

הקליאו הקשישה (2003 או 2004 לא זוכר בדיוק) הייתה נדירה למדי, עם 60K ק"מ, שמורה כחדשה, כהרגלי בקודש.

נמכרה לבחור צעיר שהיו לו ניצוצות בעיניים :) איזה כיף למכור למישהו שנדלק על הרכב שלך ולא עושה פרצופים של תשעה באב בשביל להוריד במחיר.

גם את המזדה מכרתי לאיש קבע (או יותר נכון ילד קבע) בן 24 כזה חמוד, היה ממש ילדון מתלהב. אני שמח שהוא לקח את הרכב, הוא הרוויח רכב מדוגם ++. התחננתי אליו שלא ייקח לבדיקה כי חבל על הכסף אבל אני מבין אותו.. רכב ראשון בכל זאת. וגם יש הרבה נוכלים בחוץ ולא כולם ישרים כמוני (נשמע לא צנוע אבל זאת האמת).

אגב העלתי שוב את אותם תמונות, אני חושב שהפעם באיכות טובה, לא ברור לי למה פעם שעברה הן היו כ"כ קטנות.

o1_1_1_742250_20190605090622.jpgo1_1_2_744619_20190605090632.jpgo1_1_3_745434_20190605090652.jpgo1_1_4_747127_20190605090653.jpgo1_1_5_741595_20190605090653.jpg

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין פלא שמכרת בקלות את הקליאו עם כאלו נתונים, רכב שמור עם קילומטראז' נמוך בשילוב מחיר נמוך זה מתכון טוב למכירה קלה.

הרכב שלך נראה מדהים מבפנים, מעניין איך הוא שמר על הרכב ככה, אני משער שהוא חידש גם את הריפודים ולא רק את הצבע נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! ממש תענוג לעיניים ובמחיר כזה מה השאלה בכלל.

שאלה, האם אין הבדלים בין רכב שיובא למטרת שימוש כמונית לרכב שנקנה כפרטי? אני יודע על שינויים אשר מבוצעים אצל הייצרן כאשר ייעוד הרכב הוא מונית, הרוב (לדעתי) במחשב הרכב; זמנים בין טיפולים, הודעות והגדרות מסויימות במסכים.

האם אין שאריות של קידוחים של מונה וכו'?

ושוב, פשוט תענוג לעיניים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריפודים מקוריים.

הוא פשוט היה פדנט ברמה אחרת.

העובד שלו העביר לי סדנת שימוש ברכב (כאילו שאני צריך אחת), איך להניע נכון, איך לעצור איך לדומם מנוע, איך לטפל בעור ועם איזה תכשירים, אפילו איך לשים את סוכך השמש בצורה אופטימלית חחח זה היה משעשע.

ואני רק יושב ומהנהן, כבראש עובר לי רק דבר אחד, שחרר אותי ותן להרביץ סיבוב כבר!

לגבי הודעות מוזרות, הכל רגיל. יש רק הודעה שקשורה לפנסים, הרכב זיהה שהוחלפו במשהו לא מקורי (הקסנונים). צריך ללחוץ OK בהגה בשביל שיעלם - שטויות.

ואין שום שרידים/שאריות/זכר לפירוקים. הכל במקום ומדוגם.

לגבי צריכת סולר, לדעתי בעיר תהיה טובה מ1:13 לפי הניסיון שלי עם הבנציות היותר ישנות. מחוץ לעיר זה יגיע כבר לטריטוריות הזויות של 1:20.

אגב, מתחת לשטיחים המכוערים שבתמונות למרבה הפליאה והשמחה, מתחבאים השטיחים המקוריים במצב שלא דרכו עליהם מעולם!!! חדשים לחלוטין. מיותר לומר שזרקתי את שטיחי הגומי לקיבינימט..

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד. הרכב נראה פגז.

אגב, הכל צבוע, לא רק המעטפת החיצונית, אלא גם פנים הדלתות, המטען מכל הכיוונים, וגם מתחת למכסה מנוע, אין זכר ללבן.

ולראייה שהצביעה טובה, או לכל הפחות איכותית, הצביעה נעשתה לפני 3 שנים, והרכב בוהק כמו אשכים של חתול. (בתרגום גס מגאורגית, כן יש ביטוי כזה)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה-651 (בלו-אפישנסי) שהחליף את ה-646, הוא בגדול מאוד, פחות אמין ממנו. המזרקים למשל הם של Delphi ולא Bosch, והם בעלי אורך חיים קצר יותר ורגישים מאוד לסולר מחורבן. ממליץ גם לשים לב לרעשים חריגים משרשרת התזמון, ולהיות עם האצבע על הדופק.

אגב, שר האוצר חתם בתחילת השנה על צו שמוריד משמעותית את ערך המכס בהפיכת מונית לרכב פרטי, ויותר מזה, המס מתאפס לחלוטין עבור מכוניות בנות 3 בלבד (במקום 5 כמו שהיה פעם). ז"א שניתן לרכוש רכב בן 3 מנהג מונית, ע"פ מחירון משוקלל (מונית) וללא תשלום נוסף למכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריפודים מקוריים.

הוא פשוט היה פדנט ברמה אחרת.

העובד שלו העביר לי סדנת שימוש ברכב (כאילו שאני צריך אחת), איך להניע נכון, איך לעצור איך לדומם מנוע, איך לטפל בעור ועם איזה תכשירים, אפילו איך לשים את סוכך השמש בצורה אופטימלית חחח זה היה משעשע.

ואני רק יושב ומהנהן, כבראש עובר לי רק דבר אחד, שחרר אותי ותן להרביץ סיבוב כבר!

לגבי הודעות מוזרות, הכל רגיל. יש רק הודעה שקשורה לפנסים, הרכב זיהה שהוחלפו במשהו לא מקורי (הקסנונים). צריך ללחוץ OK בהגה בשביל שיעלם - שטויות.

ואין שום שרידים/שאריות/זכר לפירוקים. הכל במקום ומדוגם.

לגבי צריכת סולר, לדעתי בעיר תהיה טובה מ1:13 לפי הניסיון שלי עם הבנציות היותר ישנות. מחוץ לעיר זה יגיע כבר לטריטוריות הזויות של 1:20.

אגב, מתחת לשטיחים המכוערים שבתמונות למרבה הפליאה והשמחה, מתחבאים השטיחים המקוריים במצב שלא דרכו עליהם מעולם!!! חדשים לחלוטין. מיותר לומר שזרקתי את שטיחי הגומי לקיבינימט..

תענוג ליפול על בעלים כזה פדנט, שיחפור לך עד מחר אם בסוף ההרצאה אתה זוכה לקבל רכב במצב כזה. תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, שר האוצר חתם בתחילת השנה על צו שמוריד משמעותית את ערך המכס בהפיכת מונית לרכב פרטי, ויותר מזה, המס מתאפס לחלוטין עבור מכוניות בנות 3 בלבד (במקום 5 כמו שהיה פעם). ז"א שניתן לרכוש רכב בן 3 מנהג מונית, ע"פ מחירון משוקלל (מונית) וללא תשלום נוסף למכס.

באמת ?? וואלה מגניב ובניו.

אולי שווה לצוד איזה מונית נחמדה (אוקטביה אלגנס מאובזרת עד השמיים ככה)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיזל ידנית במצב טוב ואני רץ לקנות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אוקטביה. C-קלאס בת 4 מנהג מונית לדוגמא תעלה לך בערך מה ששילם פות"ש על ה-E שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...