Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי! פוקוס 2012 סטיישן

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדר"כ מי שקונה פוקוס כזו לא מודע לבעיות הגיר ומוקסם מהמחיר הנמוך ביחס לשנתון.

פות"ש : האם זה המצב אצלך ?

הפוקוסים הללו לרוב נרקבו במגרשים בגלל חוסר ביקוש או נמכרו במחירי זנות גם אחרי שהיבואן הרחיב אחריות ל 10 שנים.

למרות זאת, יש פה אחד שטוען שעדכון התוכנה האחרון מחזיק מעמד יותר מהצפוי אז אולי בא לציון גואל.

אני לא מוקסם. פשוט היה תקציב די מוגבל, הרכב ענק בכל קנה מידה, הגיר מרגיש סבבה לגמרי.

נראה לי שזו סתם הודעה פותח השרשור כאן מ2008 עם מעל 1300 הודעות אין מצב שהוא לא שמע על בעיות הפוקוס....

שמעתי גם שמעתי. אבל יש לכמה חברים שלי את הפוקוס מאותו שנתון, וכולם מרוצים עד הגג. לשכן שלי יש אחת כזו (שלי עלתה במרץ 12 ושלו באוקטובר 12) והוא מאושר כבר כמעט שנה.

התכוננתי למטר ירידות ואכן קיבלתי אותו. קניתי אותו לאחר המלצות טובות מאוד ממגרש הורוביץ מכוניות בירושלים. אין לי מילים, אנשים נחמדים מאוד, יראי שמיים.

זה הרכב http://www.hcars.co.il/showPhotos.asp?AdvertiseID=65303&Type=

אגב, קראו את זה

עריכה אחרונה על ידי roeibf

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכר עם טיטניום סטיישן 2.0 וגם מעולם לא התלונן על בעיות בגיר, ייתכן שהשילוב של הגיר עם מנוע 2.0 טוב בהרבה.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, קראו את זה

אם זה באמת נכון, אז פוקוס כזאת שעברה החלפת קלאצ׳ים למשופרים יכולה להיות אחלה אופציה למי שמחפש רכב בתקציב נמוך.

כי אם בעיית הגיר נפתרת, הפוקוס הזאת באמת אחלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט הרכב ענק בכל קנה מידהזה[/]

שמע הפוקוס הרבה דברים (וסוג של מציאה במחירים בהם הוא נמכר היום) אבל ענק בכל קנה מידה? ממש לא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאישתי יש פורד פוקוס סטיישן 2011, שקנינו כיד 2 ב-2015. מאז כל שנה על השעון אני מחליף מוח גיר שהולך. אישתי נוסעת הרבה בפקקים של כביש 4,

אז אין כל כך מה לעשות. אין אפשרות להחליף את כל יחידת הגיר לאותו הגיר שהיה עד שנת 2010?

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכר עם טיטניום סטיישן 2.0 וגם מעולם לא התלונן על בעיות בגיר, ייתכן שהשילוב של הגיר עם מנוע 2.0 טוב בהרבה.

יש לי חבר עם 2.0 סדאן, האוטו רועד וחובט.

אני עדיין זוכר שבעבודה שלי לשעבר, איפה שלעובד אחד הייתה פוקוס דור שני במשך חמש שנים ולעובדת אחרת החליפו את הפוקוס דור שלישי אחרי שנתקעה איתה מספר פעמים.

והמלצה של מגרש? באמת? האינטרס של המגרש זה למכור מכוניות.

הכתבה של אוטו לקחה רכב אחד והם עשו עליו 10 אלף קמ, לא בדיוק מדגם מייצג שאפשר להסיק ממנו משהו, וזה לפני ההנחה שהכתבה הזו נקייה מאינטרסים של חברות ליסינג להעיף את הערמות של הפוקוסים שהצטברו אצליהן.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאישתי יש פורד פוקוס סטיישן 2011, שקנינו כיד 2 ב-2015. מאז כל שנה על השעון אני מחליף מוח גיר שהולך. אישתי נוסעת הרבה בפקקים של כביש 4,

אז אין כל כך מה לעשות. אין אפשרות להחליף את כל יחידת הגיר לאותו הגיר שהיה עד שנת 2010?

בס"ד

גיר שונה לגמרי, מדובר בגיר פלנטרי וכאן מדובר בגיר רובוטי.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוננתי למטר ירידות ואכן קיבלתי אותו.

אלה לא ירידות. זאת האמת.

ובשביל הפרוטוקול, יש לנו במשפחה פוקוס סטיישן 1.6 2011 שנקנתה חדשה-מהניילונים

ופוקוס סטיישן 2.0 2012 שנקנתה ב-2014 או משהו כזה. שתיהן בגימור טרנד.

אצל ה-2.0 מוחלף מחשב גיר כל שנה, ה-1.6 בקושי נוסעת ולכן בוצעה בה רק החלפה אחת עד כה.

אין פוקוס אחת מהשנים 2011-2014 שחמקה מהחלפת מחשב גיר. אחת. שתבין עד כמה הרכיב הזה דפוק.

(אגב, שוב שכחת לציין קילומטרז׳ וידיים)

- - - -

אני רואה שחוזרים פה שוב ושוב על האגדה האורבנית שהחיבור עם מנוע ה-2.0 טוב יותר. הוא לא.

צאו מהסרט. התקלות זהות לגמרי, אין שום הבדל.

- - - -

אגב, התלונות על הפעולה של הגיר (כשהוא לא מקולקל ומשבית לך את האוטו) מוגזמות לדעתי.

נכון, פחות חלק מתיבה פלנטרית בשלב היציאה מהמקום / פקקים אבל לא כזה מטלטל וחובט כמו שנוטים לשמוע.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חששתי להגיב בשרשור הזה שלא לעשות לעצמי עין הרע :) אבל גם אצלי כבר כ4 שנים טיטניום 2.0 ללא שום בעיות, עם נסועה ממוצעת של כ30 ק"מ ביום 60% כביש זורם הררי (כביש עין כרם 386) ועוד 40% פקקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פוקוס אחת מהשנים 2011-2014 שחמקה מהחלפת מחשב גיר. אחת. שתבין עד כמה הרכיב הזה דפוק.

שוב... מפחד לעשות לעצמי עין.. אבל.. אני.

(אגב, שוב שכחת לציין קילומטרז׳ וידיים)

כרגע עומד על 111,000, הנסועה רשומה מעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע הפוקוס הרבה דברים (וסוג של מציאה במחירים בהם הוא נמכר היום) אבל ענק בכל קנה מידה? ממש לא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שכחתי להוסיף בעינינו (אני ואשתי).

תקשיבו. אנחנו שמחים שקנינו. אשתי שמחה ואני שמח. לומר לכם שלא הפחדתם אותי? אשקר. אבל על דעתי לסמוך על מי שאמר והיה העולם, כי הרי הוא המנהל את העניינים כאן. אין לי ספק שקנינו אותה מסיבה מסויימת שבורא עולם סובב.

קנינו אותה 02 בעלים קודמים, 123K ק"מ, מקוריות ליסינג.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...