Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש סובארו פורסטר פנימית וחיצונית

שימו לב! השרשור הזה בן 1749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי, אחרי חודש של מעקב אחרי דגמים ובדיקה היצע בשוק, החלטתי להשאר עם הסובארו פורסטר שלי 2012 ולא לשדרג בשנתיים שלוש קדימה בשביל עוד תוספת של פלוס מינוס 40 אלף ש"ח.

בעקבות זה שהרכב נשאר, חושב לקחת חלק מהתקציב הזה שהתפנה ולהשקיע בחידוש הרכב. צבע שחור. מבחינה חיצונית יש המון מכות ושריטות בהמון אזורים, ופנימית צריך חידוש הריפודים או החלפתם (שלושה ילדים קטנים..).

אשמח להמלצה על מכון / פחח לצביעה וחידוש הרכב באזור המרכז / השרון - חיצונית וכן פנימית, ההצעה שקיבלתי מהמוסך המורשה שלי נראית לי גבוהה מדי (10K כולל הכל).

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות מקיפות של פנים הרכב, באזורים הבעייתים , ובנוסף תמונות של הפגמים בצבע, מקרוב מרחוק ומכל זווית שרק תוכל לספק אינפורמציה, יעזרו כדי שנוכל להכווין אותך לפתרון הטוב ביותר.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות מקיפות של פנים הרכב, באזורים הבעייתים , ובנוסף תמונות של הפגמים בצבע, מקרוב מרחוק ומכל זווית שרק תוכל לספק אינפורמציה, יעזרו כדי שנוכל להכווין אותך לפתרון הטוב ביותר.

תודה, הנה קצת תמונות חוץ ופנים של הרכב. קשה לראות את כל השקעים, השריטות והמכות אך ישנו כיוון בתמונות -

https://imgur.com/a/lC3htS3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מבפנים.

לדעתי נקיון טוב עם הרבה APC , קיטורית ושואב אבק יבש רטוב ועשו פלאים ויורידו את רוב הכתמים אם לא את כולם.

החור בכיסא האחורי זה מקום ללחצן של קיפול הכיאסות או משהו בסגנון, נסה למצוא בפירוקיות או באיביי.

את משענת היד תצטרך לקחת לרפד/ לחיות עם זה, זה עור סינטטי, אין לי ממש מושג איך להתמודד עם החור שם.

חיצונית.

לא הייתי מכניס את הרכב לפחחות מקיפה, גם בשל השנתון וגם כי המצב סביר יחסית.

צד הנהג האחורי נראה הכי גרוע מהתמונות לפחות, אם שלמות זה מה שאתה מחפש, אז רק פחחות וצבע לאזורים הפגומים, אם אתה רוצה ל"טשטש" את הנקודות הלבנות תוכל לנסות טאץ' אפ , מכיוון שמדובר בהמון נקודות שונות וגם די גדולות זה לא ייראה מושלם, אבל זה ייראה הרבה יותר טוב מהמצב כרגע.

בכללי אחרי הטאץ אפ תעשה לרכב פוליש ואוטם טוב יחזיר את הצבע לחיים.

מצרף לך לינק לשרשור על סובארו שעשיתי לפני מספר שנים, יצא מעולה בתנאים ביתיים : לינק

אם אין לך את היכולת או הזמן להתמודד עם זה לבד, יש מספר רב של דיטיילרים מאוד טובים בארץ, וחברי הפורום כאן יוכלו להמליץ לך על אחד אם תאמר מאיזה איזור אתה בארץ, ככה תוכל לפנות אליו ולקבל הצעת מחיר שלעדתי לא תהיה 10k .

בהצלחה :)

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך את היכולת או הזמן להתמודד עם זה לבד, יש מספר רב של דיטיילרים מאוד טובים בארץ, וחברי הפורום כאן יוכלו להמליץ לך על אחד אם תאמר מאיזה איזור אתה בארץ, ככה תוכל לפנות אליו ולקבל הצעת מחיר שלעדתי לא תהיה 10k .

בהצלחה :)

תודה!, נראה מדהים מה שעשית לסובארו, לא בא לך על הרתפקאה כזו שוב?:-). אשמח לקבל המלצות על מישהו מהמרכז / אזור השרון שיכול להביא את הרכב לרמה כזו פנימית וחיצונית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כבר יש כל כך הרבה עסקי דיטיילינג שקשה להמליץ על אחד ספציפי. לדעתי יותר נכון שקודם כל תגדיר כמה אתה מוכן להשקיע ומה אתה רוצה לקבל בסכום הזה ואז חברי הפורום ידעו להפנות אותך לגורם מתאים. שים לב שרוב הדיטיילרים עובדים לפי מחיר לשעה ולפי מצב הרכב, אבל יש גם כאלו שאם תגיד להם שיש לך 1,500 ש"ח תקציב (לדוגמה) יוכלו לדחוף לך מספיק עבודה בפנים שתספק אותך. ב-1,500 ש"ח אתה יכול להשיג בקלות שטיפה יסודית עם הורדת מזהמים, פוליש וננו.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, אני חושב שזה קצת מוגזם עבור העבודה שאתה מחפש. תקציב של 2,500 ואף פחות במקסימום ישיג לך עבודה מצויינת אצל דיטיילר מוסמך. ממליץ לך להשקיע את הכסף העודף בדברים אחרים.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, אני חושב שזה קצת מוגזם עבור העבודה שאתה מחפש. תקציב של 2,500 ואף פחות במקסימום ישיג לך עבודה מצויינת אצל דיטיילר מוסמך. ממליץ לך להשקיע את הכסף העודף בדברים אחרים.

ראית את תמונות ומצב הרכב? יש המון פגיעות גדולות ושקעים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, הנה קצת תמונות חוץ ופנים של הרכב. קשה לראות את כל השקעים, השריטות והמכות אך ישנו כיוון בתמונות -

https://imgur.com/a/lC3htS3

רוב הדי טיילר ים אינם פחחים ורובם לא ירצו לבצע לך עבודה עד שמצב הפח מושלם, לכן אני ממליץ קודם כל לגשת לפחח טוב שיתקן/יצבע מה שצריך ורק אחרי זה לטפל באיכות הצבע.

אם אתה מהמרכז, אני ממליץ על מוסך בר אור ברמלה. הם מטפלים ברכבי פרוייקטים ישנים ורכבי יוקרה ועדיין עם מחיר מעולה. בעל הבית שמו אדם, תגיד לו שאני הפניתי אותו אליך ותקבל יחס חם.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

חוזר לנושא הזה בעקבות מקרה שעכשיו אני בעיצומו -

לקחתי את הרכב המדובר (סובארו פורסטר 2012) והכנסתי לחברה גדולה לפחחות, צבע, וחידוש פנימי. לא אומר את שם החברה כרגע, בהמשך יכול להיות שאפשרי יהיה לפרסם.

אחרי שבוע בערך, כשהודיעו שהרכב מוכן ובאתי לקחת אותו, התברר שלא רק שהצבע והפחחות לא משהו (לא ציפיתי למושלם, אבל זו לא הבעיה היחידה), היו חסרים חלקים ברכב (כמו סמל הX מאחורה וסוגרים בטמבון הקדמי), והכי גרוע הפלסטיקה בפנים בדלתות, מסביב לקונסולה, הילוכים וכו, נראית על הפנים - יש עליה סימני חומר ניקוי שנשארו (נראה כמו נזילות חומר על הפלסטיק). לזכות המקום יאמר שהם ניסו לסדר ואת הדברים החיצוניים רובם החזירו אך הרכב בפנים נראה על הפנים.

נראה לכם שזו ירידת ערך? יש משהו שאפשר לנסות או חומר מיוחד שמישהו מכיר שיכול להסיר דברים כאלו? יכול לשלוח תמונות בהמשך כרגע הרכב עדיין אצלהם, התעקשתי להשאיר שיסדרו לפחות מה שאפשר.

אשמח לכל טיפ :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מוותר ומדבר עם בעל הבית להגיע להסדר שירצה אותך. בסופו של דבר, לא רק שלא חידשו אלא גם הרסו יותר? לא מקובל. לא הייתי משלם על שירות כזה, ואני מקווה שעוד לא שילמת עליו.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידרו את רוב הדברים חיצונית, הצבע לא אכותי אך אסתדר עם מה שיש. הבעיה העיקרית היא הפלסטיק בתוך הרכב שניזוק (לדעתי) מחומרי ניקוי ונראה על הפנים. הם מתנערים מאחריות על הנזק הזה. אין לי ברירה אלה לשלם, לקחת את הרכב וללכת לתביעות קטנות מולם. יש לי במזל צילומים שנעשו מתוך הרכב מהתקופה האחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידרו את רוב הדברים חיצונית, הצבע לא אכותי אך אסתדר עם מה שיש. הבעיה העיקרית היא הפלסטיק בתוך הרכב שניזוק (לדעתי) מחומרי ניקוי ונראה על הפנים. הם מתנערים מאחריות על הנזק הזה. אין לי ברירה אלה לשלם, לקחת את הרכב וללכת לתביעות קטנות מולם. יש לי במזל צילומים שנעשו מתוך הרכב מהתקופה האחרונה.

אני לא מבין את הגישה של ״אסתדר עם מה שיש״. שילמת על שירות ולא קיבלת אותו, איפה יש להסתדר פה? אני הייתי מבטל את החיוב אשראי במידה ויש ונעזר בעורך דין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק לגמריי אך שוב, העבודה נעשתה, תיקונים נעשו אחרי ריג'קטים שלי אך יש נזק פנימי. הם מתנערים מאחריות. אני צריך את הרכב ובשביל לקחת אותו אצתרך לשלם את מה שהם ביקשו. מתכוון ללכת להערכת נזק במוסך שלי, ולהגיש תביעה. כל ההתעסקות הזו ממש לא היתה בתכנון ואת הרכב בסופו של דבר אני צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...