Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי continental - פולו 2011

שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אני נועל כעת premium contact 5 שהגיע הזמן להחלפים.

אני מרוצה מאוד אבל הרכב די קשה במהמורות ובאמפרים - אני חושב שזה הצמיגים אבל אין לי איך לדעת (פולו 2011).

בקיצור, הציעו לי eco contact 6. המילה eco ישר מכניסה אותי לאנטי אבל מחיפוש ב tiresreview.co.uk הדירוגים די טובים. השאלה היא כמה לדעתכם זה אמין? ובעיקר - האם יש לדעתכם הבדל מורגש באחיזה?

אם ההבדל לא מורגש, אלך על ה eco כי אולי הוא יהיה נוח יותר. אם לא אשאר עם הפרימיוםץ

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים בטוח יבשים מדי, זו הסיבה שצריך להחליפם :)

אבל הם היו קשים מהיום בו התקנתי אותם.

בכל מקרה, הם אכן צמיגים טובים מבחינת אחיזה. השאלה שלי היא איך האקו קונטקט מבחינת אחיזה, האם ההבדל לרעה יהיה משמעותי או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.gumi-popgom.hu/upload/popgom/editor/image/ContiPremiumContact6-comparatif-915x488.png

לפי הגדרת היצרן, cpc6 נוח ואוחז יותר טוב מ cec5.

אני נוסע לרוב מחוץ לעיר, ונהנה מאוד מ Premium.

אם אתה מחפש שיפור, לדעתי עדיף לבחור יצרן אחר.

Hankook?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.gumi-popgom.hu/upload/popgom/editor/image/ContiPremiumContact6-comparatif-915x488.png

לפי הגדרת היצרן, cpc6 נוח ואוחז יותר טוב מ cec5.

אני נוסע לרוב מחוץ לעיר, ונהנה מאוד מ Premium.

אם אתה מחפש שיפור, לדעתי עדיף לבחור יצרן אחר.

Hankook?

תודה על הקישור! דבר כזה חיפשתי

אבל האמת שהתבלבלת עם הדגמים. מדובר על אקו6 מול פרימיום 5.

איפה אני יכול להפיק השוואות כאלו בעצמי?

ולגבי צמיגים אחרים אשמח מאוד. אשלם כל סכום בשביל הצמיג הטוב ביותר - הבעיה היא שזו מידה בלי צמיגים משוגעים מדי (185/60/15)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור בא להציג מיתוג של היצרן.

אקו - צמיג חסכוני בדלק ואורך חיים.

פרמיום - נוחות ביצועים.

ספורט - ביצועים גבוהים.

לא באמת משנה 3 או 6.

תתיחס לגרפים של יצרן בערבון מוגבל.

אני חושב ש contipremiumcontac הוא בין הצמיגים הטובים במידה הנ"ל, רק שלך יש דגש על פרמטר מסוים מאוד.

איזה לחץ אוויר אתה ממלא?

עריכה אחרונה על ידי Jenek
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה שלך הייתי הולך על זה https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4867&cs=1&diameter=5&aspectRatio=14&width=16

צמיג מעולה, מניסיון הוא נוח.

צמיגי מישלן יהיו נוחים גם אבל במידה שלך יש רק את הדגם שפחות עמיד ולא שווה את המחיר לדעתי.

צמיגי קונטיננטל ידועים כקשים אבל עמידים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור בא להציג מיתוג של היצרן.

אקו - צמיג חסכוני בדלק ואורך חיים.

פרמיום - נוחות ביצועים.

ספורט - ביצועים גבוהים.

לא באמת משנה 3 או 6.

תתיחס לגרפים של יצרן בערבון מוגבל.

אני חושב ש contipremiumcontac הוא בין הצמיגים הטובים במידה הנ"ל, רק שלך יש דגש על פרמטר מסוים מאוד.

איזה לחץ אוויר אתה ממלא?

שלא יתפרש אחרת - הכי חשוב לי זה אחיזה. לכן שאלתי האם ההבדל באחיזה בין האקו והפרימיום מורגש. אבל מספר 2 זה נוחות. לכן השרשור בכלל נפתח, אחרת הייתי ממשיך עם הפרימיום. אז אני מחפש אותה אחיזה אבל לשפר קצת את הנוחות.

לגבי ל"א - אני ממלא קצת יותר מההמלצה, בגלל אותה עדיפות לאחיזה. זה עושה הבדל גדול באחיזה בפניות, אבל הרכב אפילו עוד פחות נוח. זה טרייד אוף שאני מוכן לקבל. (רק להבהיר שהפרימיום קונטק לא נוחים גם בלחץ המומלץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה שלך הייתי הולך על זה https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4867&cs=1&diameter=5&aspectRatio=14&width=16

צמיג מעולה, מניסיון הוא נוח.

צמיגי מישלן יהיו נוחים גם אבל במידה שלך יש רק את הדגם שפחות עמיד ולא שווה את המחיר לדעתי.

צמיגי קונטיננטל ידועים כקשים אבל עמידים.

צלצלתי לכמה פנצ'ריות בבאר שבע ולאף אחד אין אותו - ניסו לדחוף לי את האיגל ספורט שלהם. שאלתי אותם למה אין לאף אחד ואמרו לי שהיבואן לא מביא. לא יודע כמה זה נכון אבל אחרי 4 מקומות כבר התיאשתי לחפש את הגוד ייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרמיום אוחזים טוב מאוד. לפני שבוע בדיוק החלפתי את הסט הקודם, אחרי כמעט 83 אקמ.

לא האמתי שמיג בסוף הקדנציה אוחז כל כך טוב בכביש רטוב. ובחורף האחרון הוא הפתיע אותי, למרות שזה היה סט שלישי ברצף.

אין לי ניסיון עם אקו, פרט לכמה נסיעות בודדות.

הוא מקבל ביקורות לא רעות בהשוואה לאקו אחרים.

בכמה פורומים בזמנו קראתי שבסיבובים הוא מתקפל, בגלל הדפנות הדקות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק לגבי דנלופ בלוריספונס.

וודא שהצמיגים שאתה מתקין בעלי קוד עומס 84 ולא 88 (למעט אם מצוין אחרת ברשיון, ואם אכן כך, ניתן לשנות זאת לכאורה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק לגבי דנלופ בלוריספונס.

וודא שהצמיגים שאתה מתקין בעלי קוד עומס 84 ולא 88 (למעט אם מצוין אחרת ברשיון, ואם אכן כך, ניתן לשנות זאת לכאורה).

כי קוד עומס גבוה מהנדרש אומר צמיג חזק יותר (ולכן פחות נוח) שלא לצורך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיון אישי איתו.

הוא היה מומלץ בפורום די הרבה במקביל לגודייר אפישנטגריפ פרפורמנס.

אם זכורים לי נכונה כמה מבחנים, מבחינת אחיזה הוא היה עדיף עליו, אבל נשחק מעט מהר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...