Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[שרשור ארכיון] המלצות מכוני שטיפה

שימו לב! השרשור הזה בן 1719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז לאחר קבלת אישורו של מנהל הפורום, החלטתי להתחיל שרשור מתמשך שיהווה סוג של ״ארכיון״ של מכוני שטיפה, בו יכולים חברי הפורום לקבל המלצה למכון שטיפה איכותי או שמא לדעת מאילו מכוני שטיפה להתחמק.

כדי לשמור על סדר, נדרש לצרף המלצה/אי המלצה בפורמט המסודר הבא:

שם העסק: שם מכון השטיפה.

מיקום העסק: מיקום העסק בעדיפות לכתובת מדוייקת.

סוג שטיפה: ידני או מכונה.

דירוג: דירוג הנע בין 0 ל-10.

מחיר: מחיר השטיפה.

סוג השירות: סוג השירות שקיבלתם, החל משטיפה חיצונית פשוטה ועד טיפול V.I.P.

תיאור השירות: זו החפירה שלכם על נראות המקום, יחס העובדים, איכות התמורה למחיר, מקצועיות, אמינות והכי חשוב - איכות השטיפה.

אם לדעתכם נדרש עוד שיפור לפורמט הפשוט שבניתי, מוזמנים להציע בפרטי.

אשמח, במידת האפשר - לא לפרסם תגובות שאינן מכילות המלצות. הרעיון הוא שהשרשור יהיה שרשור סופר ארוך נטו עם המלצות.

ויאללה, תתחילו להמליץ!

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מבורך! הייתי שמח גם להוסיף שואב אבק בשירות עצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לאחר קבלת אישורו של מנהל הפורום, החלטתי להתחיל שרשור מתמשך שיהווה סוג של ״ארכיון״ של מכוני שטיפה, בו יכולים חברי הפורום לקבל המלצה למכון שטיפה איכותי או שמא לדעת מאילו מכוני שטיפה להתחמק.

רק מבקש לשמור על תרבות דיון ללא ביטויים מעליבים.

רוצים להשמיץ מישהו? מישהו נגע עם שערות של מטאטא כביש ברכב האהוב שלכם, למרות תחינות לא לעשות את זה

יש דרך נאותה לעשות את זה באופן ראוי ומכובד.

כל התבטאות שאינה הולמת את כללי הפורום, תמחק.

תודה על ההבנה.

קדימה, תתחילו להמליץ, אולי גם אני אנסה. כי ממש אין לי כבר כוח לאחרונה להוריד דליים מהבית. (כמו טירונות של יחידת חי"ר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם העסק: שטיפת בינו צומת בית דגן

מיקום העסק: כותבים בוייז את השם

סוג שטיפה: ידני

דירוג: 7.

מחיר: 70 שח פלוס טיפ .

סוג השירות: רגיל -פנימי חיצוני.

תיאור השירות: מקום יפה,גישה מאוד נוחה מהכביש,יש המון עמדות ככה שגם אם עמוס תוך כמה דקות מתפנה הבעיה העיקרית היא ששוטפים את הסמרטוטים על הרצפה עם גרניק ואז מנגבים לך על הרכב ואז ניקו לך את הרכב אבל יש מיליון סוורלים חראם על הצבע.

עדיף לשטוף לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שעדיף לשטוף לבד. אין ספק. אבל לפעמים אין כוח וזמן.

יש מכון אחד למשל בעיר שלי שאני לא זוכר את שמו שלקחתי את הרכב לשם כמה פעמים, מנקים ידנית עם כפפת מיקרופייבר, יסודיים מאוד! עשו לרכב גם שואב וגם עברו עם לחץ אויר.

לעומת זאת יש מכון אחר שריססו לי מסיר שומנים על הרכב, רציתי לצרוח על אותו בחור, אבל החזקתי את עצמי ורק שאלתי אותו אם הוא גם מתקלח עם זה.

כמו כל תחום, יש לכאן ולכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אבקש לשמור על נראות הביקורות ולהכניס את התוכן בתיוג ציטוט (QUOTE).

טוב, אז אגיע הזמן שאני אכניס קצת בעצמי!

"השטיפה שלי" בפתח תקווה

שם העסק: השטיפה שלי.

מיקום העסק: הירקונים 27, פתח תקווה.

סוג שטיפה: ידני בלבד.

דירוג: 8.

מחיר: 25 ש"ח לשטיפה חיצונית, 50 ש"ח לשטיפה חיצונית ופנימית.

סוג השירות: פנימי וחיצוני.

תיאור השירות: הרכבים נכנסים בשני טורים אל תהליך השטיפה שמתבצע ראשית על ידי התזה של מים בלחץ גבוה על כל הרכב. לאחר מכן, מותזים מי סבון מוקצפים לפירוק הלכלוך על כל הרכב שמעובדים עם מטאטא או כפפה לבחירה (תוספת כפפה 10 ש"ח). לבסוף, ממשיכים לעמדת הייבוש שם מנגבים את הרכב בצורה די חפיפניקית, אך העבודה על הפנים של הרכב מושקעת ושווה את הכסף.

"שטיפת רכבים V.I.P" בקניון אבנת בפתח תקווה

שם העסק: שטיפת רכבים V.I.P.

מיקום העסק: קניון אבנת, חניון רכבים, קומה -2, פתח תקווה.

סוג שטיפה: ידני בלבד.

דירוג: 10.

מחיר: 75 ש"ח לשירות מלא.

סוג השירות: פנימי וחיצוני.

תיאור השירות: כדי להקל על נוחות הצרכנים בקניון, ניתן להשאיר את הרכב לשטיפה בזמן שאתם מסתובבים בקניון ולחזור אליו שטוף. אם אתם לא מעוניינים בכך, ניתן לעמוד ולצפות. משום שמדובר במקום די עמוס, הרכב תחילה עובר שאיבה קלה עד שהוא נכנס לשטיפה עצמה בה מותזים תחילה מים בלחץ גבוהה ואחריהם מעבר עם סבון וכפפה איכותיים לפירוק הלכלוך שבסופם נשטפים שוב עם מים. הרכב מועבר לאחר מכן לתחנת ניקוי הפנים והניגוב, שם באמת עושים עבודה נהדרת ומשקיעים על כל פרט. לסיכום, מדובר במקום מאוד איכותי ומסודר. באים לשם רכבי יוקרה ולא סתם, אמנם המחיר גבוה אבל שווה כל שקל.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היי,

אני מחפש שטיפת רכב ידנית במרכז,

אבל שטיפה באמת ידנית ולא עם מטאטא,

הרכב חדש מהחברה רוצה להימנע כמה שיותר מסווירלים,

יש המלצות?

תודה מראש

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...