Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטומוטור 2019 שווה ללכת?

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי שווה ללכת?

אגב כמה עולה שם חניה והאם קל למצוא? תודה.

לגבי שווה לא יודע, אף פעם לא הייתי בזה

לגבי החניה, מניח שזה עדייו רלוונטי:

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fwww%2Ecarsforum%2Eco%2Eil%2Fvb%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D417637&share_tid=417637&share_fid=28771&share_type=t

קושי למצוא - יהיה. גם אירוע המוני, וגם תל אביב.

כמובן שגם כניסה לתערוכה עצמה עולה כסף, ולא מעט (119 מחיר מלא, 69 אם יש אמריקן אקספרס, 79 הייטקזון, יכול להיות שיש עוד הנחות בכל מיני מקומות). את הסכום הזה עדיף להוציא על דברים אחרים לדעתי (כמו סרט או ארוחה או משהו).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מתגעגע לתקופה שהאירוע היה פשוט הצגת הדגמים של היבואנים ותו לא. נכון, לא משהו מרגש, אבל זה היה מקום טוב ומרוכז למי שרוצה להתרשם לפני החלטה על רכב ספציפי. היום זו פשוט בדיחה אחת גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בכל זאת הולך וגר ליד תחנת רכבת.

תחסוך לעצמך את הנסיעה ואת החנייה שתעלה לך הרבה כסף.

התערוכה היא במרחק הליכה קצרה מרכבת האוניברסיטה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שווה לא יודע, אף פעם לא הייתי בזה

לגבי החניה, מניח שזה עדייו רלוונטי:

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fwww%2Ecarsforum%2Eco%2Eil%2Fvb%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D417637&share_tid=417637&share_fid=28771&share_type=t

קושי למצוא - יהיה. גם אירוע המוני, וגם תל אביב.

כמובן שגם כניסה לתערוכה עצמה עולה כסף, ולא מעט (119 מחיר מלא, 69 אם יש אמריקן אקספרס, 79 הייטקזון, יכול להיות שיש עוד הנחות בכל מיני מקומות). את הסכום הזה עדיף להוציא על דברים אחרים לדעתי (כמו סרט או ארוחה או משהו).

לא מתייחס לארוע, לא מענין. לענין החניה, הכי חכם להגיע ברכבת, תחנת האוניברסיטה במרחק הליכה קצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקר קבוע כל פעם מאז 2003.

ב5 שנים האחרונות חזרתי מאוד מאוכזב מהתצוגה.

השנה אני לא מתכוון ללכת ולבזבז לעצמי יום למרות שזה לא עולה לי כלום.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה הפך להיות אחד ממסורות פסח :-)

אני מנחי שלא יהיה ממש שווה לבקר שם עד שהיבואנים לא יצטרפו שוב לתערוכה.

דרך אגב, למה באמת הם לא מצטרפים (או לחילופין למה איגוד היבואנים לא מרים תערוכה אחרת, בסוכות נניח)? נראה כמו פרסום חינם וגישה לקהל יעד גדול וממוקד (חובבי רכב) + הזדמנות להגדיל שווי מותג.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבואני הרכב ברובם נפקדים מהשתתפות. במקומם נכנסו כל מיני יבואנים מקבילים של רכבי יוקרה וכל מיני סדנאות שיפורים.

אני הולך רק בגלל שאני נכנס חינם.. שעה מספיקה להיות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
אני מבקר קבוע כל פעם מאז 2003.

ב5 שנים האחרונות חזרתי מאוד מאוכזב מהתצוגה.

השנה אני לא מתכוון ללכת ולבזבז לעצמי יום למרות שזה לא עולה לי כלום.

בדיוק השנה שהלכתי פעם אחרונה עקב הירידה ברמה.

כל שנה פותחים פוסטים כאלה, כל שנה אנשים אומרים "בלי ההנחה לא הייתי הולך" וכל שנה חוזרים מאוכזבים עם הצהרות של "פעם הבאה גם בחינם אני לא הולך".

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחי שלא יהיה ממש שווה לבקר שם עד שהיבואנים לא יצטרפו שוב לתערוכה.

דרך אגב, למה באמת הם לא מצטרפים (או לחילופין למה איגוד היבואנים לא מרים תערוכה אחרת, בסוכות נניח)? נראה כמו פרסום חינם וגישה לקהל יעד גדול וממוקד .

כנראה שלא משתלם להם או שהם לא רואים ערך פרסומי מספק בתערוכה הזו. גם לא חסרים סיפורי השחתה מהימים שהם עוד טרחו להשתתף ולהציג מכוניות פתוחות לציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק השנה שהלכתי פעם אחרונה עקב הירידה ברמה.

כל שנה פותחים פוסטים כאלה, כל שנה אנשים אומרים "בלי ההנחה לא הייתי הולך" וכל שנה חוזרים מאוכזבים עם הצהרות של "פעם הבאה גם בחינם אני לא הולך".

הייתי הולך עם חברים(שלרוב לא ראיתי הרבה זמן),מסתובבים שעתיים שלו הולכים לאכול משהו.

סה"כ סיבה למפגש חברתי.

ככה שגם לא הייתי מתאכזב כי המטרה היא חברתית ולא קשורה בתחביב.

לצערי,מבחינה מוטורית,אפס ערך.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הייתי בזה. מה היה בתערוכה בזמנו כשיבואניות הרכב השתתפו? למשל הייתי יכול לראות מקרוב ולשבת ב 208, קליאו מאזדה 3 כמה חודשים טובים לפני שמגיעים רשמית לארץ וכך להתרשם ממש מקרוב?

כי לזה למשל הייתי הולך.

בשביל לראות פורשה פרטית של מישהו ממרחק כמה מטרים - פחות אטרקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...