Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית קורולה 2016 דרך טויוטה סלקט

nimi237
שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

כבר תקופה שאשתי ואני מתכננים להחליף את הרכב הישן והחלטנו ללכת על קורולה.

מצאתי בטויוטה סלקט את הרכב הבא:

קורולה 2016, יד 1 מפרטי. תאריך עליה לכביש: ינואר 2016.

הרכב עשה 26,000 ק"מ.

המחיר המבוקש לפני התמקחות: 99K.

אחרי משא ומתן מולם קיבלתי הצעה סופית של 90K. המחיר הוא מחיר סופי וכולל שנה אחריות מלאה על הרכב.

ממה שהבנתי אין הנחות נוספות גם על הנחת מזומן.

כמו כן, הבנתי שמאמצע-סוף 2016 הוסיפו לקורולה מערכות בטיחות נוספות - האם לדעתכם זה קריטי שהן לא כלולות בדגם זה?

מה דעתכם באופן כללי, הייתם הולכים על העסקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון היבש הוא לרכב שעלה לכביש בינואר 2016 ועשה ק"מ ממוצע .לפי לוי יצחק משקללים גם ק"מ וגם את חודש העליה לכביש + מוסיפים 5% על טויוטה סלקט כהראה שככה הם הגיעו ל 97K. לא ברור איזה השבחה כבר יש לעשות לרכב שעשה 26K ק"מ.

באמצע 2016 הרכב עבר מתיחת פנים ונוספה לו מערכת TSS הגרסה שהציעו לך היא כנראה לפני מתיחת הפנים ולכן הם מוכנים להתגמש.

באופן עקרוני לדעתי לא היו שינויים מרחיקי לכת במתיחת הפנים וה TSS הוא בעיקר מובילאי מקורי ומשופר. על פניו רכב 2016 יד 1 עם 27K ק"מ נראה מציאה אבל בבדיקה מהירה ביד 2 מצאתי מעל 10 רכבים שעונים על הדרישות האלו שרובם רוצים באזור ה 90K לפני מיקוח אפילו ברמת גימור הגבוהה ביותר .

תנסה לראות כמה אנשים מוכנים לרדת במחיר. עם מדובר בהפרש של 2000 -3000 שקל יכול להיות שכדאי לך ללכת על סלקט בשביל השקט הנפשי והנוחות. אם ההפרש גדול יותר זה כבר לשיקולך.

אגב אם כבר קורולה למה לא ללכת על האוריס ההיברידית?

עריכה אחרונה על ידי orenweb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות רכב בן 3 במחיר של 90K כאשר ניתן למצוא רכבים חדשים מהנילון ב 105K-110 במסגרת של יד 2 0ק"מ ????

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לרכוש קורולה gli עם קמ נמוך בשוק החופשי, קח את הרכב למוסך מורשה לבדיקה ולמכון בדיקה- וקנית לך רכב כמו של סלקט. הם צריכים להרוויח, אבל המקרה הזה מוגזם לדעתי. חפש gli עם מערכת בלימה אוטונומית וחפש בסבלנות אתהמוכר שנראה לך. בהצלחה.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חדש 0 קילומטר לא רלוונטי. זה עוד 25-30 אלף שקל וזה משמעותי למדיי..

סובארו אימפרציה יד 2 0 ק"מ עולה בדיוק 104K..

https://carclick.co.il/campaign-product/%D7%A1%D7%95%D7%91%D7%90%D7%A8%D7%95-%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%A4%D7%A8%D7%96%D7%94/

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לרכוש קורולה gli עם קמ נמוך בשוק החופשי, קח את הרכב למוסך מורשה לבדיקה ולמכון בדיקה- וקנית לך רכב כמו של סלקט. הם צריכים להרוויח, אבל המקרה הזה מוגזם לדעתי. חפש gli עם מערכת בלימה אוטונומית וחפש בסבלנות אתהמוכר שנראה לך. בהצלחה.

המקרה מוגזם לדעתך בגלל שאין את מערכת ה-tss? הסתכלתי ביד 2, לא ראיתי כאלה מציאות באיזור המרכז לרכבים עם ק"מ נמוך..

אילו יתרונות יש ל - gli על פני ה- sun?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחיפשתי מכונית גם אני ראיתי שטויוטה סלקט דורשים מחירים גבוהים משמעותית גם יחסית לחברות טרייד אין אחרות. אישית החלטתי שלמרות האחריות הרחבה יותר לא כדאי לי לשלם את ההפרש.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב gli הצמיגים רחבים יותר, מזגן מפוצל דיגיטלי, נראה יותר טוב, גאנטים מגנזיום, אין בליסינג ולכן שומר טוב יותר על המחיר

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב90 אלף תקנה אסטרה חדשה שהיבואן מעוניין למכור לפני ההחלפה.

ובקשר לקורולה, יש רכבים בקמ הזה ביד 2,רכב שמפורסם ב90 יימכר גם ב86.

המחירים בטויוטה סלקט מוגזמים, לא מבין איך אנשים מוכנים לשלם את המחירים האלה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב90 אלף תקנה אסטרה חדשה שהיבואן מעוניין למכור לפני ההחלפה.

ובקשר לקורולה, יש רכבים בקמ הזה ביד 2,רכב שמפורסם ב90 יימכר גם ב86.

המחירים בטויוטה סלקט מוגזמים, לא מבין איך אנשים מוכנים לשלם את המחירים האלה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

אתה צודק לגבי האסטרה, אבל בחרנו בקורולה בגלל האמינות. זה גם שווה כסף בעניי.

גם אם אני אמצא רכב דומה ביד 2 ב-86, האם זה באמת שווה לדעתך? בטויוטה סלקט אני מקבל סוג של "שקט" וכן גם אחריות מלאה לשנה.

לא יצא לי לראות רכבים משנת 2016 ביד 2 עם כ"כ מעט קילומטר...

גם לי לא לגמרי ברור מה "ההשבחה" שהם עושים כאן לרכב שמעלה את הערך שלו בלוי יצחק בצורה כ"כ משמעותית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...