Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים 195/55/16 87H מישלן אנרג׳י סייבר או אפיגריפ פרפרומנס קוד מהירות 87V?

galbh
שימו לב! השרשור הזה בן 1892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך להחליף זוג צמיגים קדמיים בפג׳ו 208 - מישלן אנרג׳י סייבר המקוריים שבאו עם הרכב, בני 3, 60,000ק״מ ויבשים.

יש באותו מחיר (כ-430 ש״ח כולל התקנה לצמיג) אנרג׳י סייבר זהים (קוד 87H) וגודייר אפיגריפ פרופרמנס קוד מהירות 87V.

מכל מה שטחנו פה בפורומים אני מבין שעדיף גודייר תוצרת לא טורקיה. האם ״מקריבים״ משהו בעליה בקוד המהירות? ממה שאני מבין אין בארץ 87H.

נסועה יחסית לא גבוהה (נניח 10,000 ק״מ בשנה). חשוב בטיחות, עמידות וצריכת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסועה לא גבוהה, לא כדאי האנרג'י כי הוא מתייבש ממש מהר בתנאים כאלו.

הגודייר אפיגריפ פרפורמנס מעולים כמו שכבר קראת. אין פשרות בעלייה לקוד v, זה כבר סטנדרטי במידות האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי אפיגריפ פרפורמנס, תודה!

האמת שרק רציתי לוודא את נושא העליה בקוד המהירות. עשיתי את כל המחקר בסביבוב הקודם של החלפת צמיגים לפני כמה חודשים ברכב אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההנחיות של משרד התחבורה, צמיגייה צריכה להתקין זוג צמיגים בעלי קוד מהירות יותר גבוה מאחורה.

ההנחיה הזאת לא מחייבת מכון הטסטים לפסול את הרכב במבחן השנתי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז להחליף בין הקדמיים לאחוריים ולשים קוד מהירות גבוה יותר מאחורה? הצמיגים האחרים הם OVATION בני כ-3 חודשים שהותקנו ע״י בעל הרכב הקודם.

לרכב הייתה משיכה לא מוסברת שמאלה אחרי כיוון פרונט וכו וכו..). והחלפה בין הקדמיים לאחוריים פתרה את זה.

להחליף גם את הסיניים? לא תכננתי לעשות את זה כרגע.

דרך אגב, הרכב עבר טסט (טסט ראשון - הוא 2016) השבוע עם הצמיגים היבשים. דווקא קראו לי החוצה להראות שיש בורג באחד הצמיגים האחוריים. מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - הצמיגים האחוריים הם 91V. מבחינת קוד מהירות לא תיהיה בעיה.

האם אסור/לא מומלץ שהצמיגים היה לא באותו קוד עומס? (הרכב ככה מאז שקניתי אותו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוד עומס צריך להיות זהה ( הוא יכול להיות יותר גבוה ממה שרשום ברישיון הרכב, אבל אותו הדבר בכל הצמיגים ).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי להחליף את כל הרביעייה. ההזמנה שלי מ itire.

דיברתי עם הפנצ׳ריה שבחרתי שהמליץ לקנות ישירות ממנו ולא מהאתר כך שאני לא יודע כמה הוא אובייקטיבי. אמר שיבדוק לגבי תוצרת והחזיר תשובה שטורקיה.

הציע לי PRIMACY 4 195/55/R16 87H רביעייה ב 460 שׁ״ח צמיג. ההפרש זניח (30 ש״ח) בינו לבין הגודייר (שאולי מטוריקה) והאנרג׳י סייבר.

האם הוא עדיף? איך המחיר? לא מצאתי כאלה באינטרנט..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש צמיגים ברמה הגבוהה ביותר, במחיר הזה תקנה פרימסי 4 בלי לחשוב פעמיים.

צמיגי נוחות משובחים.

כמובן, יש צמיגים סבירים גם ב 100₪-150 פחות לצמיג.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל לא בוער לי שיהיו צמיגי פרימיום. האם יש צמיג שההפרש בינו לבין פרימסי 4 ב-460 ש״ח שווה את הירידה מבחינת פרמרטרים של בטיחות, שחיקה וכו.. ?

נניח ZE914 עולה מעל 300 ש״ח, קלבר ודאנלופ פשוט קצת פחות מ 400, הנקוק 415.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירידה תהיה גם בהיבט הנוחות, הרעש, לא בהכרח שחיקה.

למשל, kleber hp3 או toyo cf2 או אפילו falken ze914 יספיקו לרכב שלך לנהיגה רגילה ולקילומטראז' שאתה נוסע, ל 3 שנים הבאות וללא שום פשרה על בטיחות.

אל תקנה דנלופ FM800, זה דגם לא מוצלח. וגם לא toyo t1r שנשחק מהר, רועש ולא נוח ( כי זה צמיג "ספורטיבי").

מאיזה איזור בארץ אתה? במרכז ניתן למצוא מחירים יותר נמוכים ממה שרשמת, לכל הדגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחיפה, בודק מחירים באינטרנט.

הטויו 375 והקלבר 390, פאלקן 345.

אפיגריפ פרפ כנראה טורקי 427,

אנרגי סייבר 430

פרימסי 4 460 מחיר בעל פה מפנצריה. לא מצאתי באינטרנט

בכולם וידאתי שכולל התקנה

אני לא מזלזל ב 400 ש''ח אבל חוץ מהפאלקן הפרשי המחירים לא כאלה גדולים בין הצמיגים.

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זה שצריך להחליט מה לעשות, בהתאם לכיס שלך ורצון, מהזול :

א. למצוא זוג צמיגים נורמליים עם קוד 91v ( למשל, toyo cf2 ), להעביר קדימה זוג ovation עד שייגמרו ( הם סיניים סבירים )..

ב. לקנות 4 פאלקן.

ג. ללכת על רביעיית צמיגי פרמיום, ואז מישלין פרימסי 4 אופציה הכי הגיונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...