Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות קנייה: קיה פיקנטו GT לעומת איביזה Xcellence (חדשות)

אריה1986
שימו לב! השרשור הזה בן 1895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אשמח לדעת כמה דברים בקשר לקיה פיקנטו (82,900). הרכב מגיע עם גיר של 4 הילוכים, האם זה מפריע בנסיעות בפקקים, או לחילופין בעליות של ירושלים והצפון? אני כמעט כל סופ"ש נוסע לטיולים לצפון ולדרום ויוצא שנוסע בהרים מספר פעמים בחודש.

סה"כ עושה בערך 15-18 אלף בשנה.

ההתלבטות שלי, היא עם האיביזה אקסלנס (93,900), שמגיעה עם 7 הילוכים ויותר כוח מיידי... אך ההבדל במחיר ביניהן הוא 11 אלף! אני לא מעוניין בהצעות אחרות, כנראה יהיו יותר יקרות, אבל התקציב שלי עדיף רכב כמה שיותר זול שמציע הכי הרבה.

בפיקנטו יש 7 שנות אחריות ובאיביזה רק 2 עם אופציה בתוספת תשלום לעוד שנה.. והבדל נוסף זה הגודל בתא מטען (הבדל של 100 ליטר) אבל זה פחות משמעותי כי אני לא מעמיס בתא המטען הרבה דברים (רווק).

בשורה התחתונה, האם ההבדל של 11 אלף הזה הוא משמעותי או זניח לעומת מה שמקבלים? אשמח לחוות דעת ויעוץ על שני הרכבים (חיפשתי בפורום אבל לא מצאתי מידע קונקרטי על איך הרכבים מתמודדים עם עליות\הגיר בזמן פקקים).

מבחינת ירידת ערך, נראה שההבדל במחירונים (של מלפני 3 שנים, שנתון 2016) הם גם זניחים והירידת ערך דיי דומה ביחס למחירים שלהם...

* הקנייה תהיה בתשלום אחד - האם יש סיכוי לקבל "הנחה" או "הטבה" כלשהי במקרה הזה?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האיביזה משמעותית טובה יותר, היא חזקה יותר, מושבים לדעתי תומכים יותר, בטיחותית יותר ומרווחת יותר.

לרעה הגיר נחשב לפחות אמין מאשר בפיקנטו.

הגיר 4 הילוכים לא תורם לצריכת דלק טובה אבל בפקקים אין שום בעיה, להיפך, בפקקים לגיר פלנטרי יתרון- אין מצמדים.

האם שווה להוסיף 11 אלף? תעשה נסיעת מבחן על שניהם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה היא מיני והאיביזה היא סופרמיני. באיביזה אתה מקבל כמעט יותר בהכל, יותר ביצועים, יותר חסכון בדלק בנסיעה רגועה, יותר אבזור מתקדם (בקרת שיוט אדפטיבית למשל זה מאוד נוח בבינעירוני) , יותר מרווח פנימי ותא מטען.

ה4 שנות אחריות הנוספות בקיה הן רק על הגיר והמנוע.

הקיה תסתדר יופי עם עליות גם אם לא כמו האיביזה, והגיר האוטומטי שלה פחות עדיף בשיוט ויותר עדיף בפקקים מול הרובוטי באיביזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקניה בתשלום אחד , לרוב יבואו לקראתך , כמובן צריך לדעת להתמקח קצת.

האיביזה רכב יותר מעניין , חזק יותר אבל מגיע עם אחריות בסיסית ועם גיר שנחשב שנוי במחלוקת מבחינת אמינות . הפיקנטו נחשבת יותר ל"קניה בטוחה" חביבת הקהל הישראלי .

המלצה שלי , לך עם מה שזורם לך יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא חדש? אם התקציב שלך מוגבל, תוכל למצוא הצעות זולות משמעותית לרכבים בני שנתיים שלוש.

בכל אופן, מול האיביזה הייתי מוסיף גם את הסיטרואן c3 שכחדשה תעלה פחות, מצויידת בגיר פלנטרי סביר (עדיף בפקקים), ובאופן כללי היא ממש לא רעה. מצד שני, ירידת הערך והסחירות עלולות להיות פחות טובות.

הפיקנטו gt היא דגם מקושט (ויקר) של הפיקנטו, בלי יתרון משמעותי על ה-ex. לדעתי היא לא שווה את ההפרש במחיר (וגם נראית די מגוחכת).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עולה c3 חדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

84,000 ב-0 ק"מ (לגרסת feel, לא יודע מה זה אומר בדיוק): https://carclick.co.il/campaign-product/סיטרואן-c3-החדשה/

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על 0 ק״מ לעומת דגם מיבואן.

בנוסף רמת איבזור זו דלה מאוד באיבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pooh-bear

user-online.png חדשה כי אני לא רוצה לחזור לאותם הסרטים שהיו לי עם רכבים משומשים... אולי התפנקתי יותר מידי (יש לי כרגע רכב מהחברה, מחליף כי מעלים מחירים ולא משתלם כבר, לא שזה היה משלם יותר מידי גם ככה..) אבל אני מעוניין ברכב נוח שקט ואמין שנותן לי את השקט הנפשי שלא היה לי ברכבים משומשים.

מעדיף לא ללכת על הצרפתיות בדיוק בגלל היריד ערך הגבוהה יחסית.

עריכה: ב EX יש מוביל-איי, מה שאין בGT.. ומבחינתי, מניסיון, מוביל-איי זה דיל-ברייקר רציני.

borisYalzin

user-offline.png איך אפשר לבוא אליהם? מבחינת מה הם יכולים להתגמש איתו?

עריכה אחרונה על ידי אריה1986
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על 0 ק״מ לעומת דגם מיבואן.

בנוסף רמת איבזור זו דלה מאוד באיבזור.

לגבי האפס ק"מ אתה כמובן צודק. לגבי רמת הגימור, זו לא ה-live המזעזעת שהיתה קודם, אבל מכיון שמדובר בלובינסקי ובאתר הלא מתפקד שלהם, אין לדעת מה באמת יש שם. בכל אופן, מהמפרט בלינק ששמתי קודם היא נראית סבירה מבחינת אבזור, ובין כה וכה זה כנראה לא רלוונטי לפות"ש.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה שבGT לא יהיה מובילאיי, אין שם התרעה מקורית על סטייה מנתיב. ואם מובילאיי זה דיל ברייקר אז גם הפיקנטו וגם האיביזה יורדות כאופציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, מניסיוני ברכב משומש בן שנתיים-שלוש לא תיתקל בסרטי אימה מבחינת אמינות, ותחסוך לא מעט כסף. לשיקולך.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוכן גם לדילים של 0 ק"מ ?

או אך ורק חדש מהיבואן ?

https://carclick.co.il/campaign-product/סיטרואן-c3-החדשה/

עוד אופציה מגזרת המיני -

שברולט ספארק.

תקבל אבזור עדיף ועוד קצת כח. בפיקנטו למיטב זכרוני אין בקרת שיוט.

מנגד - שמירת ערך לא טובה.

הייתי מציע דווקא משהו אחר. להתמקד ברכב שיתן לך את התמורה הטובה ביותר, ושהכי תוכל להנות ממנו. שמירת ערך זה תרחיש תיאורטי ובדיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני אוהב צרפתיות (הייתה לי 308 שנת 2010) אני לא נכנס שוב ל"אולי זה אחרת".. אולי זה באמת ככה, אבל הערך העתידי שלה זה משהו שאני כן מעוניין לשמור. נגיד ואקנה C3, רוב הסיכויים (כמובן ששום דבר לא וודאי), הערך שלה יהיה 40-45 אלף לעומת הפיקנטו\איביזה שערכן יהיה 55+ וזה אם האוטו לא במצב אידאלי. יותר מזה, מהסוכנות אני אהיה יד 00, לעומת הדילים של 0 ק"מ שאני אוטומטית 01, מה שכבר על היום הראשון של הרכישה אני מאבד פי 2 יותר ערך מאשר דרך הסוכנות.

yoav911gt2

user-online.png אין מובילאיי, בדקתי בסוכנות קיה, אלא אם כן עבדו עליי. הזמנתי נסיעת מבחן ואסתכל בשביל לעשות דאבל-צ'ק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במפרט של הרכב באתר שלהם לא רשום מובילאיי במפרט, אבל גם לא מערכת מקורית שנותנת התרעה על סטייה מנתיב, ומאחר והציון הבטיחותי הוא 6 אני דיי בטוח שיש מובילאיי(או דומה). זה מה שהחוק דורש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...