Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפיסה על אלכוהול

שימו לב! השרשור הזה בן 1544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תהליך הבדיקה למעשה מורכב מ 3 חלקים

החלק הראשון הוא בדיקה בנשיפון. התוצאה היא יש עקבות של אלכוהול או אין. מצא שיש עוברים לבדיקות הבאות

אלה הבדיקות של הליכה על קו ישר הבאה של היד לאף ועוד וכן מצבך הכללי , מבולבל , לבוש מרושל ועוד. כל אלה על השוטר לבצע לפני שאתה מובא לבדיקה בינשוף.

הבדיקה האחרונה היא בדיקת הינשוף.

לכל אחת מהבדיקות ממלאים טפסים, כשלים במילויים מקלים על המבין להוציא אותך בעבירה של נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים שענישת חובה היא 6 חודשי שלילה במקום שנתיים במקרה של נהיגה כשיכור.

לכן עו"ד שמתמחה בכך חשוב, במידה ורשיון הנהיגה חשוב לך, וכן כדי למנוע את השבתת הרכב לתקופה.

אם תרצה תעלה את הטופסיולוגיה לכאן השמט פרטים אישיים, אולי נמצא כשלים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הגיא ברמן לא מספיק טוב?

שמעתי כל כך דברים טובים עליו שפשוט הוא הראשון שעלה לי לראש ודיברתי איתו כבר...

ולצערי זה האופי שלי, עד ש הסיפור הזה לא ייגמר, לא אפסיק לשבור את הראש :-(

Enviado desde mi ONEPLUS A6013 mediante Tapatalk

אני לא מכיר אותו, אבל אם כבר פנית אליו אז שיהיה בהצלחה.

באמת שאין טעם לשבור את הראש, תן לעו"ד לעשות את העבודה ותקווה לטוב. עכשיו כבר איך לך יותר מדי השפעה על זה במילא.

מה שכן מוזר לי שהגעת למספרים כאלה בבדיקת האלכוהול מ-2 בירות. אתה כנראה ממש צנום בגודל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר אותו, אבל אם כבר פנית אליו אז שיהיה בהצלחה.

באמת שאין טעם לשבור את הראש, תן לעו"ד לעשות את העבודה ותקווה לטוב. עכשיו כבר איך לך יותר מדי השפעה על זה במילא.

מה שכן מוזר לי שהגעת למספרים כאלה בבדיקת האלכוהול מ-2 בירות. אתה כנראה ממש צנום בגודל.

זה יכול להיות אבל גם יתכן ששתה על "קיבה ריקה" - ללא אוכל כלל ואז גם כמות שנחשבת "גבולית" עלולה להפוך אותך לשיכור כיוון שתהליך פירוק האלכוהול איטי יותר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי לאכול בבית ב21/21:30, הבירה השינה סיימתי ב1:00/1:30 ככה, חוץ מזה אני חולה סכרת.

אני כבר לא שותה פשוט. :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שעבר כמעט שעתיים מ השלוק אחרון, חשבתי שכן.

זה לא שהתחלתי לשתות ליטר בירה ב21:00, סיימתי לשתות ב21:30, ואז 21:40 נהגתי כמו מטורף על 200 קמ"ש באיילון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנת אלכוהול היא 10 ס''מ"ק, מה שמכילה למשל, כוסית אחת של משקה חריף (40% אלכוהול.

ליטר בירה מכיל כ-50 סמ"ק אלכוהול. זה הרבה. מקביל ל-5 מנות משקה חריף. אני מסופק אם הניתוח מעז לנהוג ברכב אחרי שתית 5 כוסיות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשבון (לא פורמלי) להערכת רמת אלכוהול בדם

https://www.infomed.co.il/Calculator-BAC

ועוד אחד

http://www.bfit.co.il/Calc/AlcoholDrinks.aspx

ישנה דרך לחשב את היחס בין אלכוהול בדם לבין אלכוהול באוויר נשוף. אחפש, אמצא ואציג

עריכה אחרונה על ידי אביG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי

https://www.alcopro.com/how-to-convert-blood-alcohol-results-to-breath-alcohol-results/

בקיצור מכפילים את כמות האלכוהול בליטר אוויר נשוף במקדם 2100 ומחלקים ב 10 בחזקת 7 (סדרי גודל +אחוזים) ומקבלים את כמות האלכוהול בדם.

לצורך הבדיקה, 240 מיקרוגרם בליטר אוויר נשוף שווה ערך לקצת יותר מ 5 מיליגרם ב100 מילילטר דם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מעניין מישהו, בנתיים פסילה ל30 יום (שאשמח אם תסבירו לי אם זה אומר שב28/2/19 אני צריך ללכת לקחת את הרישיון חזרה או שזה רק אחרי 30 ימי עסקים)

משפט בסוף מרץ.

ואם במקרה לא אמרתי קודם, אני חולה סכרת, והקצין עצמו שזה מבלגן הכל להיות חולה סכרת ואלכוהול בדם וסוכר.

ואם זה גם מעניין מישהו, הקצין עצמו אמר שאני לא עבריין תנועה ובן אדם חרא, ששם זין על הכל (מילים שלו נשבע לכם) וקרטה טעות ואני מסכים איתו, אם הוא היה מבטל הכל, הייתי מאוד שמח, אבל לא מגיע לי באמת, אני מבין שעשיתי טעות ולמדתי את הלקח.

למזלי (לפחות זה) אני גם ככה יום חמישי עושה ניתוח ולא יכול לעבוד איזה חודשיים, אז גם ככה לא יכול לנהוג.

את הרכב לא לקח לי אגב, נתן לי אישור עד 10:00 כדי להגיע הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מעניין מישהו, בנתיים פסילה ל30 יום (שאשמח אם תסבירו לי אם זה אומר שב28/2/19 אני צריך ללכת לקחת את הרישיון חזרה או שזה רק אחרי 30 ימי עסקים)

משפט בסוף מרץ.

ואם במקרה לא אמרתי קודם, אני חולה סכרת, והקצין עצמו שזה מבלגן הכל להיות חולה סכרת ואלכוהול בדם וסוכר.

ואם זה גם מעניין מישהו, הקצין עצמו אמר שאני לא עבריין תנועה ובן אדם חרא, ששם זין על הכל (מילים שלו נשבע לכם) וקרטה טעות ואני מסכים איתו, אם הוא היה מבטל הכל, הייתי מאוד שמח, אבל לא מגיע לי באמת, אני מבין שעשיתי טעות ולמדתי את הלקח.

למזלי (לפחות זה) אני גם ככה יום חמישי עושה ניתוח ולא יכול לעבוד איזה חודשיים, אז גם ככה לא יכול לנהוג.

את הרכב לא לקח לי אגב, נתן לי אישור עד 10:00 כדי להגיע הביתה.

קצין יחסית נחמד קיבלת אם החזיר לך את הרכב.

הכוונה ל-30 יום מהיום. לא ימי עסקים.

בהצלחה בניתוח.

מקווה שהעורך דין שלך יעשה עבודה טובה. אולי ימצא כשלים בדו"ח, אולי ישחק על עניין הסוכרת. מתיאור המקרה שלך נשמע שאתה לא האדם שמגיע לו שנתיים שלילה על העבירה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא דיבר על איזה סוג בן אדם אתה או איזה סוג נהג אתה.

הבעיה מתחילה כשאנשים חושבים שזה לגיטימי לשתות כמות כלשהי של אלכוהול והלחליט בעצמם אחרי שהם שתו אם הם כשירים לנהיגה או לא.

אישית במידה ואני נוהג אני לא שותה בכלל. כלום. גם לא טועם. גם לא בירה אחת. גם לא שלוק. למה? אני הרי יודע שאני יכול לנהוג בקלות אחרי שליש בירה לדוגמה.

בעיקר בגלל שהרישיון שלי מאוד חשוב לי ואני לא רוצה לסכן אותו, אבל גם בגלל שצריך לשים חוקים ברורים ונוקשים כדי לא להגיע למצב כמו שלך.

מממליץ לכולם לנהוג כך. שתית - אל תנהג. פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...