Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב דרך "ליברה"

שימו לב! השרשור הזה בן 1646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בGO כשלושה חודשים, הייתי צריך לבצע שינוי קטן בפוליסה לפני מספר ימים והמענה הטלפוני ורמת השירות מעולים.

בפועל מדובר במעין שלוחה של "הכשרה", מבחינת תנאי הפוליסה אין שום דבר חריג ומקווה שאמשיך לשלם ביטוח בלי להפעילו עוד שנים רבות כדי לא לדעת מה טיב השירות במקרי תביעה.

אגב, מחזיקי כרטיס אשראי כאל יש הטבה של חודש נוסף חינם ו50% הנחה על השתתפות עצמית.

בדיוק ראיתי את ההצעה גם. יוצא לי מאד משתלם לקיה נירו

מכיר אותם? איך הם אם חלילה צריך אותם?

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם מגבלה של 9,000 לשנה , זה לבדוק את האותיות הקטנות?

מה קורה עם אחרי 6 חודשים עשית 5,000 (ככה יצא כי היו 2 נסיעות חריגות שלא יחזרו בחצי השני של השנה)

ואז היה מקרה שצריך את הביטוח?

האם הביטוח תופס? או שהחישוב של 9,000 לשנה הוא בעצם 750 לחודש ואסור לחרוג מזה?

שאלה טובה, אני אשאל ואם זה מעניין אותך אני אעדכן פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי שאלתי וזה די פשוט, מצלמים להם את הקילומטראז׳ הנוכחי ומקבלים את התעריף שמקושר לזה, אם תהיה עלייה חדה בנסועה בשנת הביטוח אין בעיה ולא ישתנה שום דבר בתמחור, רק כשתחדש את הביטוח בשנה הבאה תשלם לפי הקילומטראז׳ שעשית והביטוח יתייקר בהתאם.

חתמתי איתם היום ומבחינתי הרושם שקיבלתי הוא טוב, גם מבחינת שירות הכל התנהל בסדר גמור והתחושה היא שיש כתובת ועם מי לדבר. מקווה לא להפעיל אותו בכלל ואם אפעיל חס ושלום אז שלא תהיה בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מליברה הצעה של 800 שח פחות בשנה וכמעט סגרתי איתם, התקשרתי לחברת ביטוח הנוכחית שלי כדי לקבל מידע על ביטול הפוליסה שלי, דבר ראשון שאלו אותי למה אני רוצה לבטל אמרתי לה שקיבלתי הצעה זולה בכ 800 שח בשנה וזה סכום משמעותי אמרה לי חכה רגע שמה אותי על המתנה פחות מ10 שניות ואז שאלה אותי אם היא תיתן לי הנחה של 800 שח על התשלומים של המקיף אם זה ישאיר אותי כמובן שהסכמתי מהסיבה שמעדיף להשאר בחברה שמבטחת אותי כבר שנתיים ואני מרוצה מהשירות ומהטיפולים שלה בבקשות שלי

עריכה אחרונה על ידי raz2058
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מליברה הצעה של 800 שח פחות בשנה וכמעט סגרתי איתם, התקשרתי לחברת ביטוח הנוכחית שלי כדי לקבל מידע על ביטול הפוליסה שלי, דבר ראשון שאלו אותי למה אני רוצה לבטל אמרתי לה שקיבלתי הצעה זולה בכ 800 שח בשנה וזה סכום משמעותי אמרה לי חכה רגע שמה אותי על המתנה פחות מ10 שניות ואז שאלה אותי אם היא תיתן לי הנחה של 800 שח על התשלומים של המקיף אם זה ישאיר אותי כמובן שהסכמתי מהסיבה שמעדיף להשאר בחברה שמבטחת אותי כבר שנתיים ואני מרוצה מהשירות ומהטיפולים שלה בבקשות שלי

שנה הבאה תגיד שליברה נתנו לך הצעה זולה ב-1300 שקל, נראה לאן אפשר למתוח את החוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה הבאה תגיד שליברה נתנו לך הצעה זולה ב-1300 שקל, נראה לאן אפשר למתוח את החוט

אתה לא חייב להתקשר עוד שנה, פשוט תתקשר בשם אחר על אותו סוג רכב מדוייק ונראה מה הם אומרים

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב להתקשר עוד שנה, פשוט תתקשר בשם אחר על אותו סוג רכב מדוייק ונראה מה הם אומרים

הם מתקשרים אלי ישר 10 ימים לפני שהפוליסה שלי נגמרת, נעדכן עוד 8 חודשים חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

עשיתי ביטוח בליברה לפני כחצי שנה.

קיבלתי הצעה של 800 שח פחות מהחברת ביטוח הקבועה שלי,

כאשר חזרתי אליהם עם ההצעה שקיבלתי מליברה הם השוו לי מיד ואפילו מבלי לבקש אישור מהמנהל (ז"א שישלמתי עד היום במשך שנים 800 שקל יותר) שאלתי אותם איפה היו כל השנים האחרונות, אמרתי שלום יפה וסגרתי בליברה. (לאחר ששלחתי להם עבר ביטוחי נקי)

לאחר 3 חודשים בליברה הרכב נגנב (גר בנתניה חחח) התקשרתי לחברת ביטוח ליברה, אמרו תביא אישור משטרה על הגנבה, למחרת שלחתי להם את האישור... תוך יומיים קיבלתי את הכסף במלואו לפי המחירון !

קניתי רכב חדש, ביטחתי בליברה, אפילו לא העלו לי את הפרמייה...

אני אישית מרוצה מאוד.

ככה צריכה חברת ביטוח להתנהל... אצלי עברו את המבחן חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

סוכנת הביטוח שלי שלחה לי התראה במייל אם לחדש ולהמשיך את הביטוח שיש לי כרגע ב-2970 ש"ח(1154 ש"ח חובה+1816 ש"ח למשלים) בפניקס שכולל חובה ומשלים. הביטוח הנוכחי שלי כולל נזק כלפי צד ג' 2 מיליון שקל,החלפת שמשות, רכב חלופי, וגרירה

רשמתי לה בחזרה שעשיתי סקר שוק(בליברה... אבל לא אמרתי איזה חברה) וקיבלתי הצעה עם אותם תנאים(חוץ מנזק כלפי צד ג' של מיליון ש"ח ולא 2 אבל לא אמרתי לה את זה...) ב-2567 ש"ח על 2 הביטוחים, והאם היא תוכל להשוות את המחיר ?

היא החזירה תשובה שהיא דיברה עם הפניקס וביקשה מהם השוואת מחיר והורידו לה את המחיר ל-1580 ש"ח(מניח שמדובר בביטוח משלים) מה שמעמיד את ההצעה החדשה שלה על 2734 ש"ח ל-2567 ש"ח שנתנו לי בליברה. כמו כן, בליברה הנציג אמר לי שבמידה ואעשה תמונות של הרכב אז יהיה אפשר להוריד לי עוד את המחיר. אגב, האם הנזק צד ג' הוא באמת כל כך חשוב אם זה מיליון 1 או 2 מיליון נזק ? מה עוד חשוב לברר בפרטים הקטנים של פוליסות הביטוח ?

והאם למישהו כאן שהוא לקוח אצלם יצא "לתפעל אירוע" של תאונה בלייב ? ומה החוויה שלו מהם ומהשירות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי ביטוח בליברה לפני כחצי שנה.

קיבלתי הצעה של 800 שח פחות מהחברת ביטוח הקבועה שלי,

כאשר חזרתי אליהם עם ההצעה שקיבלתי מליברה הם השוו לי מיד ואפילו מבלי לבקש אישור מהמנהל (ז"א שישלמתי עד היום במשך שנים 800 שקל יותר) שאלתי אותם איפה היו כל השנים האחרונות, אמרתי שלום יפה וסגרתי בליברה. (לאחר ששלחתי להם עבר ביטוחי נקי)

לאחר 3 חודשים בליברה הרכב נגנב (גר בנתניה חחח) התקשרתי לחברת ביטוח ליברה, אמרו תביא אישור משטרה על הגנבה, למחרת שלחתי להם את האישור... תוך יומיים קיבלתי את הכסף במלואו לפי המחירון !

קניתי רכב חדש, ביטחתי בליברה, אפילו לא העלו לי את הפרמייה...

אני אישית מרוצה מאוד.

ככה צריכה חברת ביטוח להתנהל... אצלי עברו את המבחן חחח

נשמע מצויין.

אם זאת לא הייתה ההודעה הראשון שלך בפורום גם הייתי מתייחס אליה ברצינות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...