Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבים באורך 30" - למה אין במלאי?

gollu
שימו לב! השרשור הזה בן 921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי c4 2015, שלפי האתרים בחול צריכה מגבים של 30"+26". חיפשתי בהום סנטר הקרוב ואין להם את מידה 30".

היום נסעתי לטן, כבר הרבה זמן אני שומע ברדיו את הפרסומת שלהם על זוג וישרים ב40 שח.

אז מסתבר שהדגם הנורמלי עולה 60 ש''ח וגם להם אין 30". המתדלקת (האדיבה) התווכחה שלא מותקן לי גודל כזה, מדדנו ובאמת שמותקן לי זוג של 28". אני מניח שהבעלים הקודמים החליף ולא סיפרו לו עד הסוף מה התקינו.

אשמח להצעות איפה למצוא מגב בגודל כזה במחיר סביר באיזור חיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבים ב 40 ש"ח (אם אינך חבר מועדון של טן) הם מגבים פשוטים ולא מגומי מלא (סיליקון,שקצת יותר איכותיים),שעולים כפול וכל המגבים הללו בד"כ תוצרת קוריאה /סין.

בתקופה הזו,שיש כ"כ הרבה פרסום על "הכן רכבך לחורף",כדאי לבדוק דווקא במורשה היבואן-אולי תופתע מהמחיר של זוג מקורי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק. אם אתה קונה זוג מגבים תוצרת בוש המתאים לרכבך ולא לעוד 100 רכבים אחרים אתה לא מקבל שום מתאם כי לא צריך.

אכן לפעמים מגבים מקורים בתקופת החורף יותר זולים ממגבים תוצרת בוש או כול חברה בעלת מוניטין טוב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מספר פעמים מגבים של בוש. דגם הרכב שלי מופיע על האריזה ברשימת הדגמים להם המגב הזה מתאים. עדיין יש באריזה 10 מתאמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי c4 2015, שלפי האתרים בחול צריכה מגבים של 30"+26". חיפשתי בהום סנטר הקרוב ואין להם את מידה 30".

בכדי לדעת מהו האורך המקורי של המגבים נסה לחפש לפי מק"ט ייצרן הרכב או חפש את המק"ט באתר של הייצרן/ייבואן הרכב.

מאוד ייתכן שהאורך של המגבים המקורים הוא 28" או מידה מילימטרית (במקור) שתורגמה למידה אינצ'ית קרובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מספר פעמים מגבים של בוש. דגם הרכב שלי מופיע על האריזה ברשימת הדגמים להם המגב הזה מתאים. עדיין יש באריזה 10 מתאמים.

אולי לרכבך. אני קניתי לרכב שלי ולא קיבלתי אף מתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדבר על רכב ספציפי אחד.

כל מגב "סיליקון" שיצא לי לראות עד היום, של בוש ולא של בוש תמיד היה מתאים למגוון דגמים והגיע עם סט מתאמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כל מגבי הסיליקון הם Aerotwin?

או

האם כל מגבי ה aerotwin הם סיליקון?

;)

https://www.ebay.co.uk/itm/Bosch-28-Inch-Flat-AeroTwin-Plus-Wiper-Blade-Multi-Clip-AP28U-Aero-/401160100621

גם מגבים אחוריים התחילו למכור עם מתאמים ועל פי מידה.

עובדים סביר בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...