Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר סטארט סטופ לגולף 2016 1.4

ornakash123
שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי הבוקר הצעה במוסך מורשה לגולף 2015 עם S&S, מצבר "מקורי" 69 אמפר ב-1,750 ש"ח לפני מע"מ. אמרתי "לא, תודה". אני בטוח שבחוץ אשיג במחיר נמוך יותר. אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבר AGM או EFB ?

מסוג EFB. בבדיקה נמצא שהחיווי הוא בדיוק באמצע בין תקין ללא תקין. המצבר המקורי הוחלף במצבר הקיים לפני כשנה וחצי. זה אומר ששניהם החזיקו שנה וחצי בממוצע. לא רואה סיבה לרכוש מצבר "מקורי" במחיר שנשמע לי מופרז.

golf_batery.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף כל שנה וחצי פעמיים זה הרבה מתחת לממוצע. כנראה שמשהו לא תקין ברכב כגון זליגת זרם גבוהה כאשר הרכב עומד או באופי הנהיגה כגון נסיעות קצרות מרובות הנעה ללא מתן אפשרות למצבר להגיע ל100% טעינה.

לפי דעתי שווה בדיקה לאור העלויות הגבוהות של המצבר.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מצבר פריקה עמוקה שרד שנה (ורטה) . הוחלף באחריות לאחר ששרד שנתיים וחצי. כלומר הממוצע דומה למה שהבחור מעלי תאר ואני מקפיד לנטרל את מערכת עצור וסע.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצברים מקוריים רבים מסוגלים להגיע בקלות מעבר לשלוש שנים ואפילו כפול מזה בתנאים אופטימליים. במקרה הזה הוחלף המצבר פעמיים לאחר זמן קצר, דבר שמנטרל כמעט לחלוטין את החשש למצבר שהגיע תקול מהיצרן. ישנו גורם חיצוני אחר שמאיץ את הבלאי של המצבר.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אצל פרוזאד בתל אביב , קניתי ממנו מצבר בוש agm במחיר הכי זול כשבדקתי לפני מספר חודשים.

המצבר המקורי שלי בלאון החזיר קצת יותר מ4 שנים כאשר המערכת תמיד מנוטרלת. המצבר המקורי היה ורטה efb 69 אמפר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באלפייה אתה כבר קונה בוש AGM 70Ah עם שנתיים אחריות של לדקו (יבואן רשמי) והתקנה.זה כבר שקול למצבר המקורי של הגולף.

ענק המצברים ביהוד. דיי קרוב לראשון.

טכנולוגיית EFB צריך לעלות פחות

הערה : בחיפוש שלי ראיתי שהמחירים הטובים לא נמצאו בזאפ.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...