Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאיות לנסוע לאילת עם תינוקת ובכבישים המתאימים

Smiley96
שימו לב! השרשור הזה בן 1972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום שבוע טוב,אני ואשתי מתכננים לרדת לאילת בסוף דצמבר,יש קצת התלבטויות בגלל תינוקת בת חודשיים שבדצמבר תיהיה בת 3 חודש,אומרים לנו זה לא כיף לקחת תינוקת לאילת כי זה לא כיף והרבה התעסקויות בה,מנסיונכם כדאי לקחת? או לוותר על הטיול הזה, ולהמשיך בחיינו,שאלה שניה במידה וניסע, מתלבט בין כביש 90 דרך דימונה ובין מצפה רמון,חשבתי על לנסוע ממצפה רמון וחשבתי על הסתימת אוזניים לילדה עם ניסע מישם שלא יעשה לה נזק באוזניים,כדאי לנסוע או לוותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יהיה לתינוקת שום ערך מוסף. מבחינתה זה לא טיול.

לכם הסדר יום יהיה סביבה..

בדצמבר זו תקופה של גשמים. יכולים להיות חסימות של כבישים. יכול להוסיף לכם דאגה. תתארגנו בהתאם אם אתם נוסעים עם אקסטרא מים חמים לאוכל וכו'.

מלבד זאת לא תוכלו לעשות את כל מה שאתם הייתם עושים לפני הלידה או שתוכלו לעשות עם תינוקת מעל גיל שנה וחצי.

בנתונים כאלו, אני לא בטוח שהייתי נוסע.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מוותר.

תינוק בכזה גיל לא מרגיש נוח בסביבה חדשה, אתם ממילא לא תטיילו והתינוקת תסבול. דחו את הטיול בשנה וכולכם תהנו יותר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסענו עם התאומים בגיל חמישה חודשים לא כ"כ מזמן.

הנסיעה היתה קלה מאוד, ישנו כמעט כל הדרך. אבל העמסנו חצי בית על האוטו.

לעומת זאת, עכשיו שהם פעילים יותר בגיל שנה, הטיסה בחודש לגרמניה מעלה בי מורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרדת לאילת מבאר שבע זה שונה מלרדת לאילת מקרית שמונה. בכל מקרה ממליץ לך על כביש 6 אם אתה יורד מהצפון. לנו זה לקח 5 שעות נסיעה כולל 2 הפסקות של חצי שעה מאיזור חיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ילדים עד גיל 3 נסיעה ארוכה בד"כ היא לא קשה - לפחות שעה מהדרך הם ישנים רק שאתם צריכים לתזמן את הנסיעה ככה שהיא תיפול בחלון זמן שאתם יודעים שהילד ירדם בו.

חלק מהנסיעה הם בד"כ שקטים וחלק צריך לבדר אותם.

תינוקת בת שלושה חודשים טאבלטים וכו' לא בדיוק ידברו אליה - אמא במושב האחורי עם הילד לעומת זאת יהיה מאוד מועיל.

תיקחו אתכם דיספנסר עם שני בקבובקים אקסטרא ואם צריך לעצור בדרך בשביל לחמם מים קצת במיקרוגל (אלא אם כן האם מניקה עדיין) אז תעשו עצירה או שתיים - לא נורא.

בגדול - תינוקות עד גיל שלושה חודשים עדיין לא מווסתים כמו שצריך את חום הגוף שלהם - בגלל שינוי האקלים הזה בנסיעה לאילת - הייתי מוותר ומחכה עוד קצת. אבל זה רק אני.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא לנסוע. זו תהיה חופשה בדיוק כמו חופשה בבית. אתה עדיין נתון לזמני אכילה שלה ,לזמני שינה שלה. סביבה חדשה גם לא תוסיף למצב. אתה לא יכול לצאת בשעות מאוחרות , לא בר ,לא מסעדה. אז למה לנסוע?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוותר, גם לא בריא נסיעה כזאת ארוכה, גם תצטרך לארוז את כל הבית ואז כשתחזרו לסדר הכל בחזרה, כל הטיול תיהיו לפי הלוז שלה, בקיצור מנסיון אישי שלי אני לא ממליץ חופשה כזאת אצלי הפכה פשוט לסיוט

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייבים חופשה? צאו למלון במרחק של עד שעה נסיעה מהבית. תשתחררו מהטיפול בארוחות שלכם, כולל שטיפת הכלים, סידור הבית/חדר. ברור שהטיפול בילד/ה ממשיך כבשיגרה, אבל עדיין תחושו סוג של חופשה, ואפילו קצרה יותר מהחופשה שתיכננתם באילת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שאני לא מבין את כל ההתנגדויות.

כל הילדים שלנו מטיילים איתנו מאז היו בני חודש בערך. טיסות, נסיעות וכו ומסתדרים יופי. האם זה כמ לטייל לבד, ברור שלא. אבל זה גם לא כזה סיפור כמו שעושים מזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בגיל הזה, יותר נוח לצאת עם תינוק, אפילו בערב לאיזה מסעדה נחמדה, כשהוא כבר ישן את שנת הלילה שלו, בהנחה ורעשים לא מפריעים לו. בגיל 3 חודשים תינוק יכול לישון בצורה מסודרת, ובכיף אפשר להרדים אותו בסביבות 19 ולהסתובב קצת בעיר.

אמנם זה דצמבר, אבל מזג האוויר באילת הוא לא כל כך נורא, ושוב, אם מתכוננים מראש, אפשר להסתדר.

אני לעולם לא אבין את המשפטים "לא כדאי, אתם תמיד תהיו לפי לוח הזמנים של הילד".

הרי מהרגע שילד נולד, אתם חיים לפי הלוז שלו, בין אם זה באילת, ברלין או בבית ברמת גן. חבל לשלול פעילויות, גם אם הן נראות "לא הכרחיות" או "שאפשר לוותר עליהן".

אני בהחלט חושב שעם היערכות נכונה ועם סוויץ' נכון בראש (ילד ראשון?) אפשר לעבור את החופשה הזאת בכיף, רק לשם היציאה מהבית וחוסר הצורך לדאוג לשגרת הבית והעבודה.

עדכן

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו robertf ושביט גם אני לא מבין את כל האנטי. הרי ברור שמרגע שיש ילדים החופשה (ושאר החיים) זה לא אותו הדבר כמו לפני.

אבל, זה לא אומר שהחיים נעצרים ואי אפשר להנות מחופשה גם עם ילדים. נכון שלפעוט זה לא משנה אבל כמו שכבר נכתב כאן. דווקא בגיל הזה זה יותר קל כי הדרישות שלו מועטות, שינה, אוכל והחלפת חיתולים. אם הוא יונק אז זה בכלל הרבה יותר קל כי לא צריך לסחוב בקבוקים ולהתעסק עם ניקוי שלהם.

אם מזג האויר נעים והוא בהחלט יכול להיות כזה באילת, גם בדצמבר, אפשר אפילו לעשות מסלול הליכה נחמד בהרים, עם התינוק במנשא.

בקיצור. סעו, תהנו רק תעשו תיאום ציפיות עם עצמכם לגבי מה אתם רוצים ובעיקר יכולים לעשות עם הפעוט.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...