Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גריל במטבח - רק נראה מגניב או ששווה את זה?

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 1966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היוש,

במסגרת שדרוגון שאני עושה במבטח, אני שוקל להוסיף גריל חשמלי מובנה בשיש.

למישהו יש כזה ויכול להעיד אם זה סתם גימיק או שתוספת ראויה ושימושית למי שמבשל הרבה ואין לו מרפסת?

41GfxUZ2BSL._SX450_.jpg

תודה!

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון האישי שלי עם גרילים חשמליים עגום מאד. אמנם מדובר בגרילים ניידים, אבל אורך החיים שלהם קצר. כמוכן, העשן שיעלה מהגריל יטנף ויסריח את כל הבית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מוצר קצת יותר רציני מהגרילים החשמליים במאה שקל מזק"ש מכשירי חשמל, כולל גם אבנים לאגירת חום. מבחינת עשן, יהיה קולט עשן ראוי מעליו עם פליטה החוצה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ולא, יסריח את כל הבית, הגריל עצמו יתלכלך ויהיה אביזר מכער ומכוער לאור שהנקיון שלו לא יצלח להיות מושלם

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניטש, גם אני השתמשתי בכלים קצת יותר רציניים, אבל הפעלתי אותם בגינה, וגם שם הם העלו הרבה עשן, דבר כזה בתוך הבית? רק אם אתה מתכוון לנטוש אותו. שום קולט אדים\עשן לא ימנע מהריחות והפיח להיות מופצים בכל מקום.

אמנם אין לי קולט אדים, אבל אפילו אדי השמן מהטיגון מתישבים לי בכל המטבח, פעם בחודשיים צריך לעלות על סולם ולנקות את ה"גג" של הארונות התלויים - ולא רק מעל הכיריים אלא גם במרחק כמה מטרים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גריל דומה כמעט עלה בחיי הבית של אמא שלי ובחיי כמה אנשים נוספים.

שמנו עליו חצילים וחלק מהנוזל שלהם נכנס פנימה ואש החלה להשתולל.

לא ממליץ בתוך הבית מהפן הבטיחותי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מצטרף לקודמי, דבר כזה טוב רק בחוץ. בתוך הבית זה טוב אולי רק אם אתה אוהב מזג אוויר ערפילי עם ריח של סטייק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גימיק נחמד ותו לא.

עשן, ריח ורמת צליה לא להיט.

בנוסף, מקטין את משטח העבודה.

אני הייתי מוותר

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעמק אתכם, יורד מזה. תודה!

עכשיו ההתלבטות בין להשאיר גודל רגיל של הכיריים לבין לקחת רחבות במקום השטח של הגריל.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם אתה אוהב מזג אוויר ערפילי עם ריח של סטייק.

הוא גר באנגליה, שהמשפט הזה די מתאר אותה in a nutshell, אז... :wink:

ו-nitch, אתה לא רציני. למישהו במעמדכם מן הראוי שתהיה Aga בבית ולא סתם תנור/כיריים של פלבאים. תמשיכו עם המנטליות הזאת והילדים יתביישו להראות את פרצופם בביה"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלבתא במטותא. מגדלים את הילדים בתנאים מתחת למה שיכולים להרשות לעצמנו כדי שיישארו רעבים להצלחה וילעסו את הילדים השבעים והרכרוכיים שמסביבם, חשבתי שכסובייטי תבין ללבי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעמק אתכם, יורד מזה. תודה!

עכשיו ההתלבטות בין להשאיר גודל רגיל של הכיריים לבין לקחת רחבות במקום השטח של הגריל.

בתור אחד שמבשל אני יכול להגיד שאין כמעט דבר כזה יותר מדי מקום פנוי (על השיש).

כלומר אם אין באמת צורך בכיריים רחבות, אז עדיף להשאיר את המקום.

אם אתה מבשל קובות עם סירי 7 טון וצריך להעמיד את כולם אחד על השני, אז הייתי הולך על רחבות.

אם הסתדרת עד היום, אז המיקום לדעתי יותר חשוב (אבל זה אני).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אשתי ביום בישול מסתדרת עם כיריים סטנדרטיים זה מספיק.

כדי לסבר את האוזן, מדובר בגברת שנכנסת לטראנס של בישול ואפיה כל אימת שהמקרר נסגר (ועומד לרשותה מקרר 850 ליטר זה מה שנכנס למטבר. אילו היה אפשר היתה בונה חדר קירור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתך היא כמו יהלום נדיר ומיוחד, אנחנו בני התמותה נאלצים לחיות בצורה שונה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...