Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנות כלוחמות בחיל איסוף קרבי

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב צח.

היה לנו דיון משפחתי אמש לגבי האחיינית שרוצה להתגייס לשם (ולמען האמת כבר קיבלה אישור שהיא "בפנים". מתגייסת בנובמבר זה). הועלו כמובן חששות לגבי המשקלים האדירים - שוב לפי השמועות - שנדרשים (ונידרשות) לסחוב שם (היא מודעת אגב לחתימתה על מסמך המוריד מצה"ל כל אחריות עתידית לגבי בעיות שעלולות לצוץ במערכות הנשיות שלה).

אז באמת - איך הן מתמודדות? אני מניח שהבנים יסחבו את המשקל הרב יותר, אבל בכל זאת, מה הן סוחבות מבחינת משקל? כמובן נא לא לפרט מה שלא צריך לפרט.

והאם הפעילות עצמה, הקרבית, היא בעירוב של בנות ובנים? או שהיחידה מקבלת את שני המינים אבל לא "מערבבת" בזמן הפעילות?

כל בדל מידע יתקבל בתודה!

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי האיסוף הקרבי - אבל הבן הצעיר שלי שרת בתותחנים, והבנות עשו שם הכל עם הבנים, כולל מפקדת הסוללה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנות עשו שם הכל עם הבנים

כמעט שעתיים ואף תגובה לשורה הזאת?

הפורום משתאכנז :-P

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונה פעמונה? לא חקרתי את זה.

אבל ליווי שב"כ בכפרים בגדה - בהחלט.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי האיסוף הקרבי - אבל הבן הצעיר שלי שרת בתותחנים, והבנות עשו שם הכל עם הבנים, כולל מפקדת הסוללה.

אני ושולה בחצר

אחורה וקדימה

וקדימה ואחור

שולה! אני שואל,

הגעתי מעפולה!

היא עונה,

וגם שילמו לך?

אני שואל,

בוודאי חבר!

היא עונה,

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרגל מאמצים מותאם(אין משקלים מוגזמים). עברו את המסלול אלפים לפניה ואין שום דבר חריג.

יש מגוון תפקידים שונים ומגוונים.

יש מידע מגוון באנטרנט על הפעילות והתפקיד, אני נמנע מלפרט.

יש התחשבות בהבדלים בין המינים אם כי אין אפליה בדבר, בין אם בסרגל המאמצים מותאם ובין אם בתו"ל.

בקיצור,

אם היא בעניין הסירו דאגה, אין סיבה שהשירות יפגע בה, אלא רק יתרום לה באספקטים שונים.

עריכה אחרונה על ידי SHAI-SPORTWAGON
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות אינו משותף. יש פלוגה אחת של לוחמות בלבד, כל שאר הפלוגות של לוחמים בלבד.

גם בפעילות אין עירוב בין המינים.

לגבי ההתמודדות עם המשקלים - אלו שמסוגלות סוחבות יותר בשביל אלו שלא מסוגלות, אבל המשקלים יכולים לעבור בקלות את ה20 ק"ג.

רוב המשתחררות מהפלוגה פצועות ברגליים ברמות שונות.

מה שנכתב מעליי בעניין הסרגל נכון מאוד לזמן ההכשרה, אבל לא לזמן השירות בפלוגה המבצעית.

אם צריך יותר פרטים, פנה אליי בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...