Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פשרה בייצוגית - צ׳מפיון מוטורס - מותחני טיימינג פגומים.

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 2049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגיל, בית המשפט הוא זה שדואג ללקוחות צ׳מפיון.

מדובר על בעלי רכבים מ-2009-12 עם מנוע 1.2/1.8/2.0.

מי שהחליף מותחן טיימינג או מנוע יקבל החזר כספי.

מי שלא - יקבל שובר לטיפול חינם.

נוהגים ברכב של צ'מפיון מ-2009 עד 2012? מגיע לכם כסףhttps://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5363446,00.html

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בהחלט הגיע הזמן ליצור איתם קשר.

מעניין אם אני כלול ומה יהיה הפיצוי לאחר שביצעתי טיימינג מלא אצל רון בעקבות רעש רופף מהשרשרת.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פתאום נגלה מולי איזה אלוהים או משהו בסיגנון ואומר שהוא מוכן לענות על כל שאלה שלי, השאלה תהיה איך יש עדיין אנשים בישראל שקונים מוצרים שלvag

השאלה השנייה תהיה איך נוצר העולם או משהו ברמה הזו.

גילוי נאות: נסעתי שבוע באוקטבייה 2017, אני מודה שהיא מרגשה חצי רמה מעל המתחרות שלה שלא מבית. אבל עדיין, כלקוח פרטי? אני בחיים לא הייתי חושב על לקנות.

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פתאום נגלה מולי איזה אלוהים או משהו בסיגנון ואומר שהוא מוכן לענות על כל שאלה שלי, השאלה תהיה איך יש עדיין אנשים בישראל שקונים מוצרים שלvag

השאלה השנייה תהיה איך נוצר העולם או משהו ברמה הזו.

גילוי נאות: נסעתי שבוע באוקטבייה 2017, אני מודה שהיא מרגשה חצי רמה מעל המתחרות שלה שלא מבית. אבל עדיין, כלקוח פרטי? אני בחיים לא הייתי חושב על לקנות.

ליטפת פעם דשבורד של וואגית? זה מרגיש כמו ללטף את קייט אפטון. זו הסיבה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נוריד לרגע את השירות הגרוע מאוד של היבואן בארץ, מדובר בעסקה משתלמת בדרך כלל ביחס עלות - תמורה.

לכל יצרן יש תקלות סדרתיות, רק שיבואנים אחרים בארץ יודעים לקחת אחריות בניגוד לצ'מפיון.

אם כבר, אל תתקרב לצ'מפיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחיפשתי לקנות רכב חדש המועמדת הטבעית הייתה הגולף. הלכתי לסוכנות בצומת ביל"ו לברר פרטים. כשהעליתי בפני הנציג את החששות שלי בנוגע לאמינות הגיר והמנוע הוא אמר לי שכל הבעיות תוקנו ושצמפיון כל כך מאמינים באמינות המוצר שלהם שהם החליטו לתת רק שנתיים אחריות, כי אין שום סיכוי שיקרה משהו לאחר מכן.

ניסיתי להסביר שאם אין סיכוי שיקרה משהו אז שיתנו 20 שנות אחריות אבל הוא עשה פרצופים שהוא לא מבין את ההיגיון המעוות שלי.

בכל מקרה, אני ויתרתי על הגולף. אולי אם אקח ליסינג אז אשקול שוב

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שעיקם פרצוף, כי לדרוש 20 שנה על אחריות מורחבת לרכב? באמת הגזמה.

פעם טויוטה היה מוביל בראש ההשמצות. גליונות ארוכים נכתבו בשלילה על המותג.

היום ואג מוביל בראש ההשמצות, ובאמת חבל - כי גם אני מאוד הייתי רוצה רכב מהקבוצה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי 20 שנה לא כי באמת ציפיתי לקבל 20 שנה.

אמרתי 20 שנה בסתירה לטענה שלו שנתנו רק שנתיים ולא 3 מתוך אמונה שלמה במוצר. אם יש אמונה כזו במוצר אז זה היה אמור להיות בדיוק ההיפך- להאריך את האחריות ולא לקצר.

בשיטה שלהם הם סומכים על אמינות המוצר שלהם על חשבון הלקוחות. לקחת סיכון על חשבון מישהו אחר זה תמיד קל

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שנובמבר שנה שעברה. לאחר מכן ירדתי מזה לחצי וביולי כשחזרתי לסבבי הסוכנויות לא טרחתי לבקר בVW הפעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...