Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה על משפחתית מוגדלת, מיניוואן או SUV למשפחה 2+3 עד 70,000 ש"ח

גאגי
שימו לב! השרשור הזה בן 2020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שאמרתי הבוסטר והסלקל שלי מהצרים יותר (הכיסא בטיחות רחב).

ניסיתי להכניס אותם בפורסטר ובאאוטבק ללא הצלחה. אפילו לא קרוב. לא אם אני רוצה להשתמש באיזופיקס ולשים אותם כמו שצריך ולא לאלץ אותם פנימה עם זוויות ומעיכות. וגם אם נכנס הילד בבוסטר לא יכול לחגור לבד. קשה לי להאמין שב- B4 ייכנס יותר בקלות.

בכל מקרה אני מעדיף את המרווח והנוחות של 3 מושבים נפרדים.

לגבי ה- C4 - אני מתלבט עד כמה להתעקש למצוא גרסת EXCLUSIVE. האם אבזור הבטיחות הנוסף כ"כ משמעותי? הדבר העיקרי שחסר לי בגרסת קומפורט זה מצלמת רוורס או לפחות חיישני חנייה. האם זה משהו שניתן להוסיף?

התראת סטייה מנתיב ו- CC אדפטיבי לא כ"כ חשוב לי...

כרגע ביד 2 אני לא רואה אקסלוסיב בתנאים שאני מחפש, רק קומפורטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חיישני חניה ניתן להוסיף בקלות בד"כ עולה כ 350 ש"ח. אם יש כניסת וידאו למערכת של הרכב אז גם ניתן בקלות לשים מצלמת רוורס. אם אין חיבור ניתן להתקין מסך נוסף וייעודי רק לכך. גם כאן העלות כ 500 ש"ח למוצרים סטנדרטיים.

או משולב:

http://www.zap.co.il/jacket.aspx?siteid=1755&siteurl=http%3a%2f%2fwww.al-galgalim.co.il%2fcatalog.php%3fid%3d3797%26utm_source%3dzap&modelid=0&prodId=480431787&platform=2

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג איך אתה לא מצליח להכניס אותם לפורסטר או לאאוטבק... אצלי בסוזוקי קרוסאובר נכנסים במושב האחורי ילד בן 5 עם בוסטר, פעוט בן 2.5 עם כיסא בטיחות בגודל מלא ואשתי בניהם. נכון, זה לא BMW 740 , אבל נכנסים. את אותו הסדר הכנסתי ממש בקלות בסובארו B4 מהדור הקודם עד 2015. המושב משמעותית רחב מהסוזוקי בכל קנה מידה. נסעתי עם חבר בפורסטר והמושב שלו צר מה B4. תנסה, בד"כ כל הג'יפונים צרים מהפרייבטים. (למעט וולוו XC60 שהוא ליגה בפני עצמו עם מושב של 1.42).

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין בוסטר לבן 5 לכיסא בטיחות עד גיל 3.

אילו אלה היו בוסטר ושני מושבי בטיחות, לא היו שאלות בכלל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשר לדחוס אותם פנימה? כן. הצלחתי

הצלחתי גם לסגור את הדלתות בכוח

אממה? העגינה לא תקנית (הכסא והבוסטר נוטים לצדדים) לא בטוחה ועל איזופיקס אין מה לדבר. כמו כן הילד בבוסטר לא יכול לחגור את עצמו לבד (לי היה קשה להגיע).

כן, הצלחתי גם להידחס ולשבת בין הכיסא והבוסטר. לא ארצה להעביר ככה נסיעה של יותר מחצי שעה.

אני אישית לא מתפשר על בטיחות הילדים בשביל האוטו, מה גם שאין יתרון נוחות בסובארו. הוא כן אמין יותר וחווית הנהיגה טובה בהרבה (אישית) אבל גם יקר יותר.

שכל אחד יעשה מה שנראה לו לנכון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה בחרנו בפיקאסו, השאלה איזה... זו המדוברת כאמור יד 1 מליסינג עם 70 אלף ק"מ, כמו כן קיבלתי היסטוריית טיפולים ונעשו התיקונים הבאים:

לוח שעונים הוחלף פעמיים(!) ב- 600 ק"מ ו- 40 אלף ק"מ

הוחלפו רפידות קדמי ב- 20 אלף ק"מ

צמיג קרוע ב- 25 אלף ק"מ

מצבר ב- 50 אלף ק"מ

פולי משאבת מים ב- 52 אלף ק"מ

גלגלת מותחן משאבת מים ב- 55 אלף ק"מ

שוב רפידות קדמי וצלחת בלם ושוב מצבר ב- 71 אלף ק"מ

תלונת לקוח אחרונה- בגרר בד' הגה קשה צוין שנבדק ההגה, לא כתוב אם תוקן משהו.

האם נראה סביר?

מדובר בפיקאסו בנזין או דיזל?

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל מאחר ומנוע הבנזין בפיקאסו מבוסס על שיפור של מנוע בעייתי מאד וסופר יקר לתחזוקה. המנוע פותח במקור בשיתוף פעולה עם ב.מ.וו. שזנחה אותו לפני שנים.

בכל מקרה כבר כעת לא ניתן לומר שבפורום כבר צצו מספר מקרים של בעיות: בשרשור אחד צוין היבואן החליף מספר מנועים כאלו באחריות עקב תקלות. בשרשור נוסף מלפני מספר ימים חבר פורום החליף טורבו וחיישן גדישה (האחרון על חשבון הלקוח למרות שהרכב באחריות) וכעת הבעיות הללו במערכת הקירור, שאני מניח שתיקונן מחוץ לאחריות היה עולה כמה אלפי שקלים.לכן, אם הייתי רוכש פיקאסו הייתי בוחר בגרסת הדיזל, מאחר ולדעתי טרם נצבר מספיק נסיון עם מנוע הבנזין המחודש כדי להיווכח כי כל המחלות נעלמו.

באופן אישי חיפשתי לפני כשנה רכב שיכול להכיל שני מושבי בטיחות ומבוגר ביניהם. רכשתי פולקסווגן גולף ספורטסוואן שעומד יפה במשימה, גם כאשר שני הכסאות הינם רחבים, צ'יקו נקסט פיט במקרה שלי, ומעוגנים על ידי האיזופיקס. לגביו יש לציין את נושא גיר ה- DSG שאינו חף מחילוקי דעות, אך כיום עלויות התחזוקה שלו ירדו משמעותית מאחר וניתן לקבל שירות גם מחוץ למוסכים המורשים, ובכל מקרה רובה, אם תדרש, מתקזז למול צריכת דלק נמוכה משמעותית ביחס לרכבים דומים, מה גם שחלק מהרכבים עדיין באחריות (מלאה או לגבי הגיר). בדרך כלל אני לא טורח להמליץ עליו מאחר וההיצע קטן מאוד, אך היום ראיתי כי ישנם מספר רכבים בלוחות (למען הסר ספק - אין לי קשר למי מהם).

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי יקירי,

לדעתי אתה טועה.

יש כבר קרוב ל-1500 מכוניות עם המנוע המדובר שנמצאות כבר מחוץ לאחריות, אין שום אינדיקציות למחלות כרוניות במנוע הזה, לכן כדאי שתפסיק לכתוב דברים לא מבוססים ולהפחיד אנשים ממשהו (שכנראה) לא קיים.

כל עוד אין לך עובדות מוצקות - עדיף שתשתוק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב דיי מקרוב אחרי תקלות ב THP 165 במיוחד כי רכשתי את הדגם הבעייתי THP 156 ואני חייב לציין שלמעט המקרה הזה

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5708944

לא הופיעו פה שרשורים של תקלות במנוע המשופר . למעשה השרשור הנל חושף כנראה בעייה באבחון של המוסך יותר מתקלה מהותית.

אם היתה בעיה סדרתית חמורה היית מוצא יותר .נפל כלשהוא יש בכל יצרן . במיוחד רכבים שכיף לקרוע אותם ואולי גם לשנות מיפוי מנוע...

חיפשתי את השרשור שבו הוחלפו לכאורה מספר מנועים. היחיד שמצאתי זה החלפה של כמה עשרות מנועי 1.2 ליטר הראשונים שהגיעו לארץ. כלומר לא שייכים למנוע ה THP הנדון.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...