Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית קנייה מ"הפולני" - לקנות חלפים מקוריים לצרפתיות בזול. פלוס שאלה בקשר אחד החלפים.

kagan217
שימו לב! השרשור הזה בן 2099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שראיתי שדובר פה בפורום על קנייה של חלפים מהפולני החלטתי לעלות את הפוסט הנ"ל לאחר שעשיתי חיפוש בפורום והמידע שמצאתי היה מועט.

הפולני הוא חנות שמוכרת חלפים לדגמי פיזו, סיטרואן, רנו ודאצה השונים, שיושבת בפולין :) ועושה משלוחים לארץ.

אז כך חישפתי חלפים לדאצה stepway דיזל.

דבר ראשון תכינו את כול המקטים של החלפים.

תשלחו מייל ל [email protected] ותראו אם זה משתלם. אני הזמנתי את החלפים הבאים:

*פילטר שמן - עלות 30 שח. בארץ בסביבות ה75.

*פילטר אוויר - עלות 50 שח. בארץ 115.

*פילטר סולר- עלות 50 שח. מקורי בארץ עולה בסביבות ה 200 ושל חברת MAHLE שהם מייצרים את הפילטר לרנו עולה 125.

*פילטר עם פחם למזגן- עלות 70. בארץ של חברת PURFLUX עולה בסביבותה ה 60. לכן לא הזמנתי.

*טבעת אטימה לבורג של אגן שמן- עלות 5 שקלים. בארץ טבעת קטנה של ברזל עולה 12 שח.

*משלוח עד שני קילו עולה 90 שח. בארץ בסביבות ה40.

התשלום מתבצע באמצעות paypal. המשלוח הגיע אחרי שבועיים.

כול החלפים מקוריים של רנו(השוואתי עם חלפים מקוריים שנקנו בארץ).

הזמנתי שני ערכות טיפול(2 שמן, 2 אוויר, 1 סולר, 2 טבעות ) בעלות כוללת של 310 שח לכן החיסכון יוצא בסביבות ה - 260 שח.

חיסרונות: כן כן לא הכול וורד... אחד הפילטרים של השמן הגיע עם סמנים קלים של חלודה בתוך הפילטר. שלחתי מייל למוכר: טען שבדק את העניין ואמר שזה תקין ואין מה לפחד להתקין את הפילטר.

לכן אשאל על הדרך את המלומדים כאן בפורום האם זה יתכן שבפילטר שמן מקורי יהיו סימני חלודה בתוך הפילטר(הייתי מעלה תמונה אבל לא רואה אופציה כזאת)?

אשמח גם לשמוע אם יש מקומות בארץ שמוכרים במחירים שמתקרבים למחירים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

ממש לא תקין, חלודה בפילטר.

השאלה האם ההתעסקות שווה את זה ( להחזיר וכו')

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...