Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונדיאל 2018 [אם פתחתם אחד חדש, תמצאו אותו פה]

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם היו לי עובדות מוצקות זו כבר לא היתה דעה אלה עובדה.

אתה לא מסכים שארגנטינה מפסידה לקבוצות חלשות בהרבה ברמת הסגל?

אתה טוען שעל הנייר לארגנטינה אין שחקנים שהם כוכבים?

שרמת הפיזיות בליגה הספרדית נמוכה משמעותית מליגות אחרות?

איפה בדיוק אני ממציא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת הסגל זה נחמד. אבל לא אומר כלום. אם רמת הסגל הייתה קובעת אז הולנד ואיטליה היו במונדיאל ולא איסלנד או שוויץ. ארגנטינה במהלך המוקדמות שיחקה ממש רע. והרבה בגלל המאמן והשינויים שלו. זה לא שהם שיחקו די טוב ונפלו ברגעים האחרונים(כמו במונדיאל האחרון ובקופה אמריקה) אלא הם פשוט שיחקו רע ובקושי בכלל הגיעו למונדיאל.

בקיצור, להעריך קבוצה ע"פ שמות ולא ע"פ יכולת - זה שטות.

הלאה,

לארגנטינה אין כוכבים כמו להרבה נבחרות אחרות, יש להם מלבד 3 שחקני הרכב שמתחלפים בניהם(עיין ערך דיבאלה והיגוואין) הרכב מאוד מאוד בינוני. ושוב, זה לא תמיד אומר משהו(עיין בפסקה הראשונה)

דבר אחרון,

מה זה רמת פיזיות? איך אתה מודד מי פיזי יותר ופחות והאם זה טוב בכלל? מה שכן אפשר למדוד, זה שב-10 שנים האחרונות יש דומיננטיות מוחלטת של קבוצות ספרדיות בליגת האלופות והליגה האירופאית(אופ"א לשעבר), אז גם אם הם לא פיזיות, כניראה הם עושות משהו טוב יותר.

אתה יכול לטעון שקבוצות אמצע הטבלה והתחתית יותר חזקות בליגות אחרות מאשר הליגה הספרדית, אבל אין ולא לי שום דרך להוכיח את זה.

ואגב, בהנחה שאתה לא קורא לליגה האנגלית "פח" בדומה לליגה הספרדית, אז שתדע שמסי הבקיע 20 גולים ב-18 משחקים האחרונים שלו מול צמרת הליגה האנגלית. סתם למחשבה.

ככה זה כשמדברים עם עובדות, ולא תחושות בטן שנובעות מ-BIAS כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז עפ"י המשחק בין איסלנד וניגריה הסיכוי של ארגנטינה לעלות מצויין.

ניגריה משחקת יפה היום, אבל צורת המשחק שלהם הרבה יותר נוחה לארגנטינה.

לדעתי ארגנטינה מנצחת אותם בהפרש גבוהה.

דווקא מולם מסי נותן לפחות צמד! הם לא נראים נבחרת מספיק מסודרת כדי לסגור אותו.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגול של מוסא הכי יפה עד עכשיו. איסלנד התפרקה לגמרי במחצית השניה וביחוד אחרי ההחמצה של הפנדל.

היו דקות שהרגשתי שאני מסתכל על נבחרת ישראל :)

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז עפ"י המשחק בין איסלנד וניגריה הסיכוי של ארגנטינה לעלות מצויין.

ניגריה משחקת יפה היום, אבל צורת המשחק שלהם הרבה יותר נוחה לארגנטינה.

לדעתי ארגנטינה מנצחת אותם בהפרש גבוהה.

דווקא מולם מסי נותן לפחות צמד! הם לא נראים נבחרת מספיק מסודרת כדי לסגור אותו.

ראינו את אותו משחק?

כי כמו שניגריה שיחקה מול איסלנד, מול ארגנטינה הם גומרים 5:0.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוסטים של אוהדי מסי כאן מדהימים ברמת השפיטות שלהם. כמו טינאייג'ריות שמדברות על למה להקת הבנים שהן אוהדות עדיפה, בחיי.

הבן אדם מחורר רשתות בליגה עם ההגנות הכי רכות באירופה, כשכל המהות של הקבוצה היא להוציא אותו סופרסטאר.

בכל סיטואציה שהוא נדרש למשהו מעבר לתכנית המשחק, הוא כושל. הוא מאד מאד מוכשר ומאד מאד חסר אופי.

ולא, להוציא מהנבחרת אנשים שלא באים לו בטוב ולבחור מאמן בלי מעמד שאפשר להאשים אחר כך זה לא אופי, זאת חולשה.

המרחק בינו למראדונה גדול מהמרחק ביני לבינו, ואני חרא שחקן.

הוא אפילו לא דל פיירו, לא רונאלדיניו, לא רומאריו, ולא רונאלדו לימה. הם לקחו מונדיאל. הם הצטיינו כשחשוב. הוא עשה פרצופים. הוא לא מספיק מנהיג לנהל וועד בית.

לגבי סגן אלוף העולם - second is the first loser.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא, להוציא מהנבחרת אנשים שלא באים לו בטוב ולבחור מאמן בלי מעמד שאפשר להאשים אחר כך זה לא אופי, זאת חולשה.

זו חולשה גם אצל לברון? אני לא בטוח. זה בעיקר מעמד. אני אישית לא אוהב את זה, אבל עם מגה כוכבים וכסף עצום בענף, לצערנו זה הסטנדרט היום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו חולשה גם אצל לברון? אני לא בטוח. זה בעיקר מעמד. אני אישית לא אוהב את זה, אבל עם מגה כוכבים וכסף עצום בענף, לצערנו זה הסטנדרט היום.
זה בפירוש חולשה אצל לברון. ג'ורדן העדיף לאלף את קוקוץ' ולהתמודד עם רודמן, לברון חלש מדי בשביל זה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממשיך לאכזב :

בלגיה עם קונצרט של שערים (ההגנה טעונה שיפור).

מקסיקו - ממשיכה להלהיב.

וגרמניה - כדורגל משחקים 95 דקות - ותמיד מנצחת (אבל הפעם גם הגיע לה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים ההפתעה המרעננת של המונדיאל לטעמי היא מקסיקו. נבחרת שמחה, משוחררת ומצוינת.

הלוואי וימשיכו ככה.

כרגע בלגיה נראים הכי מפחידים, אבל אני מחכה לראות מה הם יעשו נגד נבחרות חזקות באמת.

ומה אתם אומרים על הגרמנים? שוב הוכיחו את הקלישאה של גארי ליניקר (שאפילו חזר עליה בטוויסט קל אתמול בטוויטר אחרי המשחק).

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה הגיע לשבדים להפסיד, מול 10 שחקנים כשהם יודעים ששער נוסף מעלה אותם לשמינית בוודאות ובמקום ללחוץ הם פשוט יורדים לבונקר ומתפללים לשריקה-זו לא נבחרת שמגיע לה לעלות שלב (גם אם נתעלם מהמשחק המביך מול דרום קוריאה).

מה עוד שעכשיו במקום משחק נוח מול מקסיקו שתיקו היה מעלה את שתיהן, הם מקבלים משחק שלמקסיקו אסור להפסיד בו והוא לא יהיה לפרוטוקול, "עונש" הולם עבורם.

אגב פעם ראשונה שאני רואה מקרוס הבעת רגשות מתפרצת שכזו, ולא חיוך סטרילי/שמחה מאופקת כמו שהוא מפגין בד"כ.

אגב2, הסיפור עם מסי וחוסר התפקוד שלו כשהוא עם הגב לקיר/ברגע מכריע לא חדש, זה קרה גם בברצלונה כמה וכמה פעמים (בשלוף, החמצת הפנדל מול צ'לסי ב2012, ההיעלמות בצמד המשחקים מול פסז' ויובנטוס ב2017, מול באיירן ב2013, העונה מול רומא בגומלין, וכאמור זה מהזיכרון בשלוף).

היכולת לסחוב קבוצה ברגעי משבר, ולקחת אחריות במאני טיים וברגעי קלאצ' קריטיים, זה ההבדל בין אגדות לבין סתם שחקנים טובים מאוד.

ומסי ממש לא שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן.

והגול שלו בגמר ליגת האלופות מול מנצ'סטר

גולי הניצחון בליגה ובליגת האלופות מול ריאל מדריד

הסללום הנהדר מול אתלטיקו בילבאו בגמר הגביע

השלושער שהעלה את ארגנטינה למונדיאל

הגול שלו בדקה ה-90 מול איראן במונדיאל שעבר שהעלה אותם לשמינית גמר המונדיאל

ואלה רק בשלוף. אבל את מי זה מעניין? זה בניגוד לאג'נדה.

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...