Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

עדיין אם תרכוש את הדעדיין אם תרכוש את הדגם הישן, יצא לך 20$ זול יותר.

לשיקולך.

כן המחיר שאתה מציין הוא הכי זול שאני יודע עליו כרגע.

אז הקשבתי לעצתך, והזמנתי לפני יומיים את ה DDPAI Mini2 ב58$ באמזון, ומה רבה היתה הפתעתי לקבל את זה היום בבוקר :)

gdxmdm0eok4w.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז הקשבתי לעצתך, והזמנתי לפני יומיים את ה DDPAI Mini2 ב58$ באמזון, ומה רבה היתה הפתעתי לקבל את זה היום בבוקר :)

[ATTACH=CONFIG]505561[/ATTACH]

תתחדש!

כבר לא נשלח לארץ מאמזון, אז פחות רלוונטי לאנשים פה.

כמובן ניתן לרכוש בעזרת חברת שילוח צד ג', רק לא יודע כמה כלכלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית הסיכויים שהיא מריצה את גירסה 2.3 (לפי ה 1080/60 נראה שמדובר ב A119S ; היו כאלו חדשות שהגיעו עם הקושחה התקולה). הפתרון הוא לצרוב לה את 2.4 או 2.2.

המצלמה לא תקולה ולא נעליים, זו פשוט קושחה בעייתית.

תודה.

יש מדריך מסודר לעניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שמת לב התכוונתי לזה שקיבלתי את ה MINI2P במחיר של ה MINI2 :-D

נראה לי מישהו התבלבל שם באמאזון :wink:

כל ישראלי יודע שצריך ליצור איתם קשר ולבקש פיצוי :)

אני סתם מתלוצץ, אבל בכל מקרה, כדאי לדבר איתם, לך תדע בעתיד תרצה לממש אחריות או להחזיר אותה בחודש הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מדריך מסודר לעניין?

בהנחה ואכן מדובר ב A119S, את הקושחה ניתן להוריד מכאן. אם מדובר ב A119, אז מכאן.

באשר לתהליך ההורדה והצריבה -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שאחרי 3 שנים עם ה118, היום הייתי זקוק לה בצילום האחרוי והתברר לי שהיא הפסיקה לצלם מלפני 4 ימים, כתוב שהכרטיס מלא למרות שמצב לופ פועל, פירמטתי את הכרטיס... אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שאחרי 3 שנים עם ה118, היום הייתי זקוק לה בצילום האחרוי והתברר לי שהיא הפסיקה לצלם מלפני 4 ימים, כתוב שהכרטיס מלא למרות שמצב לופ פועל, פירמטתי את הכרטיס... אעדכן.
מה מצב התאריך והשעה? האם התאפסו?

אם כן, חסר תועלת, צריך להחליף את סוללת הRTC.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התחדשתי ב ddpai mini2 מאמזון.

אתמול התקנתי אותה ברכב, בנתיים הכל דבש.

שאלה לגבי האפליקציה שלה,

בכל פעם שאני מדליק את האפליקציה אני חייב לכבות ידנית את תקשורת הנתונים של הרשת הסלולארית, אחרת אין תקשורת עם המצלמה.

יש דרך לעקוף את השטות הזו?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי האפליקציה שלה,

בכל פעם שאני מדליק את האפליקציה אני חייב לכבות ידנית את תקשורת הנתונים של הרשת הסלולארית, אחרת אין תקשורת עם המצלמה.

אצלי זה הפוך, אני חייב לכבות את הwi fi בכדי שיהיה לי אינטרנט לשימוש וייז וספוטיפיי, אחרת המצלמה מתחברת אוטומטית.

תאמין לי, עדיף שישאר ככה.

תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שהזמין את ה DDPai mini2 להלן הלינק ל״הדבקה״ מגנטית

https://www.ebay.com/itm/Universal-In-Car-Magnetic-Dashboard-Cell-Mobile-Phone-GPS-PDA-Mount-Holder-Stand/202141399577

אין לי אחוזים אבל עובד יפה.

מקבלים גם מגנט עגול , גם מטבע עגול . כולם מגיעים עם דבק דו צדדי מוכן לשימוש.

4 ש״ח. לא תנסו ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי האפליקציה שלה,

אני רוצה לרכוש את המצלמה הנ"ל גם כן, אשמל ללינק לרכישה.. מסיבה לא ברורה אני לא מצליח למצוא אוןתה באמזון בעצמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדבר הכי מרתיח.

לנסוע שנים עם מצלמה שמאכזבת ברגע באמת.

אני רוצה לרשום כאן משהו מניסיוני.

מי שחושב שהמצלמות האלו* הן ברמת "שגר ושכח", משלה את עצמו. בשני הרכבים מותקנות A119 ו-A118 ולפחות פעם בשבוע, אני מסיר אותן, מעלה הביתה ובודק- שהן מקליטות, שהלופ מתבצע בתקינות, שהתאריך והשעה נכונים (ומה לעשות, כל כמה זמן השעון מזייף בדקה-שתיים וצריך לכוון מחדש) וכד'. באותה הזדמנות אני מפרמט את הכרטיס (דרך המצלמה, כמובן - לא במחשב). הכל יכול לקרות, כמובן, אבל ככה אני מבצע ביקורת שמקטינה את הסיכוי לתקלה בזמן אמת.

אני לא מצטער שקניתי אותן, ועד עכשיו הן משרתות אותי נאמנה, אבל אין לי אשליות וכך אני מתייחס אליהן (וזה עוד ממישהו שמנתק את המצלמות בזמן החנייה, שאחת מהן נמצאת ברכב שחונה קבוע בחניונים תת-קרקעיים והשניה יוצאת מהרכב השני כשהוא חונה בשמש, כלומר - השימוש שלי עדין הרבה יותר מרבים מכם, ש"טוחנים" את המצלמות).

*אני מתייחס למצלמות הזולות שאנחנו כותבים עליהן בשרשור הזה, לא לבלאקוויוו \ DOD וכד', שאין לי ניסיון איתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...