Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח מהירות מניידת משטרה

שימו לב! השרשור הזה בן 2116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישה, סליחה על הבורות.

נגיד ואכן אמצא כניסה כזאת ואטען במשפט כי כנסתי דרכה, אז זה אומר שאני יכול לטעון שלא ידעתי שאני בשטח עירוני? נשמע לי מוזר.

נראה לי שכבר כדאי לטעון שנסעתי לא 88 אלה נגיד 80-85 (ואני באמת לא יודע כמה נסעתי) ואז למשטרה לא תהיה דרך להוכיח כי לא מצויין באיזה מכשיר השוטרת השתמשה, האם עבר כיול, האם היא מוסמכת להשתמש בו וכו'. ובכך אוכל להוריד את הסעיף ל 750שח ו 8 נקודות.

ואם אמשיך ואטען גם שזה הוא יום שבת, אזור תעשייה בלי אנשים, כביש בנוי היטב עם הפרדה בנויה ותמרור של 60 בכיוון ההפוך, אבקש להמיר את העבירה לעבירה לפי תקנה 51 בלי נקודות ואסכים לשלם קנס של 750 ש"ח.

מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעד !!

למה בכיוון ההפוך מותר 60? יש לך הסבר מלומד בהכירך את זירת הפשע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעד !!

למה בכיוון ההפוך מותר 60? יש לך הסבר מלומד בהכירך את זירת הפשע

אני משאר שבכיוון ההפוך מותר 60 כי יש שם חניון גדול של הקניון ושל האצטדיון. הכיוון שאני נסעתי בו יש חנויות, שאמנם מופרדות מהכביש עם תאי חניה. אבל זה יום שבת, וזה בני ברק, כל החנויות סגורות ובסרטון שלי רואים 0 אנשים ברחוב. חוץ מזה זה בדיוק אותו כביש, 3 נתיבים שהופכים ל 2 ישר ו 2 שמאלה.

אני מרגיש שהטיעון הזה, יחד עם טיעון שלא נסעתי 88 אלה פחות, יכול להחזיק בבית משפט ולהפוך את העבירה לעבירה על פי תקנה 51 + קנס כספי. מקווה שאני צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה לאמר על הטיעון שנתפסת ב 88 קמ"ש על ידי הממל"ז. אתה יכול לספר סיפורים המכשיר קובע.

אבל יש את הכשלים שציינתי שבעזרתם + מה שנכתב להלן יכולים לסייע לך להגיע לתוצאה פחות פוגענית.

ההעברה לתקנה 51 היא לא פשוטה כי אתה נתבע על תקנה 54.

המצב העובדתי בשטח אכן משנה כי מדובר בשבת , בני ברק אפס תנועה אפס אנשים , לכן החלה של אותו כלל בצד שלך כמו של אלה בצד השני 60 קמ"ש יכולה לסייע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בני ברק, זה ר"ג, צמוד לקניון איילון (שחלק מהעסקים, כמו קולנוע, פתוח בשבת) ופארק הירקון. בלי קשר , לא מובן מה עניין של יום בשבוע לצורך מהות העבירה. אם היה מדובר על סעיפים 2429/7137 , אז היה רלוונטי. במקרה של עבירת מהירות, ממש לא

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בני ברק, זה ר"ג, צמוד לקניון איילון (שחלק מהעסקים, כמו קולנוע, פתוח בשבת) ופארק הירקון. בלי קשר , לא מובן מה עניין של יום בשבוע לצורך מהות העבירה. אם היה מדובר על סעיפים 2429/7137 , אז היה רלוונטי. במקרה של עבירת מהירות, ממש לא
המיקום שבו עצרו אותי, שייך לעיריית בני ברק, זה גם מה שרשום בדוח.

יום בשבוע משנה כי לנסוע 80 בכביש הזה ביום שישי בבוקר, כשיש שם המון אנשים בחנויות ליד ובקניון, הרבה תנועה של רכבים וכדומה לעומת שבת בצהריים שאין שם אף אדם, לדעתי משנה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בשבוע משנה תאורטית אך לא מעשית, כי תהיה בטוח שהם עומדים שם דווקא בשעות שהם יודעים שהכביש ריק ונהגים מתפתים.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ אגב, סליחה שאני נדחף לכם פה.

אבל אם כבר מדברים על תמרורים.

אני נוסע בלא מעט כבישים, ואני רואה שביציאות שלהם מכבישי צד למיניהם ( יציאות מערים) אין תמרורים שמראים את המהירות המותרת.

איך אני אמור לדעת מה המהירות המותרת? לנחש? לנסוע כפי יכולתי? לזרום עם התנועה? איך זה עובד?

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע בלא מעט כבישים, ואני רואה שביציאות שלהם מכבישי צד למיניהם ( יציאות מערים) אין תמרורים שמראים את המהירות המותרת.

איך אני אמור לדעת מה המהירות המותרת? לנחש? לנסוע כפי יכולתי? לזרום עם התנועה? איך זה עובד?

הרבה פעמים התמרורים ביציאות לכבישים בינעירוניים נמצאים ממש בתחילת הכניסה או באזור שאם אתה נוסע בכביש הבינעירוני אתה לא תראה אותם אבל מי שיוצא כן רואה אותם.

בכל מקרה התשובה לשאלה שלך פשוטה. נוסעים לפי התמרורים. אם אתה בעיר אז 50 (אלא אם רשום אחרת). אם סומן יציאה מהעיר אז 80 או 90 (תלוי אם יש גדר/שטח הפרדה). ואם סומן כביש מהיר אז 110 (אלא אם יש תמרור של מהירות מגבילה אחרת). לא מסובך מדי.

בנוסף נתקלתי לא פעם בחוסר עקביות מבחינת צדדי הנסיעה שבצד אחד יש מהירות אחת ובצד שני מהירות אחרת. כמו כן הרבה פעמים בכבישים שמתבצעות בהן עבודות ויש הגבלת מהירות נמוכה יותר מבדרך כלל שוכחים לפעמים להסיר/להסתיר את התמרור המהירות שנמצא שם בדרך כלל בעוד ביציאות מסויימות לאותו כביש כך יוצא שלנהג אחד שכבר נמצא על הכביש יש הגבלת מהירות נמוכה יותר מלנהג אחר שנכנס לכביש דרך יציאה אחרת. לפעמים אפילו באותו כביש עצמו שוכחים להסתיר/להסיר את התמרור הרגיל שנמצא שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השני השתתפה שוטרת נוספת בעצירה שלך , שמה אינו מופיע ברשימת העדים.

מופיעה בשמה המלא (מיה לוי) בשורה השישית של תקציר דברי השוטרת.

השוטרת מציינת כי מדובר בשטח עירוני לפי תמרור 424 המוצב בירידה מכביש איילון לרחוב זבוטינסקי, אותו היא בדקה לפני האכיפה.

לא יודע היכן מוצב התמרור הזה והאם הוא בדרכך בכלל.

עליך למצוא כרגע תמרור שמתיר לנסוע במהירות גבוהה מ 50 שממנו יכולת להגיע למקום בו נתפסת.

לא ברורה לי איך השוטרת הסתמכה על תמרור שנמצא בירידה לאיילון מז'בוטינסקי שנמצאת 3.25 ק"מ בקו אווירי משם, ובדרך יש לו מעט צמתים מהם יכל להגיע.

raiden, בדומה לנהג שנתפס במצלמת מהירות בדרך אלוף שדה, גם כאן שים לב למדרכה. אתה נוהג בתוך העיר ועליך לשמור על המהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמור לזכור את התיאוריה ולדעת שלכל סוג כביש יש מהירות ברירת מחדל מוגדרת שתקפה בהעדר תמרור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמור לזכור את התיאוריה ולדעת שלכל סוג כביש יש מהירות ברירת מחדל מוגדרת שתקפה בהעדר תמרור אחר.

אז זהו ש... יש לי פה ליד הבית כביש ( כביש 42 אם אני זוכר נכון, ירידה מכביש 4 לרחובות). שיש שם תמרור של 80 קמ''ש... לעומת זאת בכביש 5... יש תמרור של 90...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר? אם יש תמרור נוהגים לפי התמרור ואם אין לפי הגדרת ברירת המחדל.

הצבת תמרורים מגבילי מהירות נקבעת לפי שיקולים שונים, לפעמים הם אולי (נראים) לא הגיוניים, אבל זה לא מה ששאלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר? אם יש תמרור נוהגים לפי התמרור ואם אין לפי הגדרת ברירת המחדל.

הצבת תמרורים מגבילי מהירות נקבעת לפי שיקולים שונים, לפעמים הם אולי (נראים) לא הגיוניים, אבל זה לא מה ששאלת.

כן כמובן שעל פי תמרור, אך השאלה היא כללית. מכיבן שיש בכביש הזה מספר יציאות.. ששם לא מצויין תמרור מהירות.

נושא קצת מבלבל כי יש בארץ כבישים בין עירוניים שהגבלת המהירות בהם היא שונה.

לכן שאלתי.

לדוגמה כביש 5 יש קטעים של 90 קמ''ש, יש קטעים של 100 קמ''ש. ונגיד הכביש הזה של 80 קמ''ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מובן.

לשאלה שלך יש תשובה פשוטה, החוק ברור כפי שפורט.

לא משנה מאיזה כביש יצאת, מה שקובע זה הכביש עליו אתה נוסע, או שהוא עירוני, או בינעירוני (בלי או עם שטח הפרדה בנוי) או דרך מהירה.

זה שלא מובן לך למה יש הגבלת מהירות כזו או אחרת בכביש מסוג כזה או אחר זה עניין לא קשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...