Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש הבדל בין איכויות הדלק? אם לא למה לא כולם מתדלקים ב"יעד"?

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 2158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הפסקתי לתדלק בטן למשל, כי החליטו שבתדלוק עצמי העובד בתחנה עדיין חייב להעביר כרטיס שלו לפני שאני מעביר אשראי שלי, וזה גורר לתדלוק יותר ארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סיפורי דלק מהול היו בכל החברות, כולל הגדולות.

חלק גדול מהתחנות אינן בבעלות החברות אלא בבעלות זכיינים, אין לי מושג עד כמה החברות מעורבות מעורבות בניהולן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז כמעט כולם ענו שהסיבה העיקרית היא מטעמי נוחות ומרחק. אבל אני לדוגמה גר בעיר חולון, כשחצי מהעיר הוא אזור תעשיה הכולל בערך 8 תחנות דלק. הזולה מביניהן היא יעד והפרשי המרחק מאוד מזעריים. משמע חסכון של עשות שקלים בכל תדלוק תמורת נסיעה של כמה מאות מטרים.

ממה שיוצא לי לראות ב 4 פעמים בשבוע שאני נוסע הלוך וחזור דרך אזור תעשייה. עדיין כמות המתדלקים מחולקת די שווה בין כולן. אני שואל כי החזון שלי הוא להוזיל את המחירים בדרך שגולן הובילו את ענף הסלולר ואני לא מבין מה לא נותן לזה לקרות. נכון שכדי שזה יקרה מישהי צריכה למכור דלק ב3 שקל לליטר אבל לפחות יש התחלה והתחרות תתעצם. מקווה שהבנתם

החזון שלך מאוד יפה ומבורך אבל הוא לא ממש תלוי בתחנות דלק שהרווח שלהם הוא מזערי לעומת המס שמשולם למדינה, רק המדינה יכולה להוריד את המחירי הדלק באופן משמעותי ולא עשר אגורות לפה או לשם

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז כמעט כולם ענו שהסיבה העיקרית היא מטעמי נוחות ומרחק. אבל אני לדוגמה גר בעיר חולון, כשחצי מהעיר הוא אזור תעשיה הכולל בערך 8 תחנות דלק. הזולה מביניהן היא יעד והפרשי המרחק מאוד מזעריים. משמע חסכון של עשות שקלים בכל תדלוק תמורת נסיעה של כמה מאות מטרים.

ממה שיוצא לי לראות ב 4 פעמים בשבוע שאני נוסע הלוך וחזור דרך אזור תעשייה. עדיין כמות המתדלקים מחולקת די שווה בין כולן. אני שואל כי החזון שלי הוא להוזיל את המחירים בדרך שגולן הובילו את ענף הסלולר ואני לא מבין מה לא נותן לזה לקרות. נכון שכדי שזה יקרה מישהי צריכה למכור דלק ב3 שקל לליטר אבל לפחות יש התחלה והתחרות תתעצם. מקווה שהבנתם

אני רוצה לסכם את כל המלל הנחמד הזה:

תחנות הפרטיות נותנות הנחה של 35 אגורות ממחיר המלא, או 15 אגורות ממחיר לשירות עצמי (מחיר לבנזין, הוא מוצר מפוקח).

למשל אני צורך 70 ליטר בחודש, לכן אני חוסך 24.5 ש"ח בחודש.

*הערה: מחיר הבנזין והסולר בתחנות הזולות מאוד קרובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבנזין לא מתאפשרת תחרות כיוון שהממשלה שוב ושוב מפחיתה את מרווח השיווק (המחירים מפוקחים). אני לא מכיר יותר מדי את הפוליטיקה מסביב, אבל פלא שהתחנות עדיין רווחיות (ואולי החנות שלצד התחנה היא שריווחית).

בסולר אין פיקוח, וההפרשים עצומים.

החברות הגדולות מתחרות רק על לקוחות גדולים.

החברות הקטנות (טן למשל) מציעות מחירים עוד יותר טובים מהמחירים המוצעים ללקוחות הגדולים (ללא פרישה ארצית נרחבת, שהכרחית ללקוחות הגדולים).

אני חתמתי בטן הוראת קבע, ומתדלק עם כרטיס שלא צריך להמתין לאישור (הצטרפות ללא עלות) + 5 אג' הנחה נוספים (לסולר לפחות). אין מים בסולר, והצריכה מעולה.

יעד חולון יותר יקרים בסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שאחוז נכבד מהרווח של התחנות הם מחנות נוחות ומוצרים השונים שהם מוכרים.

כאשר עבדתי בתחנת דלק, הרבה לקוחות תדלקו ועל הדרך נכנסו לחנות לקנות שתיה ומוצרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת תמימות לחשוב שהתחנות הגדולות לא מוהלות והקטנות כן.

דווקא בדיקות הראו שוב ושוב מהילה בשתי תחנות ידועות וגדולות באזור גני התערוכה.

לענייננו: אעדיף תמיד לתדלק בטן או סד"ש אם אין סטייה של יותר מק"מ לכל צד, בגלל המחיר כמובן.

ועוד משהו, לא מתדלק בתחנות המחללות שבת. אם מוצב שלט "פתוח בשבת" אני מרגיש כמו שמוצב שלט "אין כניסה ליהודים" או "אבא שלך מפגר". לא רוצים אותי, אז לא...

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נותרו תחנות כאלה? חשבתי שכיום כל התחנות פועלות 24/7. חוץ, אולי, מיום הכיפורים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסלול הנסיעה שלי (מודיעין) ישנן 4 תחנות. 2 מהן שומרות שבת :-)

אני מתדלק בדרך כלל בזולה מביניהם

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתדלק רק בשירות עצמי. לפעמים אין בתחנה כלל מתדלק, לא תמיד אני מרגיש.

לא מפריע לי לתדלק בתחנה שומרת שבת, אבל זה לא קורה הרבה.

יכול לקבל תחנה שיש בה רק שירות עצמי במיוחד בלילה או בסופ"ש-קודש, ובלבד שתהיה תחנה תורנית בעיר, בשירות נכים.

לא נעים לראות תחנה סגורה בשער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח למצוא את התחנה הזולה ביותר ליד הבית אבל איך יודעים מבלי לעשות טיול בין כולן?

יש היום מקום מעודכן או אפליקציה שמשווה מחירים בין תחנות?

פעם הייתה אפליקציית fulltank

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביעד פתח תקווה יש שטיפה חינם?

אני משתדל להימנע מתחנות שומרות שבת. כשאני מגיע בשבת לתחנה ויש בה שער שמונע כניסה אפילו לתדלוק עצמי אני מרגיש כאילו כתוב שם "מגיע לך שתיתקע כאן עם הבן שלך ולא תוכל להגיע הביתה. כה יעשה למחללי שבת. תגידו תודה שאנחנו לא עושים לכם מה שכתוב בתורתינו הקדושה שצירך לעשות לכם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...