Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול חוזה לפני תחילת עבודה

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני מספר שבועות חתמתי על חוזה עבודה במקום עבודה חדש והודעתי למקום העבודה הנוכחי על עזיבתי. לאחרונה אני שוקל לקחת כיון אחר לגמרי בחיים ואני רוצה לנצל הזדמנות לשבת מספר חודשים בבית בשביל לנקות את הראש. הבעיה שכבר חתמתי במקום חדש והם מחכים לי.

אשמח לשמוע מה השלכה של ביטול חוזה ואם מישהו היה בסיטואציה דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכלל הראשון בניהול קריירה הוא לעולם לא לעזוב מקום משלם לפני שיש לך מקום משלם אחר.

הכלל הזה כמובן לא חל אם אתה עשיר מופלג או בעל יצר הרס עצמי.

כמה חודשים בבית לא יתנו לך שום דבר שלא ייעוץ קריירה על ידי מומחה.

לקחים אלה נלמדו בדם, מציע לך לא לעשות את הטעות הזאת.

לגופו של עניין - אם תיגש אליהם ותגיד שאתה מעדיף שלא להתחיל, אף אחד רציני לא יחייב אותך.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שיוכלו להוכיח כי נגרם להם נזק יוכלו לתבוע אותו.

מניח כי אם מדובר במשרד ובו 100 עובדים ואתה העובד ה 101 ולא בתפקיד סופר מפתח , לא יעשו דבר

אם מדובר בתפקיד סופר דחוף שבגלל שחתמו איתך דחו מועמדים אחרים עלולים לתבוע, מסופקני שזו תהיה תגובתם.

תודיע להם תתנצל ותבהיר להם כי לא מדובר בקבלת תפקיד אחר עבור עוד כמה לירות, אלא בשינוי כיוון אישי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מישהו שחתם על חוזה עבודה, לקח בחשבון שבין עבודות ירצה לקחת שבוע חופש לעצמו, לאחר כמה ימים החליט שלא מתאים לו.

התקשר הודיע ולא קרה כלום, מה שכן בסיטואציה הזו, יצא שהוא הודיע חודש לפני תאריך תחילת העבודה החדשה,אולי זה שיחק לטובתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני, נדיר מאוד שמקום עבודה ירצה להתחיל להעסיק מישהו שמאוד לא רוצה לעבוד בו. לכן קשה לי להאמין שיעשו לך בעיות אם תהיה אתם גלוי.

אבל לפני שאתה עושה את זה, שקול טוב טוב את העצה המצוינת שקיבלת מנהג מתחיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלל הראשון בניהול קריירה הוא לעולם לא לעזוב מקום משלם לפני שיש לך מקום משלם אחר.

הכלל הזה כמובן לא חל אם אתה עשיר מופלג או בעל יצר הרס עצמי.

כמה חודשים בבית לא יתנו לך שום דבר שלא ייעוץ קריירה על ידי מומחה.

לקחים אלה נלמדו בדם, מציע לך לא לעשות את הטעות הזאת.

לגופו של עניין - אם תיגש אליהם ותגיד שאתה מעדיף שלא להתחיל, אף אחד רציני לא יחייב אותך.

מבחינת פרנסה ממש לא עשיר מופלג, אבל חצי עצמאי. מקסימום אצמצם הוצאות למספר חודשים ואלך לעבוד נגד חשבונית מס באיזה חברה קטנה. באמת שאני לא דואג מהבחינה הזאת.

יעוץ קריירה על ידי מומחה לא יעזור לי. אני רק יודע מה אני לא רוצה לעשות וזה בדיוק אותו החרא אליו התקבלתי. לצערי הסתנוורתי מהכסף. לא מדובר בסכומי עתק, ממש לא, אבל בערך 150% יותר ממה שאני עושה עכשיו. העניין הוא שאני פשוט לא רוצה להמשיך לעבוד בנישה שלי. אני מעדיף להרוויח פחות ולעשות תפקיד שאני יודע שיהיה יותר מעניין עבורי למשל תפקיד שמשלב ניהול כספים, גיוס לקוחות ויעוץ. לא יודע אם יש תפקידים כאלה בשביל מישהו בגילי...

בכלל מרגיש צורך לנוח איזה חצי שנה על חוף הים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היו לי חוזים שמדברים על 2 משכורות פיצוי למפר את החוזה לפני מועד התחלת העבודה.

קשה לי להאמין שמישהו יתעקש לממש סעיף כזה. הרי במקרה הכי גרוע, אתה יכול להתחיל לעבוד ולהתפטר ביום הראשון. או יותר גרוע (למעסיק) - לגרום לכך שיפטרו אותך.

אני יכול להבין מעסיק שמתעקש להמשיך להעסיק עובד ותיק שמחזיק בהרבה ידע וניסיון ופוטנציאלית קריטי למקום העבודה - אם כי גם במקרה כזה, הוא כנראה ינסה לשכנע אותו להשאר (להכריח אף פעם לא משתלם). אבל עובד חדש? פשוט אין טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל מרגיש צורך לנוח איזה חצי שנה על חוף הים...

זאת הרגשה שתלווה אותך כאדם בוגר עד הפרישה לפנסיה, כמו שהיא מלווה את כולנו ואין מה לעשות איתה :-o

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמישהו יתעקש לממש סעיף כזה. הרי במקרה הכי גרוע, אתה יכול להתחיל לעבוד ולהתפטר ביום הראשון. או יותר גרוע (למעסיק) - לגרום לכך שיפטרו אותך.

אני מסכים, זה יותר הרתעתי. אם כי אני יכול להבין למה ואיפה נגרם לו נזק מהברז שדופקים לו.

זה גם מפתח תרבות רעה של להחזיק מועמדים על אש קטנה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצתי? אל.

פשוט אל.

אתה לא יודע כמה קשה יהיה לך אחר כך למצוא מקום עבודה (לא בקטע של "יהיה קשה! אלא בקטע של "אולי זה ייקח חודשים ארוכים ואולי לא").

עצתי מניסיון כואב מאד, תקים את מה שאתה רוצה לעשות תוך כדי, ורק כשתגיע לתוצאות קבועות ויציבות, תעשה צעד. לא כשהכל תלוי באוויר, אפילו שאתה חצי עצמאי ויש הכנסות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את כף ידך הימנית, הרם אותה הרחק מגופך והורד אותה בבת אחת על הלחי, לסטירה מצלצלת.

אחר כך תישן על זה.

נתקלתי לא פעם בביטולים אחרי חוזה ולפני תחילת עבודה, ואף אחד לא עשה מזה סיפור, בטח שלא משפטי. אבל לא כדאי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל - אחרי שבועיים שלושה של סתם חופש, מתחיל להיות משעמם ורגיל, ומחפשים עיסוקים.

נסה לבקש חופשה קלה להתרעננות, לפני התחלת העבודה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הרגשה שתלווה אותך כאדם בוגר עד הפרישה לפנסיה, כמו שהיא מלווה את כולנו ואין מה לעשות איתה :-o
לא לגמרי מסכים.

אם פות"ש הוא צעיר, בלי זוגיות רצינית וילדים, בלי משכנתה / הלוואות אחרות ועם עודף מסוים בעו"ש, זה בדיוק הזמן הנכון לקחת את החופש הזה.

רק נראה לי טיפשי לשבת כמה חודשים בבית, כשיש כל כך הרבה מקומות יפים בעולם לשהות בהם את הכמה חודשים האלו. בחלק מהם זה אפילו יהיה זול יותר מאשר בארץ.

אח"כ הפריבילגיה הזו כבר לא קיימת, ואז מצטערים שזה התפספס.

אם מישהו מרגיש שחוק, ויש לו את היכולת להתאוורר, והוא לא פוגע באף אחד בדרך, לא רואה למה לא. כשהייתי בסיטואציה דומה (אחרי תקופה לחוצה, בלי עבודה ובלי שום מחויבות) עשיתי בדיוק אותו דבר. לא מצטער על זה לרגע.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מסכים עם pooh bear ומחזק, אני לא השכלתי לעשות אתנחתות בין כל מיני שלבים בחיים והיום כבר אין סיכוי.

המרדף הזה מקדם אותנו אך אנחנו גם הראשונים להיפגע/להתעייף.

אם יש מרווח נשימה ועניין התעסוקה צפוי להיפתר אח"כ, הייתי הולך על זה.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...