Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורולה RUNX או אלתרנטיבה?

lior218
שימו לב! השרשור הזה בן 6949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטנו למכור את האסטרה (1.8 שנת 2000) וללכת על יפנומטית נפוצה.

בינתיים הבחירה היא קורולה (עדיף ראנאקס וכנראה בחבילת האבזור הזולה ביותר, אם קונים חדשה).

אנחנו מתלבטים בין 3 אפשרויות מבחינת תקציב (ולא סגורים סופית על טויוטה):

1. 60K מהמכירה של האסטרה וקניית קורולה (דגם ישן במחיר זה) או רכב אחר.

2. קניית ראנאקס או רכב אחר מליסינג או מפרטי בן שנה שנתיים.

3. קניית ראנאקס או רכב אחר חדש.

התלבטנו לגבי מיצובישי כאריזמה משומשת או אפילו לאנטיס, פוקוס, וקסארה דיזל(שירדה בגלל חשש אמינות).

אפשר להגיד שהקריטריון הוא יפנית (בגלל האמינות והסחירות.... זה מה יש).

דרישות: אמינות, התנהגות כביש(יציבות,הגה), נוחות, ומובן בטיחות איפשהו בינהם.

הרכב משמש כרכב משפחתי שני בעיקרון, אבל חלק גדול מהנסיעות המשפחתיות יבוצעו דווקא בו(כי הראשון, מאגנום, לא מצטיין בנוחות), אפשר להגיד שרוב הזמן נוסעים בו 1-2 אנשים אבל לנסיעות המשפחתיות הוא צריך להסיע בנוחות 5.

יש מקום להצעות לאלתרטיבות(שרובן תידחנה מיד....:wink: ).

וברור לי שקצת קשה לייעץ גם לגבי מסגרת התקציב, אז נניח שאפשר להתייחס יותר לאופציות 2-3.

כרגע אני די סגור על הראנקס ובתקווה שנסתדר עם התקציב לחדשה.

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי קנתה ראנאקס לפני כמה חודשים והיא מאוהבת באוטו! קטן (ביחס לקורולה אבל בפנים אוטו מרחב) קל לחנות מנוע מצוין נוחה מאוד מזגן טוב אוטו מהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבי יש RunX שנקנתה חדשה מהחברה לפני קצת יותר משנה. הוא מרוצה מאד מהרכב - מרווח בפנים, קומפקטי יחסית בחוץ, איכות גימור גבוהה, ביצועים סבירים לחלוטין - בקיצור - רכישה מצויינת. גם אני התרשמתי באופן חיובי מאד בנסיעות מזדמנות בהן נהגתי ברכב.

הבעיה היחידה היתה נטייה לאכילה של רפידות הבלמים הקדמיים. הן הוחלפו ללא תשלום במהלך הטיפול הגדול הראשון, ואני מניח שבמכוניות החדשות יש כבר רפידות מחומר עמיד יותר.

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 גם אופציה טובה

היא למעשה מתחרה ישירה של הראנקס

לפי דעתי לקנות מאזדה 3 עם מנוע 2 ליטר מאובזרת יד שניה

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב?

מאזדה 3 שני ליטר משומשת תהיה יקרה יחסית (לפחות מול RUNX משומשת).

אם רוצים להישאר במחיר קרוב לאסטרה פוקוס שנת 00-01 יכולה להיות אופציה טובה מאוד.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מליסינג לא תמצא ראנקס מכיוון שהם הגיעו אך ורק ברמת גימור LUXURY שזה אומר קבוצה 3.

מה שכן, יש לי מישהו ברחוב עם ראנקס (מהחדשות יותר) שקבל מהחברה (אין לה מדבקות של חברת ליסינג, רק לוגו של החברה).

הייתי מחפש כזו משומשת, היא נמכרת כבר שנתיים ובקרוב הם יתחילו להציף את השוק (כי הם נמכרו דיי טוב).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שנוהג בקורולה כבר כ-9 חודשים, אני מצטרף לממליצים בחום.

המושב האחורי מספיק מרווח לשלושה אנשים.

הגה הכח חשמלי, קל, וחסר תחושה.

הביצועים מצויינים.

אני הייתי קונה כזאת חדשה - משום שרכבים מהשנה הראשונה לייצור הדגם הזה עשו המון בעיות.

(לפחות בחברה בה אני עובד שיש בה כ-25 קורולות 2003)

משנת 2004 ואילך, מחלות הילדות נעלמו כליל.

בהצלחה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מליסינג לא תמצא ראנקס מכיוון שהם הגיעו אך ורק ברמת גימור LUXURY שזה אומר קבוצה 3.
א. מהיכן כזו אינפורמציה? אז ככה, חוץ מה LUXURY יש עוד 2 דגמים והם: GLI המאובזרת רק ללא תוספת סאנרוף, מגנזיום ועוד כמה דברים קטנים, ו-TERRA הגרסא הבסיסית המגבילה ל-SUN בקורולה סדאן. ב. כאחד שיש בבעלותו רכב מהסוג המדובר בטרד הנ"ל, (ראה חתימה) רק דבר אחד אני יכול להגיד לך: לך עליה. אפילו היתי ממליץ לך לעשות עליה נסיעת מבחן ע"מ שתתרשם ממנה יותר ותבין במה מדובר. אגב, לפני שרכשתי אותה בדקתי מזדה 3 1600, רנו מגאן, ואפילו גולף מהדור האחרון. כמו כן הרכב שלי שנת 2005. בהצלחה...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר קטן - נסעתי בקורולה (לא נהגתי) מאחור, בנסיעה ארוכה יחסית. המסקנות שלי - אמנם מרווח למדי, אבל נוחות הנסיעה פשוט לא טובה. בבין עירוני במיוחד - המכונית מקפצצת כל הזמן. כדאי לכם לעשות נסיעת מבחן לפני הקנייה. (גם על רנו מגאן חדשה נניח, שאותה מצאתי נוחה משמעותית)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...