Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספוטיפיי פתוח רשמית בישראל!

ALÞћÃ
שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה עם ענדרועיד, יש אפליקציות כדוגמת Bluetooth volume control שיכולות לדמות לחיצה על ה play מיד לאחר שהזיווג בין המולטימדיה ברכב לסמרטפון מתבצע. זה אמור אוטומטית להריץ את ספוטיפיי (אלא אם כן נעשה סטרימינג מאפליקציה שונה קודם לכן).

בלי קשר לזה אני ממליץ על האפליקציה הזו כי מסיבה לא ברורה, שככל הנראה נעוצה במערכת ההפעלה עצמה, הווליום של השמע בבלוטות' אוטומטית יורד למשהו כמו 20 אחוז ברגע שמתבצע זיווג. האפליקציה הזו למעשה מחזירה את הווליום לרמה שפויה (ניתן להגדרה).

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפליקציה מאוד נחמדה.

הרבה מבחר גם בגרסה החינמית.

פיצ'ר מאוד נוח-כאשר waze עובד ברקע, ברגע שישנה הוראה מwaze, הווליום של המוזיקה קצת יורד ואז שומעים את הוראות הניווט. בסיום ההוראה, הווליום של המוזיקה חוזר לקדמותו.

אני נהנה משילוב קלאסיקה עם צלילים מודרניים ברקע

כמו שעושה ואנסה מאיי לדוגמה.

אשמח להמלצות נוספות באותו סגנון

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסרון היחידי שמצאתי הוא שהאפליקציה לא מתחילה לנגן כאשר אני מתחבר לרדיו ברכב דרך BT או לחלופין לחיבור לאוזניות.

יכול להיות שאני לא מצאתי את הגדרה הזו במכשיר.

אצלי זה מתחבר מייד,

כל מקרה אני מתכוון להסיר את האפ. הזו ברכב.

מעדיף לשמוע רדיו נוסטלגיה או גל''צ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה מתחבר מייד,

כל מקרה אני מתכוון להסיר את האפ. הזו ברכב.

מעדיף לשמוע רדיו נוסטלגיה או גל''צ.

תודה. אני מבין שזו בעיה במערכת MIUI אצלי בטלפון. אבדוק את הנושא לעומק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודות לאפליקציה הזו התחלתי להשתמש בפונקציית הבלוטות' ברמקולים שלי. :grin: זנחתי את הפלייליסטים הלא מוצלחים שהאפליקציה יצרה מהאמנים שבחרתי ואני שומע אמנים בודדים וגם השתמשתי בפלייליסט Chill Hits כמוזיקת רקע לכשעתיים-שלוש והיה מוצלח מאוד. גם הפרסומות לא מציקות בכלל וכוללות רק את פסרומת לשירות הפרימיום שלהם. רק שיסגרו על עצמם, פעם הם מציעים שבוע ופעם חודש חינם.:grin:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו מושג מתי והאם בכלל תהיה אפשרות לעשות מנוי משפחתי?

לפי מה שהבנתי המחיר היום הוא מחיר השקה סה''כ 20 שח,

אין מנויים משפחתיים, מחירי סטודנטים, תלמידים, חיילים וכו'

להערכתי זה יכנס בהמשך כאשר הציבור יתרגל לתוכנה והמחירים יתעדכנו.

זה רק דעה אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילי - UI נורמלי ונטול באגים, אלגוריתם נורמלי שמצליח להתאים אמנים שאינני מכיר לסגנונות שמדברים אלי (להבדיל מהדרעק של עפל), התממשקות מול ווייז וזהו פחות או יותר.

מזלך שקיבלת ספוטיפיי רק היום ולא לפני שנתיים ומעלה. אני לא זוכר איך זה היה באייפון אבל באנדרואיד היה UI מחורבן ו-UX אפילו יותר גרוע. אני עדיין זוכר ששמעתי איזו הרצאה של בחור מספוטיפיי ובסופה באתי אליו ושאלתי מתי כבר ייעלם תפריט ההמבורגר (שלושה קווים מאוזנים) באנדרואיד. הוא אמר שממש בקרוב. זה לקח עוד איזה שנה וחצי עד שהוא נעלם. האפליקציה לא הייתה מסוגלת לעשות את הדברים הכי בסיסיים שהיא אמורה - לאפשר לך לנגן מוזיקה בלחיצת כפתור מרגע הפתיחה, או לחפש מוזיקה באופן נורמלי. אפילו להגיע לפלייליסטים שלי היה קשה.

היום, עדיין אני לפעמים נתקל בקשיים בביצוע חיפוש פשוט. פותח את האפליקציה, לוחץ על חיפוש, מקליד כמה אותיות והיא מחפשת עד אינסוף. לפעמים הפתרון היחידי הוא לסגור ולפתוח שוב.

האמת שאני הייתי סקפטי, אבל אין מה להגיד, הוא מצליח עם הפלייליסטים שלו-

נתתי לו בערך מאה אמנים שאני אוהב, בקושי הצלחתי להתקיל אותו (רק עם דברים שיצאו רק בתקליט או ברה-אישו ממש נדיר), ובינתיים גם הוא לא מצליח להתקיל אותי עם משהו שלא שמעתי בחיים שלי ושגם מוצלח.

אבל ניתן לו זמן, הבנתי שיש לו עקומת למידה.

נ.ב.- האיכות של הגרסה החינמית לא להיט, לפחות לא באוזניות. האם הפרימיום באמת נותן 320קבפס? כי החינמי נשמע כמו 128 באיכות המקסימלית... ב320 אני כבר לא מצליח להבחין.

הפלייליסטים זה אחד הדברים הכי טובים בספוטיפיי. הם יוצרים לך פלייליסטים מותאמים אישית שפשוט עובדים, וזה מניסיון של יותר מ-4 שנים בשירות הפרימיום.

אגב, ספוטיפיי בדר"כ מתאימים את עלות השירות שלהם לכוח הקנייה המקומי. נניח באסטוניה העלות החודשית היא 7 יורו שכיום זה 30 שקלים. בפינלנד זה 10 יורו. יפה מאוד שבישראל המחיר כ"כ זול, אבל אני מעריך שזה פשוט נובע מהתחרות החזקה. כשהמתחרים עולים 20, אתה לא יכול להציע את השירות שלך ב-30 אלא רק אם הוא נותן פתרון עדיף משמעותית.

אני לא איש גדול שמבין במוזיקה, ומעוניין לשמוע מוזיקה "חדשה" בטעם שלי. כלומר מוזיקה שקיימת אך אני לא הכרתי. בעיקר להקות רוק למיניהם.

האם המינוי באפליקציה היא הדרך שלי להנות מהמוזיקה שאני מחפש?

כל הרעיון שאני מחפש הוא ביטול חיפוש פיזי שלי מול אנשים או יוטיוב, אלא אפליקציה שתזהה את הטעם שלי ותציע לי שירים בהתאם.

ככל שאתה מקשיב יותר למוזיקה שאתה אוהב, כך הפלייליסטים שמוצעים לך תואמים יותר לטעם שלך. אני במיוחד אוהב את ה-discover weekly שנותן לך 30 שירים כל שבוע - כמעט תמיד זה קולע למה שאני אוהב.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו discover weekly, בכניסה הראשונה הוא באמת נתן לי פליליסט כזה אבל מאז ועד היום (שבוע אם להיות כנה) לא קיבלתי שום דבר חדש.

כל כמה זמן הוא פותח לי פלייליסט חדש ? איפה אני אמצא אותו ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזלך שקיבלת ספוטיפיי רק היום ולא לפני שנתיים ומעלה.

מעשית אני עם ספוטיפיי כבר מעל לשנה (VPN+Giftz) ולאורך כל פרק הזמן הזה היא לוקחת את אפל מיוזיק בקלות מבחילה, מכל בחינה אפשרית. הבאג היחידי שאני עוד איכשהו יכול לזקוף לרעת ספוטיפיי היא הנטיה להפסיק את הפלייבק out of the blue, גם בשימוש עם אוזניות וגם ב bt. יתכן שזה תאימות מול העוקסיג'ן ב OP שלי אך עושה רושם שבשניים שלושה עדכונים האחרונים העניין טופל (נחזיק אצבעות ; אפל טורחים לעדכן את האפליקציה אחת לרבעון).

אמור להופיע תחת "Browse" אחת לאיזה ככה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו discover weekly, בכניסה הראשונה הוא באמת נתן לי פליליסט כזה אבל מאז ועד היום (שבוע אם להיות כנה) לא קיבלתי שום דבר חדש.

discover... WEEKLY

נחש מתי הוא מתעדכן :-D

הוא פשוט מעדכן את השירים בתוך הפלייליסט.

עצה שלי - צור לעצמך פלייליסט ייעודי לשירים שאתה אוהב, וכל פעם שאתה שומע כזה שיר בדיסקבר ויקלי - תעתיק אותו לפלייליסט שלך. צברתי ככה המון שירים נהדרים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, יש בשבוע 7 ימים, הוא יכול להתעדכן בכל אחד מהם.

בנתיים חיפשתי קצת וגיליתי שהוא צריך שבועיים בשביל ללמוד אותך.

פליליסטים שאני אוהב כמובן שיש אבל המעבר לספוטיפיי היה בשביל ההצעות שלו.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אני מבין שזו בעיה במערכת MIUI אצלי בטלפון. אבדוק את הנושא לעומק.

ניסיתי לשחק בהגדרות ולמצוא אולי ברירת מחדל לאפליקציה. כלום.

פניתי לד"ר גוגל, והוא הפנה אותי לקישור הזה .

אין מנוס להתקין רום שיגרום למכשיר להיות עם פחות באגים קריטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...