Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה 1 ליטר - התרשמות ראשונית

Mike808
שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 177
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה היה לפני הנחה?

Sent from my A0001 using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

גם אני התחדשתי בדגם הנ״ל- קיבלתי את הרכב ב23, הזמנתי את הרכב בצבע לבן יחד עם ג׳אנטים 15

וחיישני רוורס, עד כה מאוד מרוצה!

יש לי מספר שאלות שאני מתקשה למצוא עליהן תשובה

1.מה הלחץ אוויר המומלץ? הסט אפ של 30-33 נשמע הגיוני, יש תובנות בנושא?

2.מה הדגם של הרכב? האם מדובר בSeat ibiza 6pאו ב6J? להבנתי זה אותו דגל רק שכל אחד מיועד לשוק אחר בעולם

3.(סוג של המשך של 2), אני מחפש משענת יד מקורית לרכב, מאיפה ניתן לרכוש? בחברה לא היה בא בחשבון להוציא 1700 שקל

ולצערי במעמד הרכישה לא הוצעה לי האופציה של חבילת ״סטייל״ שכוללת בתוכה משענת יד- מעצבן

4. אני בא מעולם האופנועים ופחות מכיר רכבים- לאחר קריאה ורפרוף, האם הייתם ממליצים על טיפול לשמירת הצבע לרכב חדש

בצבע לבן, או שהדבר לא הכרחי?

5.הייתי שמח לטיפים- תובנות של בעלי הרכב המנוסים ממני, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אשמח לשמוע עדכון, האם חווית תקלות מאז? טיפולים מיוחדים?

תודה.

19,000 ק"מ, עדיין יש קצת ריח של חדש בפנים, הכל עובד מצויין, שום דבר חריג.

לירן92, אני לא חושב שיש הבדל בסוגים של משענות היד, חיפשתי לפביה של אחותי באיביי ומצאתי בין 180 ל-250 כמה סוגים, יש כאלה עם ציפוי דמוי עור, אם אני לא טועה אז המשענת זהה בכל הדגמים של פולקסוואגן, באיביזה לפחות אין שינוי מאז 2009 בתחום הזה.

לחץ האויר המומלץ מופיע בדלת של פתח התדלוק. יש כמה שרשורים בטכני שדנו בנושא ואפילו בשרשור הזה כתבתי על זה כמה מילים.

קיימים שני לחצים מומלצים, אחד גבוה לטובת חיסכון בדלק ואחד נמוך יותר לטובת הנוחות. ניסיתי את שניהם, לא הרגשתי הבדל משמעותי אז חזרתי לגבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

בלי לשים לב האיביזה חוגגת עוד מעט שנתיים ואמנם לא עברו 15,000 ק"מ מהטיפול הקודם אבל עברה שנה אז הגיע הזמן לאחד נוסף.

המוסך הקבוע הוא רכב אשדות, מוסך רשת של צ'מפיון.

טיפול 30 אלף ק"מ כולל החלפת שמן ופילטר ובנוסף פילטר אוויר ופילטר מזגן.

העלות לא נמוכה והסתכמה ב-1,012 ש"ח אחרי הנחה. אם יש עניין בעלויות מדויקות של החלקים אשתף.

טיפול 3.jpgטיפול 2.jpg

בשנה שחלפה לא נרשם שום דבר מיוחד והאיביזה ממשיכה לעשות עבודתה נאמנה. הנסועה השנה כללה יותר נסיעות עירוניות וצריכת הדלק עלתה מעט, הממוצע עומד על 15.5 ק"מ לליטר.

למרות שהיא עדיין מרגישה חדשה קיימות מחשבות על החלפה בשנה הקרובה בגלל הרצון בג'יפון.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המחיר לא זול אבל לספייס סטאר טיפול שני עלה 937 שקל.

אתה לא מוריד את הניילון מלוח השעונים?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הארונה מעניין מאוד, נמתין שיגיע ונראה.

לגבי הניילון, זה לא האוטו שלי והאמת שכבר שכחתי שהוא שם, אוריד אותו בהזדמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

לצערי אני נאלץ להקפיץ את השרשור לפני מועד הטיפול התקופתי.

היום בבוקר הרכב הונע וכולו מקרטע ורועד, נדלקה נורת תקלה כללית במנוע + EPC, בנוסף הופיעה במסך בלוח השעונים הודעת שגיאה במערכת S&S.

הרכב נגרר למוסך והאבחנה היא שיש להחליף מצערת.

עלות הנזק לאחר הנחה של 70% על החלק ב"אחריות של רצון טוב" והנחה מסויימת על העבודה - 2,000 ש"ח.

יצרתי קשר עם שירות הלקוחות של צ'מפיון כי קשה לי מאוד לקבל שרכב בן כמעט שנתיים וחצי עם בסך הכל 33,000 ק"מ סובל מתקלה בעלות כל כך גבוהה, וזה עוד אחרי השתתפות.

אעדכן בהתפתחויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...