Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

זה בהחלט היה אחד הקרובים.

[video=youtube_share;Jp2LUFqyypE]

אם נתעלם לרגע מהעובדה שהעקיפה הזאת מסוכנת בפני עצמה,

מה שאני לא מבין באנשים כאלה, זה אם כבר אתה הולך על העקיפה הזאת למה לא לשים גז ולעקוף מהר? הוא לא נוהג ברכב חלש ואם היה לוחץ יותר על הגז מלכתחילה היה מבצע את העקיפה הזאת הרבה יותר מהר (רק בסוף נזכר לשים גז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.נראה שנהג מזדה חשב שנותנים לו לעבור, כי רכב שפגע עשה לו "אורות". מקווה שכסף שנתנו לך היה מספיק כדי לתקן נזק....

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לא תיקנתי. מכרתי את הרכב שלי לפני תיקון.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני סרטונים טריים מבני ברק -

החליט שמתחשק לו לפרסס:

שני רוצחים פוטנציאלים על אופניים חשמליים:

עריכה אחרונה על ידי ארציאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא ממש סרטון של עבירת תנועה כלשהי,אבל הוא די משעשע.

אדון נהגוס נוסע לתומו בכביש ונתקל במפגינים חרדים שעומדים מולו על הכביש וחוסמים לו את הדרך,הוא צופר להם כמה פעמים על מנת להזהירם שיזוזו מהכביש ויפנו לו את הדרך,וכשהם מסרבים לזוז וממשיכים לחסום אותו,אז אדון נהגוס נותן גז וממשיך לנסוע.

עריכה אחרונה על ידי ליררן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמידי בוקר מסםר נהגים עוברים קו לבן במנהרה של 471 כדי לחסוך את ה20 דקות פקק.

תגובת משטרת ישראל "תודה. יש לציין, כי במידה ויירשם דו"ח מסוג הזמנה לדין כנגד בעל הרכב, והוא יכפור באשמה, ייתכן כי תזומן להעיד על נסיבות האירוע בפני חוקר בתחנת המשטרה ו/או בית המשפט לתעבורה, שכן עדותך תידרש לבירור האשמה, לכן על מנת שנוכל להתחיל בטיפול הנושא נבקש לקבל את הסכמתך."

נותנים להם סרטון עם מספר לוחית רישוי מובן עם צילום העברה אבל לא.... זה לא מספיק צריך לבזבז לי את הזמן במתן עדות/ הגעה למשפט.

הקטע מתחיל ב0.25 שניות

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ידוע אצל המשטרה. הם חושבים שהעם עובד אצלכם ולא יודעים להגדיל ראש. חבל על הזמן אם תעביר סירטון למשטרה הם יטרידו אותך יותר מאשר להתמקד בתפיסת העבריין. תן להם שיתמודדו לבד בעבודה שלהם. אנחנו מבחינתנו יכולים רק להיות יותר עירניים ולקבל את זה שככה זה פה... מדינה של כלבים נובחים ושיירה עוברת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דרישת החוק. כאשר מואשם בא לבית משפט והתביעה רוצה להציג עדות (במקרה הזה הסרט) זכותו של הנאשם לחקור את נותן העדות (במקרה הזה אתה). גם כאשר שוטר נותן לך דו״ח ואתה מבקש משפט השוטר מפסיק את עבודתו ובא לבית המשפט למסור עדות.

כך החוק עובד.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקן אותי במידה ואני טועה. כאשר אתה מקבל דוח ממצלמת מהירות / רמזור אדום. מי בדיוק מגיע לתת עדות. המצלמה? או התובע ( המשטרה) יחד עם התיעוד?

זה בדיוק אותו דבר.

כאשר המשטרה תיתן לי אחוזים מהדוח אני אגיע מזמני החופשי לתת עדות. פשוט בדיחה לשוטר אין חובה לתעד עברות תנועה והמילה שלו מספיקה כדי לתת לי דוח אבל כאשר יש תיעוד של אזרח זה לא שווה כלום.

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו דבר. על כל דו"ח מצלמה עובר שוטר, הוא זה שכותב את הדו"ח ואתה רשאי לקרוא לו לעדות לגבי הבסיס לדו"ח. זה, למשל, הבסיס למשפט הנערך כעת בעכו, ובו חולקת הסנגוריה על אמנות המצלמות, וקוראת לעדות לכל שרשרת המאשרים והמפעילים.

לגבי שוטר הנותן דו"ח ללא תעוד מצולם - המערכת מחזיקה כי השוטר חסר פניות ולא יתן דו"ח לא מוצדק. עם זאת, הנאשם מוזמן לחקור אותו וגם להביא הוכחות כי הדו"ח שגוי או השוטר יעה (במכוון או שלא במכוון).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...