Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומר למריחה בחלון הקדמי למניעת הצטברות טיפות מים

שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וכשאתה קם בבוקר, בחורף, החלונות לא מצופים בשכבה מעצבנת של טל?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למי זה משנה אם יש טל מבחוץ? מעבר אחד עם המגבים וזה יורד...

אני מרוצה מאוד מהPROKLEAR, לא באמת חוסך לגמרי את השימוש במגבים אבל הוא נחמד, וגם זה בא עם דוחה אדים שעושה עבודה

מטורפת פשוט, כבר חודשיים אין לי אדים (בפנימי כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

ערב טוב

כבר שבוע עבר מאז מרחתי על החלון את המוצר הנ"ל

http://www.apexmotors.co.il/Product/%D7%A6%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%99-%D7%94%D7%92%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA-the-treatment

ואני מרוצה מאוד.

רציתי לקנות RAIN איקס אבל משלוח +מחיר לא הניבו תוצאות טובות.

קניתי המוצר הנ"ל והוא ממש מעולה.

אין לי טל על הבוקר על הרכב!

אני יוצא ב5 בבוקר ואין יותר מתסכל מהתחיל להשפריץ נוזל חלונות ולנקות עם מטלית מיקרופייבר. {לא סובל להפעיל את המגבים על ריק זה עושה רעש מרגיז ומרגיז לי תעיניים}

בקיצור,

ממולץ.

עריכה אחרונה על ידי eladns

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

כמובן משהו יעודי לא ממה שיש ברחבי הרשת, למרוח ג'ל כזה או אחר אני בכוונה לא מציין מה.

משהו שמורחים על שמשת הרכב ועל המראות צד וחלונות הצד. כי לפעמים בגשם חזק, פשוט לא רואים כלום

מישהו פה משתמש בחומר כזה? כל כמה זמן צריך ליישם מחדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Rain-X או ציפויי ננו יקרים לשמשות הם החומרים שאתה מחפש.

שווה את זה ? כנראה שלא, אמנם יש להן תכונה הידרופובית, אבל בגשם חזק מאוד לא יהיה קסם ובמהירות נסיעה איטית זה לא משמש כתחליף למגבים טובים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבים טריים של בוש ויישום חודשי של וקס "רסס ונגב" של Sonax מטפלים אצלי היטב בכל מה שקשור לגשם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שלאון כבר ציין, יש ציפוי נאנו למינייהם.

דווקא מהנסיון שלי הם די מוצלחים וכמעט מבטלים את הצורך במגבים במהירות בעל 50 קמש בערך.

מה שכן כל החומרים הזולים שנמכרים באיבי למשל ומפורסמים בשלל הקבוצות לא שווים כלום.

באופן כללי אני הייתי מוותר, עדיף לקנות זוג מגבים טריים כל שנה וזהוא.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rain-X, Aquapel או ווקס.

מחזיקים בין שבועיים לחודשיים (בתלות בכמה אתה מפעיל את המגבים).

לא מכיר את המוצר שהאנס מדבר עליו, אבל אני מניח שגם הוא עובד טוב.

ציפוי נאנו לחלונות זה בזבוז כסף מטופש להחריד.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול לפני יציאה מהבית יישמתי RAIN-X. תל-אביב-עכו-כרמיאל-חיפה-תל-אביב הפעלתי מגבים 4 פעמים (4 ניגובים, כן) בעיר. במהירות מעל 70 אין צורך.

ביישום חפרי כמו שלי יחזיק שבועיים. אם תעשה פלסטלינה, IPA, ותעשה יישום נכון יחזיק חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rain-X, Aquapel או ווקס.

...

לא מכיר את המוצר שהאנס מדבר עליו, אבל אני מניח שגם הוא עובד טוב.

פשוט וקס חיצוני רגיל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...