Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט ספורט - מתחילת שנה הבאה בישראל

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אבל המנוע הזה קיים כבר בקרוסאובר ולא שמענו עליו בעיות מיוחדות והגיר כנראה יהיה ידני.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קשקוש. בטח שהיא נותנת רמז לספורט.

בדיוק כמו שהפיאסטה מרמזת על יכולות הפיאסטה ST וכמו שהפולו מרמזת על יכולות הפולו GTI.

הפיאסטה היא באמת מקרה מעניין של "תנהג ברגילה קצת, ותבין שהפוטנציאל נהדר", ולכן ה-ST כל כך טובה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה היא באמת מקרה מעניין של "תנהג ברגילה קצת, ותבין שהפוטנציאל נהדר", ולכן ה-ST כל כך טובה.

ובסוויפט הנושא זהה. תנהג ברגילה קצת, ותבין שהפוטנציאל נהדר.

אגב, לא הבנתי למה לשלול רכב שעדיין לא יצא בכלל (מילא להסתמך על ביקורות מחו"ל).

שלדה קלילה, מנוע בריא (הרגשתי אותו בקרוס והוא בריא), גיר ידני והגה סביר (עד כמה שניתן היום) ויש לך סוג של הוט האצ מהנה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריא? מרגיש מסורס ביחס למנועי טורבו אחרים (לפחות עם גיר אוטומטי, כאשר הוא משודך לידני לא ניסיתי) ,מקווה שיכיילו אותו יותר טוב בסוויפט ספורט.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעריך שתעלה 115-120. היא יותר תתחרה באופל אדם S, טווינגו GT (שכבר התייאשתי מלחכות שתגיע לארץ, יבואן חרטטן ומעצבן) ודומותיהן, למרות שבמימדים מתאימה על פניו להתחרות יותר עם ה 208 והפיאסטה. כמו שאמרו, יחידת ההנעה לא פה לא שם כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריא? מרגיש מסורס ביחס למנועי טורבו אחרים (לפחות עם גיר אוטומטי, כאשר הוא משודך לידני לא ניסיתי) ,מקווה שיכיילו אותו יותר טוב בסוויפט ספורט.

נהגתי בוואגיות (1.4 טורבו), הייתי גם בעלים של אחת עם 2 ליטר טורבו. לי המנוע בהחלט הרגיש בריא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מעניין לרכוש אחת כזו אחרי שספגה את ירידת הערך המשמעותית, בדגש על התנהגות כביש

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסוויפט הנושא זהה. תנהג ברגילה קצת, ותבין שהפוטנציאל נהדר.

אגב, לא הבנתי למה לשלול רכב שעדיין לא יצא בכלל (מילא להסתמך על ביקורות מחו"ל).

שלדה קלילה, מנוע בריא (הרגשתי אותו בקרוס והוא בריא), גיר ידני והגה סביר (עד כמה שניתן היום) ויש לך סוג של הוט האצ מהנה.

טרם נהגתי, מקווה לעשות זאת בקרוב.

ככה או ככה, לא שולל כלום.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעריך שתעלה 115-120. היא יותר תתחרה באופל אדם S, טווינגו GT

מקווה שאתה טועה.

הסוויפט ספורט הקודמת הייתה זולה מהג'ימני ומהקרוסאובר הידניים.

אלו מתומחרים בארץ ב-105K ו-110K, בהתאמה.

אני חושב ש-105K יהיה מחיר מעולה.

לגבי התחרות שהצעת, הטווינגו GT לא קשורה לפה לדעתי.

אני מסכים שהאדם S מתחרה בה. כמו גם המיני קופר 1.5 והאבארט 595 הבסיסית.

אמנם ההספקים דומים, אבל הסוויפט צפויה להיות קלה בהרבה.

100 ק"ג פחות מה-595, 250 ק"ג פחות מהאדם S!

בגזרת המחירים באירופה,

ה-595 והקופר יקרות בכ-10 אחוז מהסוויפט ספורט היוצאת (ובארץ הן מתומחרות בהגזמה),

האדם S יקרה בכ-20 אחוז מהסוויפט (ועולה 120K בארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרמיני מוקשחת קלות עם מנוע ללא יומרות ספורטיביות שנלקח ממכונית משפחתית. אותו רעיון שבוצע באופל אדם S בהצלחה.

לא הוט-האצ' ייעודית כמו נניח 208GTi.

אני אשמח אם תבהיר לי מה ב 208GTI הופך אותה ל"הוט האטצ יעודית" שלא קיים לדעתך בסוויפט שהופך אותה ל"סופר מיני מוקשחת קלות עם מנוע ללא יומרות ספורטיביות שנלקח ממכונית משפחתית" שזה כאילו תמצית ההוויה של כל קונספט ההוט האטש.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי סוזוקי סוופט GTI מודל 1989 .הרכב היה מאוד מהנה לנהיגה ,אמינות מוחלטת חסכוני ,מאוד זריז ומהיר ,הרכב היה מאוד ישיר ,וההגה מאוד מהיר (לא הגה כוח). מזגן מקפיא התנהגות כביש טובה (לא 106 GTI ) .כך שניסיון וגנים יש להם .הרכב שקל סביב ה700 קילו והיה לו 101 HP. המנוע אהב לעלות גבוה בטורים (הונדה בלי ויטק חח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי, זה היה דגם מגניב. היא הייתה אדומה, נכון? פעם התעניינתי בה אבל היה לי יקר מדי.

מעניין אם היא עדיין על הכביש..

עריכה אחרונה על ידי אליה

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי, זה היה דגם מגניב. היא הייתה אדומה, נכון? פעם התעניינתי בה אבל היה לי יקר מדי.

מעניין אם היא עדיין על הכביש..

כן .אני חושב שהיא היתה היחידה במודל הזה,היתה עוד אחת מודל קודם 1987.אני חושב שהיא עדיין קיימת .(לפחות לפני שנתיים שלוש )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן .אני חושב שהיא היתה היחידה במודל הזה,היתה עוד אחת מודל קודם 1987.אני חושב שהיא עדיין קיימת .(לפחות לפני שנתיים שלוש )

בתחילת שנות התשעים, שתי הסויפט GTI הנ"ל היו בחיפה - ופעם נזדמן לי לנהוג על ה-87', שאם זכרוני אינו מטעני, היתה כהה.

רכב קל, חובב סל"ד גבוה, זריז ובעל ישבן שמח, אשר חבל שלא יובא.

מכשירי תנועה - הגיע זמן התיקון שלכם (וכן, אני זוכר את המוטציה שנקראה איגניס ספורט...).

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...