Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם רכב היברידי חייב בדיקת זיהום בטסט?

Lenovo
שימו לב! השרשור הזה בן 2667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

העברתי היום טויוטה פריוס מבחן רישוי שנתי.

במהלך כל הבדיקה מנוע הבנזין לא הונע פעם אחת.

חייבו אותי בבדיקת זיהום.

כאשר שאלתי את הפקידה בסוף היא אמרה לי שעשו בלי ששמתי לב. האם ויתרו לי? האם סתם תקעו לי חיוב? מה אומר החוק?

תודה מראש.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, אבל בטסט של הסויפט הקונבנציונאלית לגמרי שלי (3 שנים) המתנתי איזה 20 דקות לסיום בדיקת הפליטה של רכב אחר, וכשהגיע תורי שיגרו אותי למשרד לקבל את הרשיון החתום, בלי שום מדידה.

יעלה בוחן הפורום ויסביר, אבל כלל לא אופתע אם יש הנחיות לבחון חלק מהרכבים רק פעם בשנתיים או שלוש, כיון שמדובר בבדיקה ממושכת שמעמיסה מאד על המכונים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב כלאיים מחויב בבדיקת זיהום זהה לרכב בנזין רגיל. הבדיקה מבוצעת על-ידי הפעלה של מנוע הבנזין "בכוח" (לחיצה חזקה על המצערת בהילוך סרק/חניה). מניסיוני עם פריוס, כך בוצעה הבדיקה מדי שנה. במידה ולא התבקשת להפעיל את מנוע הבנזין הרי שמכון הבדיקה לא ביצע בדיקת זיהום, ומעל למעשה בתפקידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ולא התבקשת להפעיל את מנוע הבנזין הרי שמכון הבדיקה לא ביצע בדיקת זיהום, ומעל למעשה בתפקידו.

אני יודע שיש אפשרות להדליק את המנוע "בכוח", אבל לא התבקשתי. האם ייתכן והמכון פשוט "דילג" עלי? אם כן האם הדבר עלול "לסכן" אותי במידה כזו או אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, הרי תוצאות הבדיקה אמורות להיות משודכות לרשיון עצמו... או שכבר לא עושים את זה?

מחר הרכב שוב יהיה אצלי. אני אעלה לכאן את תוצאות מבחן הזיהום (אני זוכר ששידכו נייר לבן מאחורה אבל לא טרחתי לקרוא אותו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כבר לפי העין יודעים מי יכשל בבדיקה ומי יעבור ואז בשעת העומס מקצרים תהליכים.

תאמין לי שאם היתה מגיעה דייהו לאנוס 2001 הנהג היה עובר גם בדיקה רקטלית ללא שום הנחות.

מכיר את המערכון של הגשש על החצוצרות מקורפו ? חצי מחיר ! אמריקה ורסנו ! המוכס קולט אותו מק"מ .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך על החתימה החדשה שלי :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כבר לפי העין יודעים מי יכשל בבדיקה ומי יעבור ואז בשעת העומס מקצרים תהליכים.

תאמין לי שאם היתה מגיעה דייהו לאנוס 2001 הנהג היה עובר גם בדיקה רקטלית ללא שום הנחות.

מכיר את המערכון של הגשש על החצוצרות מקורפו ? חצי מחיר ! אמריקה ורסנו ! המוכס קולט אותו מק"מ .

כמה שאתה צודק :lol:

ואכן היו צריכים לבדוק שמנוע הבנזין עובד - חיפפו

תודה רבה לך על החתימה החדשה שלי

תתחדש :wink:

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...